Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » PROBLĒMAS & RISINĀJUMI » uCoz » duff litri opcija
duff litri opcija
Ar4ssS
Svētdiena, 26.06.2011, 10:05:35 | Ieraksts #1
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Sveiki. Es vēlējos šo to uzināt. Tātad - iegāju vienā lapā simpsonu fanu klubā un tur bija tāda fī'ča kā Daffa litri. Tos varēja redzēt uzpiežot uz lietotāja profila un pašā apakšā, katram bija savi dafa litri. Tos deva par komentāriem, postiem, utt. Es vēlējos uzināt kā to var dabūt gatavu. Vēlāmies mūsu mājaslapai arī uztaisīt, bet ne duff litrus, bet gan SuperStar naudiņas.
Par tiem duff litriem tanī lapā var visu ko pirkt. un admini to var regulēt -/+ likt un atņemt duff litrus.

Es ceru, ka viss ir skaidrs? Un ceru ka kāds palīdzēs.:)

Oops, aizmirsu gandrīz, vai kāds var arī piereizes ielikt link, kur ir pamācība, kā dabūt savu New ''Topic bildīti''


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Korijs
Svētdiena, 26.06.2011, 11:06:52 | Ieraksts #2
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Lūdzu ievēro sadaļas noteikumus saistībā ar tēmas nosaukumu http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/10-74-1
Hmm, kā gan es varu palīdzēt, ja nezinu, kas tie par duff litriem, kaut kā prasās adresi!

Un par ikonām - http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/16-515-1 -darbs ar icon set


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Ar4ssS
Svētdiena, 26.06.2011, 11:23:44 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Ok. Un par tiem duf, es nezinu zinu, ka tas ir kods kuram var mainīt nosaukumu, simpsonu lapā tie ir Duff Litri.

Lūk screen. Un tos duff dod, ik par katru postu un komentāru.



Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Korijs
Svētdiena, 26.06.2011, 11:31:36 | Ieraksts #4
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Nu skaidrs, zinu to skripti, kas palielina ciparu, ņemot vērā piemēram foruma ierastus, komentāru skaitu utt, pārējais, ka tur nomainīts uz duff litriem u.tml - tas pašu uzrakstīts, protams.. bet piemēram, spiežu uz Iegūt duff litrus: "Модуль "Каталог файлов" не активирован.
Для активации модуля зайдите в панель управления, раздел "Каталог файлов" и нажмите на кнопку "Активировать модуль"." - arī nav sakārtots.

Pagaidām atbildi nevarēšu pateikt, bet esmu šo skriptu ne vienu vien reizi redzējis.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Ar4ssS
Svētdiena, 26.06.2011, 11:35:39 | Ieraksts #5
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Nu jā, bet man nevajag to iegūt duff liytus, man vajag pašu skriptu DL. Lai dotu tos cipariņus, par komentāriem ut. ja vari lūdzu iedod to skriptu...

Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Korijs
Svētdiena, 26.06.2011, 11:40:41 | Ieraksts #6
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (Korijs)
lūdzu iedod to skriptu...

Quote (Korijs)
Pagaidām atbildi nevarēšu pateikt, bet esmu šo skriptu ne vienu vien reizi redzējis.


uzgaidi taču, es nevaru uzburt to, ko tagad prasi dažu minūšu laikā.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Ar4ssS
Svētdiena, 26.06.2011, 12:14:59 | Ieraksts #7
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Quote (Korijs)

uzgaidi taču, es nevaru uzburt to, ko tagad prasi dažu minūšu laikā.


Okey. Būšu ļoti pateicīgs... :)


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

raimis1997
Svētdiena, 26.06.2011, 3:07:13 | Ieraksts #8
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 62

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@raimis1997 raksta .. :

Quote (Klauss)
Okey. Būšu ļoti pateicīgs... :)

Jā, es arī, jo lainukā viņš to prasa man... :D


Noderēja materiāls?! Pieliec + pie reputācijas! =)

Ar4ssS
Svētdiena, 26.06.2011, 3:09:48 | Ieraksts #9
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Quote (SuperStarLV)
Quote (Klauss)
Okey. Būšu ļoti pateicīgs... :)

Jā, es arī, jo lainukā viņš to prasa man... :D


Vobšim mums abiem to vajag. Cilvēks kurš zin šo script nesaka mums. :D


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Korijs
Pirmdiena, 27.06.2011, 3:27:40 | Ieraksts #10
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Tātad skriptu pats nelaboju un netestēju līdz galam, bet iedošu tādu kādu atradu, pārējais paliek Tavā ziņā.

Pirmais kods ievietojams starp

Code
<body> </body>


kods:

Code
<script type="text/javascript">$(document).ready(function(){var cmnt = $_COM_ENTRIES$*1; var snyat = $_PHOTO_ENTRIES$*1.0; var load = $_LOAD_ENTRIES$*1; var ncmnt = cmnt.toFixed(2); var tfrm = $_FORUM_ENTRIES$*1.0; var ntfrm = tfrm.toFixed(2); var nload = load.toFixed(2); var repa = $_REPUTATION$*0.1; var nrepa = repa.toFixed(2); var adwr = $AWARDS$*0.1; var nadwr = adwr.toFixed(2); var pred = $_BOARD_ENTRIES$; var regs = 5; var norm = cmnt+tfrm+load+repa+regs-pred-snyat; bans = 0;var bans = ((norm/100)*$_BAN_PERCENT$); var aftr = norm-bans; var aftr = norm; bans = 0;var resalt = aftr.toFixed(2); _why = '<fieldset><legend>Баллы за активность:</legend>За комментарии: <b>' + ncmnt + '</b><br>За сообщения на форуме: <b>' + ntfrm + '</b><br>За материалы: <b>' + nload + '</b><br>За репутацию: <b>' + nrepa + '</b><br>Получено при регистрации: <b>5.00</b><hr></b>Минус баллов из-за замечаний: <b>' + bans + '</b><br>Снято баллов: <b>' + snyat + '</b> </fieldset><fieldset><legend>Баллы</legend>Всего баллов: <b>' + resalt + '</b><br></fieldset>'; $("#raitng").html(resalt);});</script>


kods v2:

Code
<div class="udtb"><div class="udtlb">Баллы:</div><b><a href="#" id="raitng" onclick="new _uWnd('rait', 'Баллы', 390, 200, {align: 0},_why);return false;">загрузка</a></div></b>


v2 kodu ievieto, kur vēlies, lai varētu "nospiest" uz šīs opcijas ar visiem datiem..


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

raimis1997
Pirmdiena, 27.06.2011, 9:29:50 | Ieraksts #11
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 62

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@raimis1997 raksta .. :

Paldies darbojas! :)
Vēl tikai gribu jautāt, kā es tās naudiņas/balles citiem lietotājiem kā admins var noņemt utt.?


Noderēja materiāls?! Pieliec + pie reputācijas! =)

Korijs
Pirmdiena, 27.06.2011, 11:47:21 | Ieraksts #12
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (SuperStarLV)
Vēl tikai gribu jautāt, kā es tās naudiņas/balles citiem lietotājiem kā admins var noņemt utt.?


cik noprotu, tad:

Code
Минус баллов из-за замечаний: <b>' + bans + '</b><br>Снято баллов:


par brīdinājumu līmeņa paaugstināšanu vajadzētu būt mazāk.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

raimis1997
Otrdiena, 28.06.2011, 9:53:32 | Ieraksts #13
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 62

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@raimis1997 raksta .. :

Quote (Korijs)
par brīdinājumu līmeņa paaugstināšanu vajadzētu būt mazāk.


Izmeiģināju... Nemainījās nekā... :(


Noderēja materiāls?! Pieliec + pie reputācijas! =)

H[o_0]LiGaN
Otrdiena, 28.06.2011, 10:36:10 | Ieraksts #14
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

Tu tik paskat Kas te notiek.... :/



Ar4ssS
Trešdiena, 29.06.2011, 10:50:57 | Ieraksts #15
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Quote (H|o_0|LiGaN)
Tu tik paskat Kas te notiek.... :/


Un kas tad te notiek?

Vēl jautājums. Mums tas vis ir uztādīts kā SuperStar naudiņas, bet kad skatos savā profila tur ir uzrakst Ielādē... un viss.


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » PROBLĒMAS & RISINĀJUMI » uCoz » duff litri opcija
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...