Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » WEBLAPU PAMĀCĪBAS » uCoz » Kā ņemt resursus no citām vietnēm (Spēles STUFF)
Kā ņemt resursus no citām vietnēm (Spēles STUFF)
Skorpions
Otrdiena, 06.03.2012, 3:47:45 | Ieraksts #1
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Nu tā!
Bij te jautājums: Kā ņemt spēles no citām vietnēm?

Principā, šī shēma darbojās ne tikai uz spēlēm, bet uz visiem multimediju resursiem. Pluss / mīnus shēma ir vienāda. Reizēm ir nelielas atšķirības un bik jāpadomā ar galvu - kas kur IR, un ko var ņemt un pārveidot,un kam ko pielikt vai atņemt. Bet principā, ja zin web darbības principus tad nekas sarežģīts nav.

Tāpēc neliels klasisks piemērs tam:

1. Atrodam spēļu portālu
piemēram šo: http://www.freeonlinegames.com/

2. mums vajag iegūt spēles kodu:
Teiksim šo spēli: "Dirt Bike 2"



3.Atveram viņu un iezīmējam ar peli:
Sākot no spēles nosaukuma un beidzot ar multimēdijas elementu.
Tas ir: no "Dirt Bike 2" uzraksta līdz "Popular Tags" uzrakstiem. Iezīmēt mums vajaga pašu spēli, tāpēc vietas ko iezīmēt, mums dažos portos var atšķirties.



4. Tad kad ir iezīmēts, tad nospiežam peles labo taustiņu un mums atveras iespējamajās komandas:



Nospiežam to vietu kur rakstīts: Skatīt iezīmēto pirmskodu! Un mums parādīsies šāda aina:
Man FF ir latviešu variantā. Tiem kam Eng variantā, tiem būs angļu vervelējums. Bet princips nemainās.

Dotajā kodā mēs atrodam linku uz spēli.



Spēles kods vienmēr beidzas ar faila nosaukumu .SWF.... to tad arī meklējam iezīmētajā kodā.
Bet kā bilde rāda, tad tas SWF mums ir ārpus iezīmētā un ir tikai tā vieta uz spēļu servera. Šī adrese mums ir nepilnīga.

Code
data="/games/3207/game.swf"


Tāpēc, lai iegūtu pilnu adresi mums vajag šim kodam klāt pielikt vēl portāla nosaukumu http://www.freeonlinegames.com
Un pilna adrese mums sanāk: http://www.freeonlinegames.com/games/3207/game.swf

Vēl mums no koda vajag pašas spēles augstumu un platumu:
Code
width="500" height="400"


Spēle vienmēr būs kodā, kas sāksies ar
Code
<object
tāpēc, SWF elementu meklēsim tur.

Nu tā... esam ieguvuši spēles izejas linku: http://www.freeonlinegames.com/games/3207/game.swf
ar width="500" height="400"

To tad arī metam savā stuff modulī.
width un height varam pieregulēt savām prasībām -lielāku mazāku... viss atkarīgs no jūsu dizaina un vēlmēm.

Iznākums ir šeit: http://ligzda.ucoz.lv/stuff/7-1-0-5007
--------------------

Principā, šādā veidā var iegūt jebko, sākot no spēlēm un beidzot ar filmām, dziesmām, mūziku, radio, utt.
Jautājumi uwgetboored
Pielikumi: 9904090.png (303.4 Kb) · 7543583.png (365.3 Kb) · 9593204.png (335.6 Kb) · 8156116.png (61.7 Kb)


Paraksta nav

Korijs
Otrdiena, 06.03.2012, 9:35:41 | Ieraksts #2
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

heh, paldies, es jau arī beidzot stuff modulim pirmo reizi no sevis pievēršu uzmanību, jau dažas dienas atpakaļ sāku šo to veidot saistībā ar šo tēmu uwlikeit

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Korijs
Trešdiena, 07.03.2012, 2:51:40 | Ieraksts #3
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

+ piebilde, tieši tajā saitā tak ir failu lejupielāde, caur kodiem nevajag raksties, bet, protams, ja ir doma hostēt failus uz saviem portāliem, kas ēdīs resursus, lai nu kā, tad arī ir apšaubāmi tas vai tāpat vien var iet un ņemt katra spēļu portāla spēles, kas nav paredzētas kā bezmaksas lietojumprogrammas citiem portāliem.

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Skorpions
Trešdiena, 07.03.2012, 11:01:37 | Ieraksts #4
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Quote
+ piebilde, tieši tajā saitā tak ir failu lejupielāde, caur kodiem nevajag raksties,


Īsti tanī neiedziļinājos. Ņēmu pirmo vietni ko Google piedāvāja. Iet runa par darbības principu un nevis par to, ko var no tā porta izvilkt vēl. Gribēju parādīt mehanisko darbību.

Quote
ja ir doma hostēt failus uz saviem portāliem, kas ēdīs resursus, lai nu kā,


Neviena spēle nav hostēta uz savu portu. Mans ports kalpo kā grāmatzīme, kas aizved uz spēli. Pati spēle stāv tur, kur tā ir stāvējusi līdz šim. Neviena spēle nav lejuplādēta vai kā savādāk pārvilkt pie sevis.
Un šeit arī nav nekādas atšķirības tam, vai tu to spēli liec pie sevis, vai izmanto citu vietni. Resursu ēdis tik, cik viņa ēdīs. Starpības nav nekādas.



Quote
ir apšaubāmi tas vai tāpat vien var iet un ņemt katra spēļu portāla spēles, kas nav paredzētas kā bezmaksas lietojumprogrammas citiem portāliem.


Davai būsim godīgi!
98% resursa kas ir sastopams jebkurā uCoz lapelē ir ZAGTS!
Viens nozog no otra, trešais no ceturtā un piecdesmitais no deviņdesmitā.... Visi no kaut kā, kaut kur ir zaguši un ņēmuši bez atļaujas.

Es dikti šaubos Korij, vai tu savus dizaina šablonus prasi no RU portāla turētājiem ar jautājumu, vai drīkstu jūsu resursu ievietot savā UW.

Kā tu, tāpat es un visi citi UW lietotāji savus portus veido uz citu izveidotajiem gara darbiem. Un neviens nekam - neko neprasa.
Labākajā gadijumā ieliek linku uz izejas avotu un tas arī ir viss. To dara gadījumos, lai piesegtu savu pēcpusi, ķipa - es tak reklamēju jūsu portālu un nevis izmantoju jūs pilnīgā nekaunībā.
Tāpēc arī manā ligzdā ir pie katra kanāla adrese uz raidstacijas webu. Un neviens nevar pateikt, kad es nagļakā zogu. Es reklamēju raidstacijas, iztulko no ENG uz LV un popularizēju uwgetboored

Kas attiecās par manis piedāvāto variantu, tad... ja FF ļauj man to darīt, tad kāpēc neizmantot ... tas ir viens.
Otrs... Ja būsi pamanījis tad vairākas spēles nevar šādi iegūt pie sevis, tām ir diezgan sarežģīta sistēma lai tās viegli paņemtu. Parasti tās ir tās spēles, kuras ir maksas.
Trešas ... pats portāls tak saucās FREE ONLINE GAMES.... nu ja FREE ... tad FREE .....
Pielikumi: 5789110.png (42.1 Kb)


Paraksta nav

Korijs
Trešdiena, 07.03.2012, 11:25:04 | Ieraksts #5
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (Skorpions)
Un šeit arī nav nekādas atšķirības tam, vai tu to spēli liec pie sevis, vai izmanto citu vietni. Resursu ēdis tik, cik viņa ēdīs. Starpības nav nekādas.


nē, nu, ja es lieku savā File manager, man aizņem kopējo spece jeb vietu, ja no viņu vietnes, tad ok, tāpēc par to piebildu.

par cik tur dažas spēles sver kaut līdz 10MB & man ir tikai pāris 100MB, tad..


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Skorpions
Trešdiena, 07.03.2012, 11:33:23 | Ieraksts #6
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Man Ligzdā neviens resurs neatrodas uz mana File Manager.

Raidstaciju skaits ir 300 + vēl visādi loriņi portālā ... ap 300 spēlēm, rakstiem, filmām un citiem knifiem.... bet bilde adminpanelī ir šāda:


Esmu iemācījies taupīt savu vietni!
Pielikumi: 6806511.png (8.3 Kb)


Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » WEBLAPU PAMĀCĪBAS » uCoz » Kā ņemt resursus no citām vietnēm (Spēles STUFF)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...