Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU PROJEKTU REKLĀMA » filmbox.ez.lv
filmbox.ez.lv
florida
Pirmdiena, 06.08.2012, 10:00:28 | Ieraksts #1
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 47

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@florida raksta .. :

Sveiki!
Vēlos jūs iepazīstināt ar jaunu filmu portālu, pastāvam jau 1 mēnesi.

1. Mājaslapas nosaukums FilmBox

2. Mājaslapas adrese http://filmbox.ez.lv

3. Mājaslapas pamatinformācija, piedāvājumi & citas iespējas : Lapas saturā bus filmas LAT/ENG/RUS valodā, kā arī izklaide forums,čats utt.
Gari nerakstiju, paši varēsiet apskatīt manu lapu, es vēlētos dzirdēt no jums kādus ieteikumus ko es varētu pielabot vai pamainīt.


Paraksta nav

Korijs
Pirmdiena, 06.08.2012, 9:25:08 | Ieraksts #2
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

cmoon, visus šos gadus, cik nu darbojos pie vadības dažādos portālos, neapnīk cilvēkiem vārds vārdā manus rakstītos teikumus pārkopēt? piemēram, te - http://filmbox.ez.lv/forum/32-11-1 , it kā latvietis, bet pats neko nevar uzrakstīt, lol. Tālāk neskatīšos, varbūt vēl kaut kas.

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

florida
Pirmdiena, 06.08.2012, 9:38:06 | Ieraksts #3
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 47

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@florida raksta .. :

Korij, to nēsmu es kopējis...
Tuvākajā laika noteikt viss tiks labots...

Redzēju ka biji ielidis mana lapa, ka lapa? vari ko ieteikt?


Paraksta nav

Ken_D
Pirmdiena, 06.08.2012, 11:24:18 | Ieraksts #4
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 982

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ken_D raksta .. :

Emm, jā, tos film un ucoz scriptu saitus nesāk taisīt par biežu?
Varēji izdomāt ko tādu, kas citos saitos nav. :/


Paraksta nav

florida
Pirmdiena, 06.08.2012, 11:52:55 | Ieraksts #5
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 47

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@florida raksta .. :

Ko tieši? runāt visi gudri.

Paraksta nav

Robiits
Otrdiena, 07.08.2012, 10:39:47 | Ieraksts #6
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 752

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Robiits raksta .. :

Quote (florida)
Ko tieši? runāt visi gudri.

Kārtējo reizi saits bez oriģinalitātes!
Un ir kopēts no šejienes, piemērs
UW- http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/22-123-1
Tava lapa - http://filmbox.ez.lv/forum/32-11-1

Galīgi nav nekā oriģināla, šādi saiti pat mani nepiesaista.


Ja noderēja kāds materiāls spied + reputācijai!
Interesē kvalitatīvi uCoz pakalpojumi par lētu samaksu, jautā man sūtot PZ.




florida
Otrdiena, 07.08.2012, 11:02:15 | Ieraksts #7
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 47

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@florida raksta .. :

Es nesaprotu tev ir kkadas problēmas ar redzi ? Šita tēma sen jau izrunāta, ko bazies ar savam mazajam smadzenem, ja neko jedzigu nevari pateikt sēdi klusē.

Paraksta nav

Korijs
Otrdiena, 07.08.2012, 3:43:25 | Ieraksts #8
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Par portālu no kritikas puses..

1. Dizaina izvēlei vajadzētu būt citai, jo šādu dizainu neatkarīgi no dažu rāmju krāsu atšķirībām, liek katrs otrais, kuram ir kaut kādas filmas, ucoz materiāli u.tml, tāpēc man personīgi nav interesanti, nepiesaista.

2. Neesmu vēl ielogojies, bet man sānā kreisajā uzrādās bloks lietotāja profils ar log-in formu, to var aizstāt ar if kodiem, ka ir tikai log-in forma kā viesim, bet, kad ielogojas, tad uzreiz nosaukums nomainās uz profilu un attiecīgā satura informāciju.

3. Augšā kreisajā malā lieki ir ienākt, reģistrēties, ja reiz uzreiz apakšā ir tas pats blokā

4. Jaunākais forumā blokam ir drukas kļūda - junākais .. - tas tā, bet nu tomēr

5. Jaunākie komentāri, nepatīk dizains, nepatīk, ka ir raustītā līnija apkārt komentāram, bet links uz materiālu ir pasvītrots, visādas svītras un raibumi lieki, to smuki var izlabot vai vispār uzlikt citu jaunāko komentāru dizainu jeb izskatu.

6. Tev to zvaigžņu ucoz ierasto reitingu vajag pie filmām? redzi, jau tagad nesmuki, ka tur rēgojas gandrīz visām filmām pa 3 zvaigznēm, jo kādam patīk kopskatu pabojāt pat ar tādu sīkumu, vienkārši ieteiktu noņemt tās reitinga zvaigznes un uzliekt kaut ko tādu kā +1 vai vienkārši man patīk.

7. Materiālu izskatā jeb kad ieiet filmu skatīties, tur varētu pie materiāla detaļām kaut ko vairāk pielikt, ne tikai skatījumi, komentāri u.tml, ielikt kādu smuku rāmīti, ikonas u.tml.

8. Filmas lapai nereaģē links, html jālabo..

9. Filmu tops - reāli uzrādās skatītākās filmas, bet pa augšu parādās vēl NEZINĀMAS filmas, kas tās ir? gadījuma bildes vai kas? nekādas norādes un manuprāt lieki, ja reiz tā ir TOPa lapa!

10. Video jeb bloga moduļa appearance of entries izskatu arī varētu pielabot, lai ir simpātiskāka kopaina.

11. Anekdotes lapā pie vērtējuma īkšķiem kā title uzrādās krievu valoda ..

īsumā viss, atceries, ka te izsaka tikai kritiku/ieteikumus. nepasniedzot 100% atbildes kā ko labot u.tml


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

florida
Otrdiena, 07.08.2012, 4:55:56 | Ieraksts #9
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 47

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@florida raksta .. :

Liels paldies Korij ka uzrakstiji ko vajadzētu pamainīt, sho to pārunāšu ar saviem biedriem.
Korij par 1 punktu es tev nepiekrītu, lūdzu atrod man kādu lv filmu lapu ar tādu pašu dizainu..


Paraksta nav

Korijs
Otrdiena, 07.08.2012, 5:17:10 | Ieraksts #10
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

nemeklēšu, nav laika, paskaties šajā sadaļā, to pašu vēl gan jau kādi UW biedri var apstiprināt, kā teicu, tas pats dizains, tikai dažviet krāsas un rāmji citi, es tak neesmu pirmo dienu uCoz, lai te lieki stāstītu, ka Tu neesi vienīgais ar tādu dizainu, kaut gan nemaz pa citiem portāliem neceļoju, redzu, ko man te parāda, ar to pietiek, bet tak vienalga, galvenais, ka Tev pašam patīk.

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

florida
Otrdiena, 07.08.2012, 5:21:30 | Ieraksts #11
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 47

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@florida raksta .. :

Dizains man patīk, esmu rakņājies pa visādām ucoz lapam, viena adrese esmu atradis tādu pašu, bet tas nav filmu...

Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU PROJEKTU REKLĀMA » filmbox.ez.lv
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...