Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU PROJEKTU REKLĀMA » uCozmeistars.uCoz.lv
uCozmeistars.uCoz.lv
MyP
Trešdiena, 22.06.2011, 11:14:50 | Ieraksts #1
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 263

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@MyP raksta .. :

1.http://www.ucozmeistars.ucoz.lv
2.uCoz HTML CSS PS CS.1.6 Anekdotes utt

Ceru ka Korijam nebuss nekas pret manu saitu :)




Korijs
Trešdiena, 22.06.2011, 11:35:25 | Ieraksts #2
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (dan4iks)
Ceru ka Korijam nebuss nekas pret manu saitu :)


jau pašā sākumā šis saits tapa kā smaga copy - paste versija šim saitam, tikai tagad no tāa varianta palicis pavisam nedaudz, bet nu turies un attīsties.

No kritikas viedokļa:

1. Sākumlapā kreisajā malā pirmais sānu bloks "Sadaļas" - vai nu man vienīgajam viņš izskatās sabojāts vai arī pārējiem tā ir? izmētāti zaļie ķeksīši, kaut kādas zilas līnijas (kuras pat no šejienes ir ņemtas :DDD)
2. Pēdējie lietotāji bloks izskatās vizuāli nesmuks, jo "no avatar" lielums izskatās nepielāgots "avatar" variantam un ir lielumu atšķirības - vismaz vizuāli.
3. Lejā: "http://www.ucozmeistars.ucoz.lv nav adbildīgi par lietotāja ievietotajiem materiāliem !" - vai tad mājaslapas īpašnieks nav atbildīgs par darbībam savā mājaslapā?
4. Kāpēc man kā parastam lietotājam ir redzama iespēja un iespēja izmantot "Pievienot jaunumu"? lai arī tas it kā nedarbojas, bet nu tomēr.. - pirmajā iespaidā jūtos kā ar papildus pieeju. + ir vēl ierastais [Add news entry]..
5. Piemēram @ lejupielādes - komentāru dizains ir vienviet saspiests, tad atkal viens rāmis ir otrpus.
6. @ blog jeb "Video" kaut kāda kļūda - parādās neeksistējošs rāmis un tad seko video.

īsumā viss..


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

skyr
Ceturtdiena, 23.06.2011, 1:16:16 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 122

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@skyr raksta .. :

Tātad, ieejot lapā, skatos ka ir jāielogojas, citādi nekā, tas man kaut kā nepatīk, bet no otras puses nedaudz vilinoši.
Ielogojamies, un sākam pētīt lapu.

Sākam ar mīnusiem.
Bloks "sadaļas" man nepatīk, jo viņš ir plats, bet visas sadaļas ir sānā, līdz ar to bloks izskatas tukš, varētu nocentrēt.
Skatos uz lapas headeri, vai logo, viņš ir nekvalatīvs, un varēji nedaudz piestrādāt, lai labak izskatās.
Tākā man ir mazs ekrāns, man lapa ir "izstaipīta" un ar rulīti vajag tīt pa labi/kreisi.

Plusi.
Dikti patīk banneris 468x60, uz headera ar hover efektu, kas lēnām paliek gaīšs, un lēnām izdziest.

Kopumā arī viss, neko sliktu neredzu.


Paraksta nav

Ar4ssS
Svētdiena, 26.06.2011, 4:11:05 | Ieraksts #4
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Nesaprotu kāda jēga kopēt? Ja šāda lapa jau pastāv ( šī lapa ).

Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Raitiz
Otrdiena, 28.06.2011, 3:54:01 | Ieraksts #5
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 406

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Raitiz raksta .. :

Nu ko ... laižam?
Spiežam uz lapas...

- (mīnusi)

Ielogojies Vai Reģistrējies .
Ja tu tiešām gribi lai cilvēks iepazīstas ar šo informāciju kas tev tajā mājas lapā ir, viņam to ir jāaplūko, kā saka - jāpačubina. :)
Dizains ir kaut kur redzēts... nevis tikai redzēts,bet es pa tādiem dizainiem katru dienu ņemos. :)
taču ir dāāāāāādzu forumu citu kuru ļoti maz izmanto.. ( pats labākais variants - uzcep pats savējo )

Ieejam sadaļā Forums - maucam ar peles rimbulīti uz leju un sāk acis gļukot.. tūūūū māāč bildes.
Piemērs:


Hmm... es ieteiktu viena veida bildes ņemt.. nu ar mazākiem effektiem.. paskaties kā šeit ir. :)
Nav katra ikona savās krāsās, nedodies vēl izmēros. :)
Ieejam sadaļā - Video.
Vauuv... visiem video man flash player mauro ka tur nav bilde. ( Ieteiktu paskatīties, kādas bildes trūkst. ( Uzpiežu uz bildes parādā krieviski: pagaidiet, kaut gan nekas nenotiek. :) ) piestrādā pie tā.

Quote
Kopā ir izveidotas 197 tēmas, kurām ir pievienotas 149 atbildes.

Domāju ka iesākumam ir Okei. :)

+ ( plusi )

Dizains kaut cik ir labi saprotams.. nav samests viss virsū un var ar aci kaut cik pārbraukt un saprast, kas kurā sadaļā ir.

Centies no visiem atšķirties ar savu gaumi un tad būs viss okei. :)
Pielikumi: 2001095.png (48.6 Kb)


Paraksta nav

MyP
Ceturtdiena, 07.07.2011, 2:38:02 | Ieraksts #6
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 263

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@MyP raksta .. :

Paldies,kad jūs kautko sakat Skyr centīšos tavu domu ņemt prātā ;)

Pievienots (07.07.2011, 2:38 PM)
---------------------------------------------
Paldies,kad jūs kautko sakat Skyr centīšos tavu domu ņemt prātā ;)




uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU PROJEKTU REKLĀMA » uCozmeistars.uCoz.lv
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...