Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » PORTĀLA INFORMĀCIJA » Amatu pieteikumi » Pieteikšanās "moderatora" amatā (Izlasi..)
Pieteikšanās "moderatora" amatā
Robiits
Sestdiena, 22.10.2011, 8:07:27 | Ieraksts #16
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 752

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Robiits raksta .. :

*Vārds, uzvārds (pirmais burts) - Roberts K.
*Dzimšanas dati (vecums) - 23.06.1996, 15 gadi
*Pieredze uCoz sistēmā (cik ilgi aizraujaties ar uCoz utt.) 2,5 gadi
*Iepriekšējie un tagadējie labākie sasniegumi (Jūsu portāli) @ uCoz Super Star u.c portāli
*Vēlamais darbības lauks forumā (piem. viss forums, uCoz, photoshop u.c. sadaļas) PS
*Motivācija pieteikumam - Webu apmeklēju katru dienu, vairākas reizes dienā, jo patīk pasekot līdzi jaunumiem. Ja iegūšu Moderatora statusu, tad centīšos nedēļā ievietot vismaz kādas 3 pamācības, kad vairs nevienu neatradīšu tad gan jau sākšu veidot pats.
*Jūsu piebildes.. ?
Nav piebilžu.


Ja noderēja kāds materiāls spied + reputācijai!
Interesē kvalitatīvi uCoz pakalpojumi par lētu samaksu, jautā man sūtot PZ.




Korijs
Sestdiena, 22.10.2011, 10:42:36 | Ieraksts #17
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Robiits - pieņemts, darbojies, galvenokārt, PS lauciņā uwlikeit

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Ar4ssS
Trešdiena, 26.10.2011, 1:23:33 | Ieraksts #18
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

*Vārds, uzvārds (pirmais burts) Ārtūrs Kužovņiks
*Dzimšanas dati (vecums) 01.14.95 [ 16. gadi ]
*Pieredze uCoz sistēmā (cik ilgi aizraujaties ar uCoz utt.)Cik ilgi nezinu apmēram 6 +/- mēneši
*Iepriekšējie un tagadējie labākie sasniegumi (Jūsu portāli) @ uCoz Ir sava mājaslapa FilmNet.do.am, kā arī esmu administrējis pāris webos. Pašlaik palīdzu uzturēt The Vampire Diaries fanu klubu.
*Vēlamais darbības lauks forumā (piem. viss forums, uCoz, photoshop u.c. sadaļas)Labprāt adminētu Aptaujās, Foruma spēlēs, skriptos, varētu sadaļā māksla. :)
*Motivācija pieteikumam Vēlos palīdzēt atīstīt UW līmeni uz pozitīvo pusi. Centīšos vēl vairāk popularizēt UW un uCoz.
*Jūsu piebildes.. ? Īpašu piebilžu nav. Protu ripot visādus sīkumus profilus, iespējams dizainus utt


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Edža
Trešdiena, 26.10.2011, 1:38:38 | Ieraksts #19
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 280

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Edža raksta .. :

Pieteikuma paraugs:

*Vārds, uzvārds (pirmais burts) Edgars V
*Dzimšanas dati (vecums) 16
*Pieredze uCoz sistēmā (cik ilgi aizraujaties ar uCoz utt.) Ar ucoz es stradaju 1 ar pusi gadus pasam ir bijusi daudzi webi maku taisit hederus utt.
*Iepriekšējie un tagadējie labākie sasniegumi (Jūsu portāli) @ uCoz Mans portals kas tika parcelts uz PHP saucamais ultima online serveris uoholy.ucoz.lv
*Vēlamais darbības lauks forumā (piem. viss forums, uCoz, photoshop u.c. sadaļas) Viss forums !
*Motivācija pieteikumam Man patik redzet UCOZA daudz ko jaunu visadus dizainus ut.t
*Jūsu piebildes.. ? Atvainojos ka man nava garumziimes mans dators tadas nepienem !


Paraksta nav

Ar4ssS
Trešdiena, 26.10.2011, 1:40:05 | Ieraksts #20
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Mirusais, Atvainojos, ka runāju Korija vietā, bet tev vēl posti jāpakrāj + jāpapildina Forums ar materiāliem!!! :D

Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Edža
Trešdiena, 26.10.2011, 1:52:16 | Ieraksts #21
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 280

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Edža raksta .. :

Meiginats nau zaudets.

Paraksta nav

Korijs
Trešdiena, 26.10.2011, 3:10:25 | Ieraksts #22
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Ar4ssS - varētu jau paņemt uz pārbaudes laiku, bet nepārtraukti Tev ir problēmas ar noteikumu izpratni u.tml, kad ievieto uCoz materiālus, teiksim tā - šīs nedēļs laikā pasekošu līdzi Tavām izdarībām, tad sazināšos vai pats atgādināsi man privāti!

Quote (Ar4ssS)
Mirusais, Atvainojos, ka runāju Korija vietā, bet tev vēl posti jāpakrāj + jāpapildina Forums ar materiāliem!!! :D


labi, ka atvainojies, savādāk sāk kaitināt acīmredzamā "spamošana" ar centieniem izpatikt, bet ar to no manis neko nevar iegūt.



Mirusais - var teikt neesi te īpaši manāms, nedomā par modera statusu kā tikai vajadzību iegūt krutāku grupu, bet gan vēlmi darboties, papildini uCoz materiālus, kā arī pārējās foruma daļas, lai būtu nojausma par Tevi ..


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Marks
Sestdiena, 29.10.2011, 12:05:16 | Ieraksts #23
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

1. Mārcis K.
2. 1991.10.29. (20 gadi)
3. Ucoz sistēmā darbojos jau vairāk kā divus gadus, man liekas jau pat 3 gadus.
4. ir bijuši daudzzi testu saiti. Iepriekšējas saits marcis.ucoz... bja diezgan populars bija daudz tautas, bet nācās dzēst jo tur bija putra. Tagad ir skyscript projekts, kas pagaidām savus ziedu laikus nau sasniedzis
5. Ucoz sadaļa
6. Daudz zinu par ucoz, laiku pa laikam tasu kodus priekš ucoza, un varu publcēt arī šēit
7. Nu pebilžu nau


http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Korijs
Sestdiena, 29.10.2011, 12:08:27 | Ieraksts #24
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Markus - stabili, ka pieņemts, vēlāk uzlikšu visu!

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

wuxmachine
Pirmdiena, 19.12.2011, 7:43:51 | Ieraksts #25
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 930

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@wuxmachine raksta .. :

Pieteikuma paraugs:

*Vārds, uzvārds Kristers
*Dzimšanas dati (vecums) 11.06.97
*Pieredze uCoz sistēmā (cik ilgi aizraujaties ar uCoz utt.) Konkrēti ~1 gads būs.
*Iepriekšējie un tagadējie labākie sasniegumi (Jūsu portāli) @ uCoz Kādreiz bija gan CS portāls, gan viens cits(pat neatceros), taču tagad ir viens kārtīgs web - manuprāt, ar nākotni.
*Vēlamais darbības lauks forumā (piem. viss forums, uCoz, photoshop u.c. sadaļas) - uCoz, Izklaide.
*Motivācija pieteikumam Esmu jau teicis, ka patīk palīdzēt biedriem problēmu risināšanā, ja tik pats kārtīgi saprotu, kas konkrēti ir pie vainas. Esmu jau, manuprāt, pieredzējis diezgan uCoz sistēmā veidojot savus webus utt. Esmu, protams, pieredzējis arī kā moderātors un ne tikai, pats labi zini, gan jau. Tas laikam īsumā arī būtu viss.
*Jūsu piebildes.. ? Nav vairs ko piebilst.


BAM BAM BAM

Korijs
Otrdiena, 20.12.2011, 11:23:03 | Ieraksts #26
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

WOOX - pieņemts, vakarā atgādini privāti, uzlikšu attiecīgi visu!

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

afee
Trešdiena, 21.12.2011, 2:54:26 | Ieraksts #27
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 5

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@afee raksta .. :

*Vārds, uzvārds - Eliass Lagzdiņš
*Vecums - 18 Gadi.
*Pieredze uCoz sistēmā - Ir aptuveni 4 gadi +/-.
*Iepriekšējie un tagadējie labākie sasniegumi Iepriekšējie - Mostkill,Nicekill. Pašreizējais TOP,tādēļ nevēlos vēl to atklāt,kad būs pateikšu. Ir cits,kas nav saistīts ar Ucoz,bet php.
*Vēlamais darbības lauks forumā - Ucoz dizaini,photoshop. Varu arī visu forumu,bet šos labāk.
*Motivācija pieteikumam - Protu labi apieties ar kodiem,dizainiem utt. Protu tos zimēt. Ir liela pieredze uCoz sistēmā,un vēlos jums palīdzēt ar šo saiti - Liekot iekšā iztlkotos manis editotos dizainus!
*Jūsu piebildes.. ? esmu šeit reģistrējis otru acc - ekon. Kurš jau šeit ir ilgu laiku,vienkārši piereģistrējos tagad no jauna!


Paraksta nav

Korijs
Trešdiena, 21.12.2011, 3:59:03 | Ieraksts #28
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

afee - noteikti uz doto brīdi atteikts, uzrodies un jau gribi to un to, bet ar saprašanu arī problēmas; iedzīvojies ilgāk, pievieno papildus materiālus forumā un tad raksti!

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

afee
Ceturtdiena, 22.12.2011, 1:54:56 | Ieraksts #29
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 5

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@afee raksta .. :

Tur tā lieta,ka es vēlos pievienot - bet es to nevaru darīt vismaz attiecīgajā sadaļā! Ja protams Tu to atļauj darīt,kur mana sirds vēlas,un pēc tam pārlikt uz īsto vietu,tad ludzu es tā varu,vismaz pagaidām,kad sapratīsi,ka ir vērts dot mod. :)

Paraksta nav

Skorpions
Ceturtdiena, 22.12.2011, 12:59:06 | Ieraksts #30
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Quote
Tur tā lieta,ka es vēlos pievienot - bet es to nevaru darīt vismaz attiecīgajā sadaļā!


Un kur ir problēma lai to nepievienotu? Na, še un stūķē iekšā: http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/8

Tev vēlreiz saka: Sadaļā LOAD - tur tu ielikt to nevarēsi. Un ar šādu attieksmi arī nevarēsi nekad. Pierādi kad esi tā vērts, lai tev iedotu atslēdziņas no tām durtiņām.
Ar 5 spamveidīgiem postiem, tev tur darīt nav ko.


Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » PORTĀLA INFORMĀCIJA » Amatu pieteikumi » Pieteikšanās "moderatora" amatā (Izlasi..)
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...