Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // ATPŪTAS STŪRĪTIS » BLOGERU STŪRIS » Diskusijas » Игры Богов
Игры Богов
Sweet
Ceturtdiena, 06.12.2012, 4:15:19 | Ieraksts #1
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 189

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Sweet raksta .. :

Ļoti sen atpakaļ, vairķos blogos es aizsāku tēmu par iespēju ceļot laikā un telpā. Būt par jebko, visur un vienmēr. Būt par jebko un tanī pašā laikā nebūt nekas un nekur.... skan murgaini.... bet tā tas ir....

Manis vēstījums būs veltīts tiem, kas uz Mitgārdas dzīvo kopš tā pirmsākumiem.... Mitgārdā dzīvo, Ikdrasīlā ceļo, Asgārdā medu dzer un nebaidās Hēlā ceļot.....
Devu mājienu uz terorijiju, kad TU, Arī ES esmu viens vesels organims, kam nosaukums ir DIEVS. Tas pats DIEVS, kas lido debesīs kā putns, peld upēs kā zivs un zied kā zieds pļavā.... Dievs ir enerģija!

ELLE un paradīze ir viena un tāpati telpa, tik mainās tā uztvere.
Ja mūs abus tagad iedzītu purvā dzīvot 30 dienas, tad kuram no mums būs Elle, bet kuram Paradīze? Man militāristam, purvi ir ikdiena un dzīvotu es tur kāparadīzē, bet TEV tā būtu elle! Neatkarīgi no tā - kas mēs esam -purvs paliek nemainīgs, mainās tik mūsu abu uztvere un tajā.

Tātad telpa mums abiem ir viena, bet mainās mūsu sagatavotības līmenis.

Tas pats notiktu otrādi, ja mani tagad iemestu atpakaļ 12 klasē,kuru pabeidzu jau patsmit gadus atpakaļ... man tā būt elle, bet tev paradīze.....

Tad kas ir Elle un Paradīze?

Tas pats attiecās uz DIEVU un VELNU... Dievs un Velns ir viens un tas pats, tik atškirās tā izpausme. Tā pat kā tev, man, un viņam... ir labās īpašības un sliktās. Tev arī tās ir, jo TU esi tas.... DIEVS...Vellns... tik kas vēlies būs un ko iegūt - lūk kur jautājums.....

Trej-deviņi bija atslēga ceļošanai deviņās dimensijās ar trīs laika izpausmēm, ko kvantu fizika ietver sevī. To var atrast Baltu un Slāvu pasakās. Kaut kur iekš UW es pat esmu izklāstījis tā mehānismu....
Kvantu fizika un matemātika jau pierāda šādas teorijas eksistenci - DIEVS=ES! TELPA=TE! LAIKS=TAGAD un ūlīt.

Trej-deviņi nav 27 kur 3 tiek reizināti ar 9, bet gan kordinātes 9 dimensijās ar 3 laika vektoriem..

Ja tu domā, kad ir vajadzīgs kosmiskais kuģis lai nokļūtu līdz tuvākai zvaigznei 60 gaismas gadu attālumā, tad tu maldies.... Kuģis esi tu, bet tava dvēsele ir tā pilots. Ieejot meditācijā, miegā, vai nāvē... tu nokļūsi tur, kur kur gribēsi.....

Neliela viela pārdomām:

Mēs pašlaik dzīvojam uz planētas Zeme. Senajā nosaukumā, planēta ZEME tiek nosaukta par MITGĀRDU.
Uz mitgārdas ir noteikta atmosfēra, temperatūra, skābeklis, radiācijas līmenis, gravitācija, uttttt..... uz citas planētas, tie ir citādi - cita atmosfēra, cits spiedien, cita radiācija, cita gravitācija.....

Tas kas ir maigs un labs tavam ķermeniem (Būt-nei - Būtības nesējam) uz mitgārdas, var būt nāvējošs uz citas planētas. Teiksim uz Marsa vai Venēras.

Venēras atmosfēras spiediens ir 400 reizes lielāks nekā uz zemes. Lietus vietā līst Sērskābe un temperatūra dienā sasniedz pat 700 grādus pēc celsija.

Lai pilnībā baudītu Venēras vējus un maigumus (tā kā tas tiek darīts uz zemes) tev vajag citu ķermeni.... Tehniski to var sasniegt ar skafandru... bet visums to jau ir darījis tavā vietā.... cits bioloģiskais nesējs (būt-ne... būtības nesējs)

Lai pārietu no viena ķermeņa uz otra, vajag pārtapt - piedzimt.... NĀVE ir tik instruments tam.Izmantojot JOGU un MEDitāciju, ar CĪ-gun palīdzību var sasniegt to bez nāves.... viss ko vajag, ir zināt kordinaes trej-deviņu izpausmē......

Manis teiktais ir veltīts Krievu portālam
http://lah.ucoz.com/

Tāpēc vairāk ir balstīts uz to publiku.



http://www.youtube.com/watch?v=VLunczRtOQs

Materiāls ir jāklausās.... tās dvēseles kas ir senas - mani spratīs... kas ir jaunas... tām to nesaprast....
... vismaz ne šajā dzīvē....
------------------------------------
P.S. ja kāds šaubās teorijā,tad paklausaties seno Slavu pasaku.
Sena pasaka ar kosmosa tehnoloģijām!!! Сказ о Ясном Соколе


Paraksta nav

Statham
Ceturtdiena, 06.12.2012, 5:04:15 | Ieraksts #2
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 114

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Statham raksta .. :

Klausoties video es gandrīz nojūdzos uwlol



Batista
Ceturtdiena, 06.12.2012, 9:04:05 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 314

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Batista raksta .. :

Es gandrīz neko nesapratu :D

Paraksta nav

Statham
Ceturtdiena, 06.12.2012, 11:26:27 | Ieraksts #4
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 114

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Statham raksta .. :

Tā gadijumā nav kāda sekta? uwhaha uwhaha uwlol



JackDaniel
Ceturtdiena, 06.12.2012, 11:56:16 | Ieraksts #5
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 637

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@JackDaniel raksta .. :

Statham, :D:D:D:D
Bet jā,video tā labs bija,ko klausīties :D
Un runājot par ceļošanu,tad tas ir iespējams,kā zināms cilvēkam ir 7 ķermeņi.
1.Fizikais(kurā esam ikdienā),2.Astrālais,3.Mentālais un vēl 4 kurus neatceros.
Ar astrālo ķermeni iespējams ceļot,nepametot savu māju pa zemes virsu un pat kosmosā un ne to vien tur var izdarīt.
Tas tā vienā sīkumā par astrāli,bet ja kāds grib sīkāk tad var pa pm izstāstīt!
Vai arī ja daudzi grib noskaidrot,tad varu arī jaunu tēmu uzrakstīt saistībā ar astrālo projekciju.


Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // ATPŪTAS STŪRĪTIS » BLOGERU STŪRIS » Diskusijas » Игры Богов
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...