Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU WEB MATERIĀLI » Avatāri & Paraksti
Avatāri & Paraksti
Skorpions
Piektdiena, 24.06.2011, 12:12:11 | Ieraksts #1
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

AVATĀRI

Dienās man uz PM tika uzdots jautājums par Avatāru parametriem un visu pārējo kas ar to ir saistīts. Tāpēc es nedaudz gribu parunāt par to.

Daudziem es varbūt neko jaunu nepateikšu, bet varbūt viena otra informācija būs noderīga pie sava portāla dizaina veidošanas.

Informāciju, kuru es izklāstīšu, nāk no oficiālās vietnes:
Сообщество uCoz » Управление и настройка системы uCoz » Пользователи » Аватары (Всё об аватарах)

.... un ko tad tur raksta???

[Info]1. Jūsu avatārs nedrīkst būt pārāk liels. Avatāri kura izmērs pārsniedz 150X150px, ļoti bieži bojā kopējo dizainu forumā. Optimālākais izmērs ir 100x100px

2. Jūsu avatāram nedrīkst būt pārāk lielam svaram, pretējā gadījumā, viena foruma lapa ielādēsies ļoti lēni. Optimālākais svars uz vienu avatāru ir 5-10kb

3. Ja jūs lietojat animētu avatāru (gif), tad tas nedrīkst zibsnīties ļoti strauji košās krāsās. Bet, ja tas nav animēts, tad padomājiet par krāsu spilgtumu - tam nedrīkst būt ļoti košās krāsās.

4. Izvairieties no rupjiem uzrakstiem vai kaut kādiem citiem aizvainojošajiem lozungiem! Daudziem liekas, kad tas ir baigi kruti, bet patiesībā, tas liecina tikai par to, kad jūs mazliet esat aizkavējies bērnībā.

5. Tāpat, cenšaties izvairīties no avatāriem, kuriem ir seksuāla rakstura saturs. Protams, ja jūs esat kaut kāda seksuāla rakstura forumos, tad tā ir cita lieta, bet, ja tas ir publisks forums, tad atcerieties, kad tur var apgrozīties arī nepilngadīgie. Un patiesībā, šāds avatārs vairāk norāda uz to, kad jums ar seksuālo dzīvi ir problēmas - nekā esat kamasutras guru...[/Info]

Tas ir tas, ko uCoz pati uzsver. Nekas nav piedomāts no manis.

Nedaudz sīkāk es gribu parunāt par punktu Nr.3. - animēti avatāri.
uCoz forumā, ļoti bieži var redzēt to, kad vietējie admini bloķē tos lietotājus, kuriem spilgti izteikti aninimēti avatāri. Lietotāja ava tiek nomainīta pret šo:


[Info]Un ko tad saka uCoz foruma noteikumi:
К содержанию картинки на аватаре предъявляются те же требования, что и к сообщениям на форуме. Оформление аватар:

Размер аватар не более 110x110px.
Вес аватара не более 30Kb.
Анимация аватар не желательна. Все анимации требуют согласования с администрацией.

Tulkojums:
Uz avatāra saturu attiecās visi tie paši noteikumi, kuri ir jāievēro forumā.
Avatāru noformējums:
- Izmērs nedrīkst pārsniegt 110x110px;
- Avatāra svars ir ne vairāk kā 30kb;
- Nav ieteicams lietot animētus avatārus. Visiem animētajiem avatāriem ir jābūt saskaņotiem ar administrāciju.[/Info]

Kāpēc viņiem ir tāda nepatika pret animētiem avatāriem? Izrādās, tam ir diezgan nopietns pamatojums.
1. Tas nogurdina lietotāju acis un atstāj negatīvu ietekmi uz redzi nākotnē
2. Ja lietotājs slimo ar epilepsiju, tad šādi zibšņi, jo īpaši uz melna fona, var izraisīt epileptisko lēkmi.
3. Kā likums, šādas avis ir daudz smagākas par parastajām avīm, un tas atstāj negatīvu ietekmi uz foruma ātrdarbību - lādējās lēnāk. (tāpēc otimālais avas izmers ir 100-110px platumā un augstumā.
4. Izskatās jau kruti, bet izejot no cilvēka psiholoģiskā viedokļa, tas var atstāt negatīvu ietekmi uz citiem lietotājiem, kas tādējādi ar varu uzbāžas ar savu tīneidžerisko attieksmi.

PARAKSTI

Kas attiecās uz parakstiem, tad pret viņiem tiek izvirzītas līdzīgas prasības.
- tiem nav jābūt lieliem
- nav jābūt smagiem
- nav jābūt uzmācīgiem
- utt.

Optimālākais risinājums ir šāds:
Ja bilde ar linku, tad:
1. paraksta vietā var būt, vai nu 3 userbāri, kur katra userbara izmēri ir 350x19px
Vai nu viens attēls ar parametru 350x57px.
2. ja izmanto brīvo tekstu, tad tekst garums nedrīkst būt vairāk pa 250 simboliem.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

VIELA PĀRDOMĀM

Un tā tad. uCoz uzsver, kad optimālākais avas izmērs ir 100x100px ar svaru līdz 10kb
UCOZWEBMEISTARĀ avs izmērs ir 150x200 ar vidējo svaru 45kb

Uz katru foruma lapu, pēc noklusējuma ir redzami 10 posti... un tā
Ucoz: 10 posti X 10kb uz vienu lietotāja avu = 100 kb datu plūsma uz visu avs ielādi
UCOZWEBMEISTARĀ : 10 posti X 45kb uz vienu lietotāja avu = 450kb datu plūsma uz visām avs ielādēm

... starpība jau redzama + pielieciet parakstus ar mega krutām bildēm katram jūzeram + skriptu kokteili kas sastūķēts lapā + atklāti teksti ar bildēm un youtubēm + čats foruma augšā ...uhhhh.....labi lādējās...bail ka kompis nenosvilst :D

Mans personīgais viedoklis ir tāds, kad visas bildes un tūbes ko jūzeri stūķē forumos, tiem ir jābūt izvietotiem aiz spoilera.

Kāpēc?.... Ļoti elementāri Watson!!! Jo tad, bildes un tūbes kas ir aiz spoilere, tās nelādējās uzreiz visas. Katru bildi tā ielādēs atseviški, kad atvērsi spoileri. Tādējādi ekonomējot operatīvo atmiņu uz lietotāja kompjiem un kopējo datu plūsmas apjomu.

Interesanti zināt - nafig es savam forumam to čatu iebāzu aiz spoilera - nejau sava prieka pēc, bet gan aiz lietderības!!! Jo tad viņš čatu nelādē uzreiz, bet gan tad, kad to atver. ...Ekonomēju uz plūsmas ātrumu.

Bet, kā jau teicu, tas ir mas subjektīvais domu lidojums. Kā jūs to darīsiet - tā ir jūsu problēma. Lai gan man personīgi šausmīgi riebjas smagas lapas kur kompis sāk bremzēt.
--------------------------------

nuss, tas tāds ieteikums par avatāru izmantošanas labo toni, ko iesaka pati uCoz. Vai jūs to darīsiet, jeb nē - tas lai paliek jūsu ziņā.


Paraksta nav

Marks
Piektdiena, 24.06.2011, 2:28:27 | Ieraksts #2
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

Nu nezinu man pašam lapā ir avatars 150x150, un tikai 17,1 kb smags.
nedomāju ka krāsu spožums un gif straujā mirgošana tam ko dotu.
Nēesmu novērojis ilgu lādēšanos uz tiem foruma postiem kuriem ir daudz atbildes. Viss iet vienādies uz mana kompja šajā ziņā


http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Skorpions
Piektdiena, 24.06.2011, 3:49:25 | Ieraksts #3
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Quote
Viss iet vienādies uz mana kompja šajā ziņā

Protams, ja dzīvo Rīgā ar optisko kabeli padusē, tad jau nav problēmu, a tu pamēģini kādreiz izmantot bezvadnieku kaut kādā LV miestā!
Te jau ir tā burvība, kad tev kā adminam ir jādomā nevis no tā - kas tev iet, bet gan no tā, kad kādam var neiet. Un, ja viņam tas neiet, tad tā ir 100% garantiji taam, kad viņš tavu porķiku vairs neapmeklēs.

Kas attiecās uz avatāriem, tad, ja tev ir šāda tipa animācijas, tad nav problēmas:


Visi viņi nav uzmācīgi, bet kas attiecās uz šiem, tad viņi vairāk izraisa negatīvas emocijas un ar laiku tavas acis vienkārši sāk nogurt no tiem...


un par šāda tipa parakstiem:


Vai pa mega parakstu


Paraksta nav

Marks
Piektdiena, 24.06.2011, 4:11:42 | Ieraksts #4
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

Quote (Skorpions)
Protams, ja dzīvo Rīgā ar optisko kabeli padusē

Kas tev liek domāt ka es dzīvoju Rīgā. Es vispār dzīvoju krievijas pierobēžā kautkādā pagastelī ar netu Telia. lai gan nau tik jaudīgs kā vini saka,
Katru reizi pa 3 menesi pamerot knapi sanak parasti 1 megabits


http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU WEB MATERIĀLI » Avatāri & Paraksti
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...