Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Jaunākais un svarīgākais kiberpasaulē - Linecinema.l beigas.
Jaunākais un svarīgākais kiberpasaulē - Linecinema.l beigas.
Ar4ssS
Sestdiena, 26.11.2011, 12:56:06 | Ieraksts #1
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Sveiki!!!
Vakar ieejot Linecinema.lv Es pamanīju, ka nav vairs filmu. Domāju, kas par HU...
Izrādās Linecinema ir pārkāpuši televīzijas autortiesības - Ieliekot filmas, kuras nav atļauts likt. Rīgas Sargi U.C.
Saņemot no televīzijas šo ziņojumu Linecinema pārtrauca savu KINO darbību. Tagad viņi veido parastu portālu kur būs tikai daži video un varbūt pāris filmiņas. Lūk linecinema 3 gadu laikā jau otrais misēklis un šis būs arī pēdējais. :)

Godīgi sakot esmu priecīgs - Man naids pret Linecinema jau ir bijis diezgan ilgi un samērā liels, jo mani viņi apšmauca ar reklāmu Lika vēl samaksāt 30 Ls. Kad pateicu, ka neies krastā mani izbanoja.

Brīdinājums: Brīdinu visus kuri veido biznesu ar kinoportāliem ( tajā skaitā arī ess ), neliekam filmu Rīgas Sargi, kā arī filmas, kuras nezinam U.C.
Ieteicams filmas ņemt TIKAI no portāla Latfilmas.com tur īpašnieks ir jau gadiem vecs un ļoti apzinīgs. Kā arī manā saitā tiek liktas tikai atļautās filmas.

Pievienots (26.11.2011, 12:56 PM)
---------------------------------------------
P.s adminiem izlabot lūdzu nosaukumu uz Linecinema.lv beigas. Vai ko tādu. :D


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Skorpions
Sestdiena, 26.11.2011, 5:15:00 | Ieraksts #2
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Laikam atkal kaut kāda tur AKKA - KAKA uzdarbojās! Un nav jau gluži tā, kad ar savu darbību tā var apstādināt šāda tipa portālu.

Nu ok, nebūs filmas LV valodā, toties paliks ENG un RU valodā. .... tas ir viens
Otrs, - filmas neatrodas uz portāla serveriem. Attiecīgi tas nav to turētājs un izplatītājs, bet gan reklamētājs. Un tā ir ļoti liela starpība!

Ja AKKA gribēs ar to cīnīties, tad viņiem nāksies aizklapēt tādu MegaGigantu kā Vkontakte.ru, Mail.ru, Yandex.ru, Kiwi.kz... a tur jau viņu rociņas ir pa īsu.

Ir vēl tāda lieta, kad uCoz pieder Krievijai un nevis LV. Ja esat pamanījuši, tad pat jūsu porķi pat no Krievijas nenāk, bet gan no UK, Kaimanu salām, un citām vietām.


Tā kā, vispirms jau vajadzētu iepazīties ar uCoz noteikumiem. Jo, ja arī ko slēgs, tad tikai caur viņiem.
Pielikumi: 0588575.png (6.2 Kb)


Paraksta nav

Ar4ssS
Svētdiena, 27.11.2011, 1:15:56 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Skorpions, Skorpi paldies par info. Katrā ziņā linecinemāā es lasīju, ka šiem lika aizklapēties. :D
Un tas ir labi, tgd zin kā mani šmaukt ar reklāmām. :D Un es tur pareklamēju saitu savu tgd šodien bija max apmeklējums 26 cilvēki onlinē...


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Skorpions
Svētdiena, 27.11.2011, 2:37:44 | Ieraksts #4
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Tieši tāpēc jau es esmu sava lapelē iestūķēja šo tekstu: ligzda.ucoz.lv/rules

Un, ja arī kāds naski uzbāžas, tad var jau viņiem atbildēt šādi:

[Info]Cienītie autortiesību īpašnieki un to pārstāvji !

Visi audiovizuālie materiāli, saites uz kuriem atrodamas šajā vietnē, reāli ir izvietoti uz publiski pieejamo sociālo tīklu serveriem.
Ja jums ir pretenzijas, ka attiecīgā audiovizuālā darba saite un/vai iegultais atskaņotājs atrodas šajā vietnē,
lūgums griezties pie šo sociālo tīku turētājiem, rakstot uz e-pasta adresi : xxxx@yyyy.com

Ar jaukiem vēlējumiem
portālā "Fiņķi-kļuška Administrācija [/Info]



Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Jaunākais un svarīgākais kiberpasaulē - Linecinema.l beigas.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...