Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Žirinovskis: Baltijas valstis tiks okupētas un iznīcinātas
Žirinovskis: Baltijas valstis tiks okupētas un iznīcinātas
Batista
Piektdiena, 06.09.2013, 0:37:56 | Ieraksts #1
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 314

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Batista raksta .. :

http://www.apollo.lv/zinas/zirinovskis-baltijas-valstis-tiks-okupetas-un-iznicinatas/598956
Ko domājat par šo?


Paraksta nav

Korijs
Sestdiena, 07.09.2013, 0:52:04 | Ieraksts #2
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

kārtējais stulbums internetā, kas pastulbajiem latviešiem liks agresīvi reaģēt pret krievvalodīgajiem bez pamatojuma tikai tāpēc, ka kāds ko slikti izteicās par Latviju un viņš ir no Krievijas vai vienkārši krievs, pilnīgi riebjas .. un par to okupēšanu -slimi suņa murgi .. runāt ir viens, otrs ir darīt. Bet savā ziņā jāpiekrīt tur, ka Latvija kā pakalpiņi lien visiem pakaļ, kur vien var ielīst, nav savas nostājas ..

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Batista
Sestdiena, 07.09.2013, 1:15:44 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 314

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Batista raksta .. :

Viss jau būtu kārtībā ja tie krieviski runājošie runātu latviski un nepīkstētu cik šeit slikti utt. Tas arī ir iemesls kādēļ mums viņi nepatīk nu vismaz man.

Paraksta nav

Korijs
Sestdiena, 07.09.2013, 1:31:09 | Ieraksts #4
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

ja Tu saki tā, tad ko Tu vari teikt par mūsdienu jauniešiem, kuru valodā ir peitiekami daudz anglismu? :)
un par to, ka tieši latvieši ir tie, kuri pamet valsti? šādas diskusijas es varētu turpina't un turpināt, jo reti sastopu kādu adekvātu un pilnvērtīgu diskusijām bagātu komentāru, kurš ir pietiekami objektīvs.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

mrhaha
Sestdiena, 07.09.2013, 1:36:51 | Ieraksts #5
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 279

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@mrhaha raksta .. :

Man pret viņiem nav iebildumi, lai dzīvo, runā kā grib! Pašiem latviešiem vajadzētu beigt vainot politiķus un čīkstēt, cik vis ir slikti un nekas nav labi!

Un par tiem Žirinovska izteikumiem, vēl jāgaida ko teiks Krievijas valdība!




Batista
Sestdiena, 07.09.2013, 1:59:08 | Ieraksts #6
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 314

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Batista raksta .. :

Korijs, Tomēr viņi runā latviski, bet es domāju tieši dzīvo Latvijā un pat necenšas runāt latviski un to vēl pārmet mums ka nerunājam krieviski. Personīgi pēc pieredzes ir gadijies uz ielas prasa krieviski man kaut ko un es atbildu latviski protams un man sāk dirst ka nemāku krievu valodu. Kādā sakarā man būtu jārunā krieviski?
Pats es arī apsveru domu pamest Latviju. Iemesls tam ir tāds ka dzīvoju laukos un te darba nav. Rīgā dabuju darbu, bet tagad ir problēma ar dzīvesvietu, ko vēl nēsmu atradis un dzīvokli īrēt arī negribu, jo jēga strādāt un pelnīt sev naudu ja vairāk kā pusi atdošu par to dzīvokli? Pēc šī visa varu teikt Latviju daļa pamet zemo algu dēļ un otra daļa kredītu dēļ.


Paraksta nav

Korijs
Sestdiena, 07.09.2013, 2:06:44 | Ieraksts #7
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

kas ir viņi, pastāsti :) tas ir tas pats variants kā "viena tante teica" jeb - viens piegāja, uzdirsa, ienīstu visus kas atrodas konkrētajā nacionalitātē. Katrs runā kā grib, katrā nācijā ir kāds duraks, bet dēļ tā nav jāspriež par visiem kopumā, lūk to veselai tautai ir grūti laikam ieborēt.

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Batista
Sestdiena, 07.09.2013, 2:15:27 | Ieraksts #8
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 314

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Batista raksta .. :

Nav jau vienu reizi vien tas man gadijies un nēsmu vienīgais kam tā gadijies. Kā arī es nesaku ka man visi nepatīk, bet tieši tie kas necenšas mācīties latviešu valodu un pārmet mums kaut ko vēl. Pašam ir pārs labi draugi kuriem latviešu nav dzimtā valoda, bet runā latviski bez problēmām.

Paraksta nav

legions17
Sestdiena, 07.09.2013, 11:04:57 | Ieraksts #9
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 20

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@legions17 raksta .. :

Pilnībā viņam piekrītu!

Paraksta nav

KaryMan
Sestdiena, 07.09.2013, 4:02:32 | Ieraksts #10
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 39

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@KaryMan raksta .. :

Zhiriks tak ir mulkjis un neviens vinju nenjem nopietni :D

Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Žirinovskis: Baltijas valstis tiks okupētas un iznīcinātas
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...