Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » WEBLAPU TIRGUS PLACIS » [PĀRDOD] IZKLAIDE.ID.LV
[PĀRDOD] IZKLAIDE.ID.LV
TasEsmuEs
Sestdiena, 14.02.2015, 8:23:43 | Ieraksts #1
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 76

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@TasEsmuEs raksta .. :

Piedāvājums: gatava, ar skriptiem bagāta mājas lapa
Apraksts: ļoti jauka mājas lapa, apskatāma šeit - http://izklaide.ucoz.com
Paraugs: https://www.dropbox.com/s/7dx5pretvv7x94a/Bez%20nosaukuma.png?dl=0
Aptuvenās cenas: 15EUR
Apmaksas veids: pārskaitījums
Kontakinformācija: PM vai Skype - TasEsmuEs@live.com vai arī rakstām uz admin@joko.lv :)
Autors: es

Par cik esmu pārvācies un uCoz vairs neizmantoju, pārdošanā lieku savu veco izklaides portālu, kuram domēns bija Izklaide.id.lv (paliek manā īpašumā) un pamatā ir uCoz adrese Izklaide.ucoz.com. Portālam ir uzstādīts un vairāk nekā 1000 dienas kopts, glīts dizains ar daudz dažādām iespējām, no kurām visas potenciālais pircējs iespējams nekad tā arī neatklās. Portālam ir aktīvizēti lokālie lietotāji (bijis pirkts premium) un portāla kontā ir ~1,40 EUR kredīts. Vietnei ir 956MB diska vieta uCoz piedāvāto 400MB vietā, jo vietne pastāv gandrīz 3 gadus un ir saņēmusi gandrīz pusotru miljonu hitu un vairākus simtus tūkstošu unikālo apmeklējumu.

Vietnei ir aktīvas tādas sadaļas, kā blogs, viesu grāmata (joki), galerijas, forums (satur nedaudz gatavus skriptus un materiālus), lejupielādes (satur gatavus materiālus), rakstu katalogs, testi, jaunumi un spēles. Ir pielāgotas sociālo tīklu dalīšanās iespējas, kā arī uzstādīts moderns privātā profila un vēstuļu dizains. Labi attīstīti informeri un visai sarežģītas if kodu kombinācijas veiksmīgākai lapas izmantošanai. Vietnei ir bijis pieslēgts AdSense un tas nav ticis bloķēts, tā kā varēsi to izmantot arī ar savu kontu!

Lielu daļu satura, kurš ir migrējis uz jauno vietni (uCoz iespējas kļuva par īsu), es esmu izdzēsis no šīs vietnes, jo tas pārsvarā bija mans oriģinālsaturs.

Cena, manuprāt, ir adekvāta, jo nevēlos par velti atdot kādam 3 gadu darbu un negulētas naktis, kā arī visas šīs iespējas, ko spēj sniegt mana vietne. Portāls sākumā tika izveidots 2012. gada 1. martā skolas vajadzībām, taču izrādījās visai veiksmīgs.



uCoz pieredze - 6 gadi. Varu piedāvāt arī dizainu labošanas/uzstādīšanas un vietņu izveides, elementāras optimizācijas pakalpojumus, vienojoties par cenu.
Pielikumi: 9387849.png (686.4 Kb)


Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » WEBLAPU TIRGUS PLACIS » [PĀRDOD] IZKLAIDE.ID.LV
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...