Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » Ieteikumi / Problēmas / Sūdzības » UW Blogs, redaktori (/publ)
UW Blogs, redaktori
Korijs
Pirmdiena, 08.10.2012, 9:59:57 | Ieraksts #1
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

UW Blogs - http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/publ/

Jau sākotnēji domāju kas un kā būs ar topošo blogu, bet laika trūkuma dēļ kā parasti visas idejas jeb ieceres nerealizējas vai tiek aizmirstas, piemēram, tagad gribu radīt uzsvaru jautājuma formā - vai vēlaties redzēt blogā dažādu autoru rakstus? .. nemainot bloga pamatu - to, ka raksti ir pašu sacerējumi u.tml, nevis kaut kādi copy - paste no interneta.

Teiksim ieteikums jautājuma formā - vai vajadzētu veikt atlasi vai izveidot pieteikšanās iespēju jebkuram lietotājam pievienot materiālus, kuri tiktu atsijāti pirms publicēšanas pēc maniem ieskatiem? es personīgi jau nojaušu, kuru/-us gribētu redzēt kā redaktorus tur, bet par to vēlāk.

Diskutējam, ne gluži piesakamies, paldies!


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Sweet
Pirmdiena, 08.10.2012, 11:07:34 | Ieraksts #2
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 189

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Sweet raksta .. :

Labāk dod iespēju katram veidodt savu rakstu. Viss ko tev vajag, ir tikai aktivizēt pogu - materiāls tiks publicēts pēc moderatora apskates.

Savādāk, es pateikšu - ok, dod man tiesības... bet realitātes spiests neko nedarīšu, jo laika nebūs ko rakstīt.
Bet tā, katrs raksta un adminiem tik kontrole atliek....
.. būs man luste, tad uzrakstīšu...nebūs laika - nerakstīšu...


Paraksta nav

Marks
Otrdiena, 09.10.2012, 0:52:44 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

vispār es vinam piekrītu. katrs lietotājs var postot, bet pirms publiskas apskates to jaaptiprina administrācijai

http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Korijs
Otrdiena, 09.10.2012, 11:29:36 | Ieraksts #4
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

āā, vēl ir būtisks negatīvais faktors, ka, ja daudzi jeb vairāki vēlēsies savas domas izteikt lielā apkopojumā, tad būs it kā pacentušies, bet, ja nu neder nekādīgi? noraidu un tad sāksies brēkas par to, cik ilgs laiks pavadīts rakstot, nav jēgas rakstīt, ja noraida.. protams, būs kritēriji, bet nu tomēr, bieži vien tas, kurš uzskata, ka ir zinošs, neparādīs to labā rakstā un pretēji u.tml. Ir man varianti, bet vēl neteikšu, Jūsu ieteikumi par šo manu izteikumu?

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Sweet
Otrdiena, 09.10.2012, 1:02:06 | Ieraksts #5
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 189

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Sweet raksta .. :

Jebkurā gadījumā materiās tiks filtrēts. Esi tu reduktors vai neesi. Tad ar ko, pieteikšanās uz redaktora, atškirsies no nepieteikšanos uz to?

Tad jau labāk, to uzraktus "Redaktors" pieškirt pēc nopelniem. Ja jūzers aktīvi raksta raktus, kuri tiek arī novērtēti, tad viņš arī nopelana to uzrakstu "редактор"

Nu ir man doma uzrakstīt rakstu... nu piesakos es... bet tas tāds uzplūduma vilnis man bija, un viss. Raktu uzrakstu un viss! Bet reduktors paliek.

Tad tu nāksi pie manis un bļausi, kad ķipa es esmu reduktors un ķipa man tagad esot kaut kāds pienākums pret sabiedrību. Bet iedvesmas man nav un mūza pazudusi... ko nu darīsim? No vienas puses gribu, no otras negribu, vai precīzāk nevaru... tad varbūt pēc 2-3 mēneši atkal luste uznāk un lūdzos pa reduktoru... tad atkal pazūd... un būs man jāklausās tas, kad es ķipa pats nezinot ko gribot.... Koks ar diviem galiem sanāk. Ne tev labi, ne man labi...
Būs tas pats, kas tagad ar dizaina veidotājiem. Pieteicās, neko nedarīja, no veidotājiem izmeta... Atkal pieteicās...noknābāja un no UW vispār pazuda....

1. Uzraksti paraugu ar nosacījumiem - kam tanī rakstā ir jābūt,lai tiktu top sarkastā (atsauces, avots, linki, utt).
2. Izveido atsevišķu kategoriju (ķipa nefiltrētie, vai dažādi) Ja materiāls labs, tad liec spec kategorijā, ja slikts, tad nemaini neko. Uztaisi informeru, kur lasītākie un vērtētākie raksti parādās. Tā arī būs tā balva par tavu rakstu.

Tādi portāli ka Spoki, boot vai tie paši DR jau arī taisa tos rakstus no lietotāja vidus. Ja admini novērtē, tad tos reklamē. Izceļ un arī iesaka lasīšanai. Ja nenovērtē, tad paliek viņi putekļu kaudzēs....


Paraksta nav

Korijs
Otrdiena, 09.10.2012, 7:29:26 | Ieraksts #6
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

nu gribu kontroli tiktāl, lai bezvērtīgie tomēr tur publiski nerēgojas, UW nekļūstot par iespējams publisko miskasti, bet, kuri gribēs tie rakstīs, izskatīšu pēc iespējas adekvātāk, ņemšu vērā ieteikumu par kritēriju izveidi, kas būtu loģiski pirms ļaut pieeju, tad nu arī laika gaitā to salabošu, pagaidām paliek kā ir, bet ned. laikā viss notiks es domāju, tikmēr turpinām izteikties. ..+ gan jau kādu uCoz apbalvojumu vai reputāciju arī varētu piemest klāt, vai arī atsevišķus skriptus ar paldies funkciju, kas attēlojas + reputācijā automātiski raksta autoram.

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Sweet
Otrdiena, 09.10.2012, 9:56:46 | Ieraksts #7
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 189

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Sweet raksta .. :

Var jau būt, kad es kļūdos. Un var jau būt, kad viss nenotiks tā, kā es par to tagad domāju. Un būšu tikai priecīgs par to, ja tas tā izrādīsies, bet..... man jau liekās, kad beigās tu ar to Blogu paliksi viens pats! Būs tieši tas pats, kas tagad ar moduli LOAD, kur no 107 ievietotiem materiāliem, 72 ir tavējie. viss ir skaisti un jauki... viss tiek kontrolēts, ašs uz veseliem 77,4%!

Diemžēl, bet man ir radies iespaids, kad tu pats tā īsti nezini - ko tu tanī blogā gribi redzēt. Tu gribi Blogu, tu gribi labus rakstus, tu negribi lai raksta fufeli, bet kādus tieši rakstus - tu pats tā īsti nezini. Tev ir kaut kāda vīzija par kaut ko, kas mums līdz šim brīdim nav saprotama.

Bet ir tāda lieta, kad, kamēr tu nepamēģināsi - tikmēr neuzzināsi!

Tas, kad tu visu gribi kontrolēt, tas ir tikai apsveicami. Bet tu esi aizmirsis vienu lietu, kad no 1800 UW jūzeriem, labi jā kādi 25 ir tikai aktīvi. Pārējās ir mirušās dvēseles. Vidējais jūzera vecums ir 14-17 gadi. Kādas super prasības tu gribi izvirzīt pret viņiem?

Pirmais kas tev ir jādara, tas ir skaidri jāpasaka - ko tu tanī blogā gribi redzēt. Kādas tēmas tur tiks publicētas un kādas nē. Vismaz aptuvenais bloga apraksts, lai saprastu - kurā virzienā tad lai domājam. Tas būs tikai pa uCoz, par Web smalkumiem, jeb arī es varu tur liet iekšā savu dzeju. Pārdomas par sakrālo un visuma uzbūvi plašajā kosmosā....

Drīzāk ir jāsāk ar šo, un tikai tad var jau izvirzīt prasības tam - kādam ir jaatbilst tama rakstu autoram. Un kādam formātam ir jaatbilst pašam rakstam.

Atvaino ja pateicu tos karbi. Bet nebija mans nodomskādu aizskart.


Paraksta nav

Korijs
Trešdiena, 10.10.2012, 0:12:33 | Ieraksts #8
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

es zinu un piekrītu, ka pats savās idejās sapinos, jo to ir pārāk daudz, bet laika nav un, ja ir, tad tik saraustīts, ka apraujas ideja, pārklājas un beigu beigās ir jādiskutē kā šeit, k oes daru arī no vienas puses, lai palielinātu aktivitāti, ļaujot papildus izteikties, ne tikai tādēļ, ka būtu izmisumā, nezinot ko darīt.. lai nu kā, uz ned. nogali aplūkošu, kas labs te sakrājies, ceru, ka salabošu, redzēsim.

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Sweet
Trešdiena, 10.10.2012, 1:28:41 | Ieraksts #9
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 189

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Sweet raksta .. :

Nu redz Korij.. tu gribi lai tavs portāls ir aktīvs, bet tanī pašā laikā, tu esi ierobežojumus saspraudis visās iespējamās malās.

Tev drīzāk ir jāpanāk efekts, kad lietotājs strādā uz portālu un nevis portāls uz lietotāju. Tikai tad būs aktivitāte pašā portalā.

Ja reiz tu pats nezini, kādam ir jābūt blogam, tad sākotnēji dod iespēju tam piedzimt. Skaties kas notiek un kurā virzienā tev tas blogs aizies. Kādi raksti un tematika parādīsies. Vēlāk, kad sāks jau izkristalizēties kaut kāds virziens, tad tu vari jau sākt notiekt zināmas vadlīnijas par pašu bloga sadaļu.

Otrs variants ir, kad tu rīko konkursu par labāko rakstu saistībā ar tādu un šitādu tēmu.
labākais raksts ir ievietots blogā.
Šāds variants tev varētu būt kā alternatīva.

Tas, kad sākotneji tev tur būs bardaks, tas viss ir normāli. Tā tas notiek vienmēr. Par kaut kādu konkrētu skaidrību un virzību, tu vari runāt pēc kāda laika, bet ne pašā tā dzimšanas stadijā.


Paraksta nav

Korijs
Trešdiena, 19.12.2012, 4:25:56 | Ieraksts #10
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Nebūs ne publiska, ne pilnīgi slēgta pieeja, cik esmu nodomājis uz priekšdienām, bet, ja būs interesenti izveidot kādu rakstu - droši, vienosimies uwniceone

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » Ieteikumi / Problēmas / Sūdzības » UW Blogs, redaktori (/publ)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...