Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO
uCozwebmeistars - uCoz sistēmas 'e-vides' palīgs mājaslapu izstrādē

uCozwebmeistars radās 2011. gada janvārī, kuru izveidoja Korijs (Rinalds B.), vēloties radīt portālu, kurš attīstītu latviešu zināšanas uCoz sistēmā un tās piedāvātajā bezmaksas mājaslapu izveidē, apmācot jaunos un potenciālos uCoz lietotājus darbā ar šo sistēmu. Jau sākotnēji portāls piedāvā galvenās pamattēmas materiālu ziņā saistībā ar apmācību - Pamācības, skripti, mājaslapu dizaini, vizuālie materiāli, tehniskā palīdzība, ievads HTML & CSS u.c. noderīga informācija, rūpējoties par to, lai katra zināšanas uCoz vidē augtu - attīstītos, kas arī ir noticis, kopš UW rašanās. Protams, laika gaitā tiek domāts arī par nemitīgu attīstību, atjauninot portāla saturu, uzlabojot to kopumā!

UW ir stabils projekts ar stabilu vadītāju (tā radītāju), kur ir lieki neteikt to, ka uCozwebmeistars var saukt arī par vadošo līderi Latvijā uCoz sistēmas apmācībai latviešu valodā! Tāpēc papildus tam UW piedāvā arī maksas pakalpojumus tiem, kuru zināšanas nav pietiekami lielā apjomā saistībā ar uCoz vai vienkārši vēlas izmantot tieši mūsu pakalpojumus, kuru galvenie piedāvājumi ir mājaslapu dizaina uzstādīšana, labojumu veikšana un papildus satura radīšana ar patīkamāku un skaistāku vizualizāciju.

Jau vairāk kā gads ir aizritējis, kad UW portāla dizaina krāsas - melna un zila tiek nomainītas pret jaunu dizainu, kurš ir redzams šobrīd gaišajos toņos, uzklausot lietotāju idejas, ieteikumus un kritiku, domājot par ērtībām gan Jums, gan administrācijai, gandrīz katru dienu pievienojot jaunus materiālus!

Papildus kontaktiem jeb saziņai ir iespējams izmantot jeb pievienoties UW portāla sekotāju pulkam sociālajos tīklos; uz doto brīdi pievienoties var portālā draugiem.lv & twitter.com, bet laika gaitā tiks izstrādāti arī facebook.com & youtube.com UW profili.

Patīkamu apmeklējumu visiem esošajiem un potenciālajiem UW apmeklētājiem! :)