Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


UW Blogs sākums » Raksts: Būtiskas lietas, atverot portālu publiskai pieejai
Ievadam

Ļoti būtiski ir tas, ko mēs pasniegsim mūsu potenciālajiem klientiem, kad mājaslapa ir gatava atvēršanai, pat ne gluži ko pasniegsim, bet precizējot - kas jau ir tas, ko pasniegt pirms atveram savu mājaslapu, tātad mājaslapas materiāliem tur jau ir jābūt - raksti, lejupielādes, foto galerijas.. Nevienam taču neinteresēs tikko atvērta lapa, kurā nekā nav, paskatīsies un uz reģistrācijas formu aizvērs acis.

Idejas & ieteikumi

Ievērosim jau iepriekš minēto - jau papildinātu jeb piepildītu mājaslapu ar materiāliem, kuri uzreiz radīs pieprasījumu tos izmantot, redzot, ka mājaslapa ir vērtīga - tai ir saturs, un galvenais - saturam jābūt labam, kvalitatīvai, pieprasītam un iespējams arī reti pieejamam, ne tikai kārtējā materiālu dublēšana tādā ziņā, ka tādu materiālu ir pilns katrā otrajā mājaslapā, un, ja vēlēsimies, lai tieši no mūsu mājaslapas izmanto šos materiālus, kas jau kaudzēm ir e-vidē pārdublēti, tas jau būs labas reklāmas jautājums ..

! Ja Jums ir, piemēram, filmu portāls, nelieciet apmeklētājiem vilties, iespējams, pat pieprasot no viņiem nākt un ievietot filmas, kas būtu lieks slogs piešķirts no administrācijas Jūsu mājaslapas apmeklētājiem, nodrošiniet to, lai filmu (materiālu) klāsts jau sākotnēji būtu kuplā skaitā, ka mājaslapā dienā var pavadīt pat vairākas stundas, nodrošiniet pēc iespējas regulārāku jaunu materiālu pievienošanu, kas parādīs to, ka mājaslapa nav tikai ar pirmajiem materiāliem, bet jau sākumā ir vērsta ar cīņas sparu;

! Apmeklētājiem vajag kur izpausties, gan radot mājaslapas aktivitāti, paturot jaunos apmeklētājus jeb lietotājus, gan lietotāju pašizpausmei, ne tikai pieejami retie materiāli bez iespējas par viņiem izteikties un diskutēt; lietotājiem ir jānodrošina viņu "īpašās" funkcijas kā neliels apbalvojums par reģistrēšanos tikko uzsāktā projektā;

! Nav prātīgi tikko publicētā mājaslapā attēlot to, ka vienīgie materiāli vai lielākā to daļa ir burtiski pārkopēta no interneta vai materiālu saturā ir novecojusi informācija, zaudējot avota ticamību u.tml. Jums ir jārada priekšstats - šī ir mana mājaslapa par tādu un tādu tematiku, laipni lūgti, lūdzu reģistrējaties, ieskatāties manos materiālos, esmu lietpratējs, ne tikai parasts interneta resursu kopētājs.

! Nodrošiniet ērtai izmantošanai un kvalitatīvus lietotāju rīkus, nedomājot tikai par forumu vai jaunumu rakstu "esam atvērušies" (nosaukums vien liekas neveikli smieklīgs), bet gan piestrādājiet pie lietotāju lapām, t.i. - profila informācijas lapa, nodrošinot lietotāja vēlmēm atbilstošos rīkus pēc sirds patikas rediģēt savu profilu, nodrošiniet log in, reģistrācijas formu bez kļūdām, jo bieži vien šīm iepriekš minētajām mājaslapas daļām mēs mēdzam nepievērst uzmanību, domājot tikai par kādu konkrētu mājaslapas moduli un tā saturu .. ;

! Diez gan nepatīkami un par kļūdu uzskatāmi varu minēt jauna portāla atvēršanu, kurā jau uzreiz redzams vai nu raksts vai atsevišķa lapa vai sadaļa  - ziedo, kā arī uzbāzīgas reklāmas uz katra stūra, tātad jājautā - tā lapa ir, lai kāds ienāktu paklikšķināt uz reklāmas vai tomēr primārais (galvenais) ir lielāka skaita lietotāju piesaiste? Turklāt, ziedojumu padarīšanas jau uzreiz norāda uz Jūsu nestabilitāti, lūdzot atbalstu naudā u.tml.

! Pirmais mājaslapas raksts, piemēram, tas pats par publiskās piekļuves atvēršanu .. nepārcentieties ar burtu lielumiem un krāsām, lietotājs visticamāk nav tik akls, lai nepamanītu smuki izkārtotu tekstu ar vidēja lieluma simboliem, nevis visas iespējamās krāsas teksta saturs, kurš "kož" acīs, kā arī par attēliem - piedomājiet par tiem, ko ievietojat pirmajam rakstam, nevis pirmais vai otrais google paķertais attēls, kuram pat nav tematiskas nozīmes; informācijas saturam rakstos jābūt pēc iespējas zolīdākam, ne tikai "čau, esam atvēruši mājaslapu", nu labi, ko man tagad darīt? izlasu 4 vārdus, paskatos un eju prom. Neatstājiet arī uz izteikti ilgu laiku tikai vienu rakstu, portāls atvērās, klusums, sajūta, ka tūlīt slēgs ciet, jo jau mēnešiem redzams viens vienīgais raksts par portāla atvēršanu..

Arī šis otrais UW Bloga raksts nav veidots bezdarbības dēļ, bet gan pa reizēm sastopams jautājums, ko jau pieminēju - "ieskaties manā mājaslapā, tūlīt to atvŗšu, vai ir labi, ko pievienot u.tml" .. tad nu lūk neliels ieskats manos uzskatos par pirmajiem vispārīgajiem soļiem, atverot mājaslapu, neiedziļinoties mājaslapā vispārīgi, tikai daži punkti, kuri bieži vien ir redzami jauno censoņu mājaslapu avēršanas brīžos ..

Ar cieņu un personīgo viedokli, Korijs.

Raksta pārpublicēšana ir kategoriski aizliegta bez iepriekšējas vienošanās ar raksta autoru!

Ja Tev patika šis raksts un uzskati to par vērtīgu, neaizmirsti sākumlapā nospiest "man patīk"

Kategorija: idejas & ieteikumi | Skatījumu skaits: 1165 | Pievienoja: Korijs, 03.10.2012
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]