Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » WEBLAPU APLIKĀCIJAS, SKRIPTI, SPRAUDŅI » uCoz » Koda tipa tabula tekstam
Koda tipa tabula tekstam
Antikrists
Svētdiena, 18.03.2018, 3:22:18 | Ieraksts #1
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

Liec kur vēlies.

Noderēs kā paziņojumam vai aprakstam vēl pašu tekstu apgreidojot.

Code
<div style="padding: 13px 18px 13px 23px; border-left: #C91F00 2px solid; background: #dcdcdc;">Vecā tēma par zagšanu: Zagšana ir tad, ja tu īpašniekam paņem mantu vai vērtību un viņam šīs lietas vairs nav. Ja kāds uzskata, ka izmantot apiešanas ceļus es izmantoju kopiju no tava īpašuma, tad tā ir katra paša darīšana, tad jau sanāk ka vienmēr uz ielas satiekoties divu Audi A6(dajebkādiem) īpašniekiem, viņiem uzreiz jāklūp krāgā vienam otram? Un es nenesu software ražotājam zaudējumus, bet gan viņš nesaņem sevis plānoto peļņu... Tikpat labi iestādot kartupeļus tīrumā un rēķinot, ka būs tik ...un rēķinot, ka būs tik un tik raža par tik un tik santīmiem, ko reāli es nesaņemu galarezultātā, tad sanāk, ka tīrums mani ir apzadzis? Un par tādiem kreiso variantu lietotājiem dažs labs ražotājs vispār nezin, tā kā viņš par šiem nezināmajiem, kā Tu vai es, nevar nemaz rēķināt plānotu peļņu. Par pirātismu(aka zagšanu peļņas nolūkos) ir cita runa. </div>





.
.


uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » WEBLAPU APLIKĀCIJAS, SKRIPTI, SPRAUDŅI » uCoz » Koda tipa tabula tekstam
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...