Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU PROJEKTU REKLĀMA » Fufelīgi - FUF.ID.LV (Pievieno rakstu,iegūsti lasītājus un saņem naudu.)
Fufelīgi - FUF.ID.LV
firefox1122
Sestdiena, 17.03.2012, 8:46:12 | Ieraksts #1
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 66

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@firefox1122 raksta .. :

1. Mājaslapas nosaukums: FUF.ID.LV - Fufelīgi raksti,joki,anekdotes,melnie rāmji,video!

2. Mājaslapas adrese: http://fuf.id.lv/ (doma pirkt www.fufelīgi.lv

3. Mājaslapas pamatinformācija, piedāvājumi & citas iespējas: Mājaslapā var pievienot savus rakstus un lasīt citu rakstus par visdažādākajām tēmām. Drīzumā mājaslapu domāju atvert,vēl dažas lietas jāpielabo.
Galvenais,ir tas ka par pievienotajiem rakstiem mēs maksāsim.


Paraksta nav

Korijs
Svētdiena, 18.03.2012, 1:23:38 | Ieraksts #2
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Zini, man noteikti gribās tevi uzslavēt, tāpēc ķer +2 reputācijas!
.. par ko? par sava veida oriģinalitāti un centību - vismaz iecerētajā!

tad nu sāksim pie ieteikumiem:

1. http://fuf.id.lv/ www.fufelīgi.lv - Tu taču zini, ka fuf un fufeligi ir atšķirīgi nosaukumi, kas nozīmē sava veida atpazīstamības zaudēšanu pēc tam, bet tas tā, var jau ar 2 nosaukumiem saveidot redirektu.

2. Bagātākie autori bloks - ņem vien ārā to ko Tu no šejienes esi paņēmis vai pārveido atbilstoši - pielāgotāku vizuālo izskatu savam portālam un tā dizainam, savādāk tur izskatās tāds melns klucis pa visu gaišo lapeli.

3. Manuprāt, turpat labajā sānu blokā vēl varētu pielikt klāt informeri ar jaunākajiem komentāriem

4. Radošais šhits - nu tas tā liekas nevietā, viss zolīdi uzrakstīts, pēkšņi kaut kāds ŠHITS =DDD

5. Statistikas bloks - Pagaidām,neviena izmaksa vēl nav uzkrāta! - kā to saprast? it kā portāla statistika, bet jau par kaut kādu budžetu iet runa - t.i. - cik Jūs izmaksājiet rakstu autoriem? nu varbūt sava veida motivācija laba, bet, protams, laika gaitā tur var aiziet vai nu krīze rakstu pievienošanas ziņā vai naudas iztrūkumā, lai visu apmaksātu, jo reāli skatījums pieskaitās pie katras jaunās IP, kas to aplūko un ja es caur savu virtuālo pazīšanos tagad sablieztu pāris rakstus un saaicina'tu skatītājus, kuri vienkārši kā viesi aplūko, tad Tev noteikti nav savā ziņā labums no tā, bet es tikmēr pelnos ^^ uzsveru - viesis 'kačā' skatījumus, Tavs ieguvums?

6. Varētu vēl kaut kur čatu pielikt klāt, vismaz aizraujošāk uzturēties un vēlme reģistrēties :)

īsumā viss

p.s. ieteiktu pirms tādas publicēšanas arī papildināt pašu lapu ar pārējām kategorijām, kas atroas sānā, savādāk man nav interesanti apmeklēt portālu ++ tie maksas raksti tad ir viens lauciņš, kas ir aktīvs visā portālā, kam Tu pievērsīsi uzmanību, bet, kad beigsies? pārējās sadaļas tak tukšas, nebūs jegas vairs iet.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

firefox1122
Svētdiena, 18.03.2012, 2:14:08 | Ieraksts #3
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 66

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@firefox1122 raksta .. :

1. To es saprotu,jo man iepriekš bija domēns FUF.ID.LV uzlikts uz kino portāla. Vasara pārliku uz tavskino.lv
Tagad šo domēnu domāju arī ņemt nost. Tad kad palaidīšu officiāli mājaslapu. Pagaidām,kamēr nav liela atpazīstamība,atstāšu šo un jau šonedēļ pirkšu domēnu un veidošu popularitāti ar fufeligi.lv domēnu.

2. Jā par to biju jau domājis,šonakt mēģināšu pārveidot.

3.Pagaidām - NĒ! Lai neizņemtu pārāk daudz vietas pirmajā lapā un ielādes brīdī nelagotu un ilgi neieladetos.

4.Nez,kā savādāk lai to nosaucu... :( pagaidām,lai paliek.

5.Viss ir pagaidām,daļeji apreķināts. Sīkāk visu aprēķinašu,kad portāls aizies darbībā un parādīsies pirmie raksti un apmeklētāji.
Mēs izdomājām apslēptus knifus,caur kuriem nemanāmi nopelnīsim. Protams,to ar laiku atklās,kā mēs spējam pelnīt un maksāt autoriem.
(bet pagaidām,lai mūsu peļņas avoti paliek noslēppumā)

6. To arī esmu pamanijis,ka vairāk cilvēku uzturās,ja ir čats. Un arī tā ir interesantāk. Mēģināšu uzstadīt Apo Catu.

P.S. Paldies,par reputāciju!


Paraksta nav

wuxmachine
Svētdiena, 18.03.2012, 2:29:51 | Ieraksts #4
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 930

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@wuxmachine raksta .. :

Quote (firefox1122)
4.Nez,kā savādāk lai to nosaucu... :( pagaidām,lai paliek.


Kaut vai radošā pasaule vai creative world.


BAM BAM BAM

firefox1122
Svētdiena, 18.03.2012, 3:23:06 | Ieraksts #5
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 66

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@firefox1122 raksta .. :

Quote (wuxmachine)
Kaut vai radošā pasaule vai creative world.


Ok,man patīk tava doma! par to piešķiršu tev +1 reputāciju.

paldies,tagad tas ir ieviests manā mājaslapā.


Paraksta nav

Korijs
Svētdiena, 18.03.2012, 1:31:47 | Ieraksts #6
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (firefox1122)
Pagaidām - NĒ! Lai neizņemtu pārāk daudz vietas pirmajā lapā un ielādes brīdī nelagotu un ilgi neieladetos.


nu bet Tev jau tie raksti tāpat uz leju ies un sānu bloki būtu jāpiepilda kaut kad, lai vismaz paralēli, kad lasa vai meklē rakstus, var ielūkoties, kas kur jauns komentēts u.tml ^^

Quote (firefox1122)
Mēs izdomājām apslēptus knifus,caur kuriem nemanāmi nopelnīsim. Protams,to ar laiku atklās,kā mēs spējam pelnīt un maksāt autoriem.


tikai nesaki, ka noslēpums ir klikšķi par reklāmu =DD


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

firefox1122
Svētdiena, 18.03.2012, 5:00:06 | Ieraksts #7
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 66

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@firefox1122 raksta .. :

Quote (Korijs)
tikai nesaki, ka noslēpums ir klikšķi par reklāmu =DD


Nē,ad tiešām nē. Protams,google adsense reklāmas arī ar laiku ieviesīšu,ja nenobanos. bet nu tur izdomaju citu veidu. Negribu stāstīt,ar laiku uzzinas visi to tik un tā. Bet sākuma lai paliek tas noslēpumā,jo savādāk pilns tādu mājaslapu saradīsies. :D :P


Paraksta nav

Ar4ssS
Otrdiena, 27.03.2012, 11:51:53 | Ieraksts #8
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Man Tev ieteikums, vari izveidot informēri, kas uz dullo izmet kādu rakstu noderēs mans šis materiāls - http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/24-2495-1

Kā arī iesaku izveidot kateogriju Astronomija, daudzi ir astronomijas fani tajā skaitā ess. ja tur būtu šī kateogrija, es noteikti pievienotu iNFO par Marssa kolonizēšanu..

Vēl varētu ielikt Kategoriju Pasauklē jeb kategoriju, ar , kuru atspoguļotu jaunumus citur pasaulē...

Saits pārāk pārbāzsts ar pogu Pievienot rakstu tak atstāj to lielo pogu un viss. :)

Redzu lauku brīva vieta reklāmai, bet neredzu vietu, kur iegādāties reklāmu...

Augšā labajā pusē, pogas vietā Pievienot rakstu vari pievienot pogu, pastāsti par mums saviem draugiem, tam Tev noderēs kāds no šiem manis veidotajiem skriptiem
http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/24-1945-1#7372
http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/24-2300-1#9067

Pārējais viss ok. :)

Un gribēju atvainoties par nesavaldību tavskino.lv lapā, ko tev rakstīju čatā un jaunumos. :) Man bija uznākuši melnie, kad tādi ir atverās mans otrais ess un gribas ārdīties. :(


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU PROJEKTU REKLĀMA » Fufelīgi - FUF.ID.LV (Pievieno rakstu,iegūsti lasītājus un saņem naudu.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...