Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU PROJEKTU REKLĀMA » www.ekino.ucoz.lv - ar jauno dizainu!
www.ekino.ucoz.lv - ar jauno dizainu!
Buks
Pirmdiena, 06.05.2013, 5:27:11 | Ieraksts #1
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 402

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Buks raksta .. :

1. Mājaslapas nosaukums - Ekino

2. Mājaslapas adrese (http://ekino.ucoz.lv)

3. Mājaslapas pamatinformācija, piedāvājumi & citas iespējas (apraksts) - Filmas onlainā , kino jaunumi,

Mājaslapa jau ir diezgan paveca, apmēram pus gadu, bet nu beidzot esmu saņēmies un salabojis lapu domājams diezgan labi, bet nu protams vienmēr ir kāds sīkums jāpieliek vai jāpielabo.. lapu ar katru dienu sāk apmeklēt vairāk cilvēku, kas mani priecē, bet diemžēl nav patstāvīgu lietotāju :( nākotnē kad būs lieka nauda doma ir pirkt .lv domēnu, bet tas vēlāk.
Meklēju filmu licējus.
Citu lapu adminus, kas vēlas apmainīties ar banneriem.

+ Gaidu novērtējumu un kritiku par savu lapu, kas palīdzētu attīstīties tālāk!


baam.do.am

Korijs
Otrdiena, 07.05.2013, 0:56:19 | Ieraksts #2
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

zini, kamēr neesi stabilu un liela apjoma apmeklētāju pulku piesaistījis, tikmēr ar domēnu nesteidzies, varbūt nebūs vērts.. :)

domāju beidzot kaut kas svaigāks filmu vietņu vidū, lai arī vizuāli puslīdz kopējas ar jau esošajām.

vēlāk sadrukāšu ieteikumus


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

mrhaha
Otrdiena, 07.05.2013, 1:44:11 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 279

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@mrhaha raksta .. :

Korijs,
Quote (Korijs)
zini, kamēr neesi stabilu un liela apjoma apmeklētāju pulku piesaistījis, tikmēr ar domēnu nesteidzies, varbūt nebūs vērts.. :)


Es riskēju un lv domēnu nopirku vēl pirms web bija pabeigts :D Apmeklējumi ir daudz, bet gribās vel vairāk :D Man kkā liekas ka cilvēki tomēr lv domēnu labāk atceras un vairak tam uzticas, nekā 2līmeņa domēniem!

Pievienots (07.05.2013, 11:44:11)
---------------------------------------------
Buks9171, Kā tev ar adsensi, man bez 1līmeņa domena neļāva reģistrēties?




Buks
Otrdiena, 07.05.2013, 3:05:04 | Ieraksts #4
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 402

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Buks raksta .. :

Korijs, Zinu, ka ir lietas, kas ņemtas no citām lapām, bet nu tas tā.. par .lv domēnu domāju, ka pēc tā sāks tauta vairāk parādīties! :)

mrhaha, Nu rekā man atļāva :) adsense jau ilgu laiku esmu un peļņa ir smieklīga, pa pus gadu apmēram 25eiro, bet godīgi sakot pats esmu vainīgs, ka visu laiku mainu tos dizainus un lapu čakarēju.. tā būtu šajā brīdi tauta lielāka un peļņa līdz ar to arī.


baam.do.am

mrhaha
Otrdiena, 07.05.2013, 4:22:41 | Ieraksts #5
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 279

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@mrhaha raksta .. :

Buks9171, Man tik otrais mēnesis, no aprīļa sakuma sāku un tagad jav 20eiro ir. Pagaidām +/- 50centi pa dienu, bet lielākais bija 3eiro pa dienu :D Ceru sasniegt vismaz 1,5 - 2eiro dienā.



Buks
Otrdiena, 07.05.2013, 9:40:17 | Ieraksts #6
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 402

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Buks raksta .. :

mrhaha, Galvenais turpini aktīvi likti materiālus, jo cik noproto lielākā daļa tautas tev nāk no dr.lv drīzumā arī vajadzētu no google.lv
jo man pārsvarā no googles nāk..
Gribētos kaut kā kā sev attīstīt lapu draugos, bet nekādīgi nesanāk :( tev ir kāda ideja kā to varētu izdarīt?


baam.do.am

mrhaha
Otrdiena, 07.05.2013, 10:03:36 | Ieraksts #7
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 279

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@mrhaha raksta .. :

Ar to google ir tā kā ir pagaidām tikai kadi 2 dienā atnāk :D Paskatijos tev page rank 2 a man n/a
Tu kautko dariji lai uzlabotu pozicijas googlē vai pats automātiski ar laiku aizgāja?

draugos lapā liec vairāk visādus smieklīgus jokus, smieklīgas galerijas, video utt tā izdosies piesaistīt vairāk sekotājus, vismaz man izdevās!

Vēl strādā aptaujas, taisi aptaujas vienalga par kādām tēmām,kaut vai ar jautājumu ''vai tu bieži smaidi?''




Korijs
Otrdiena, 07.05.2013, 10:24:30 | Ieraksts #8
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

mrhaha, nu tur jau tā lieta - pirms

Buks9171, nu nezinu, ja UW pazīst kā UW, tad nedomāju, ka tagad ar ucozwebmeistars.lv man sāks uzrasties vairāk apmeklētāju, viss ir mārketings, vispirms nodrošinies ar to ko piedāvāsi un tad tik bliez gaisā.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Buks
Otrdiena, 07.05.2013, 11:57:42 | Ieraksts #9
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 402

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Buks raksta .. :

Korijs, Nu man liekas, ka lv domēnu vieglāk būtu atrast google nekā ucoz.lv nu es domāju ar to ka 1 līmeņa domēnus parāda pirmos pēctam citus

baam.do.am

H[o_0]LiGaN
Trešdiena, 08.05.2013, 0:06:12 | Ieraksts #10
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

Buks9171, nope, parādā tos, kam lielāks PR ;)



Buks
Trešdiena, 08.05.2013, 0:34:50 | Ieraksts #11
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 402

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Buks raksta .. :

H[o_0]LiGaN, A nu jasna

baam.do.am

Korijs
Trešdiena, 08.05.2013, 8:53:39 | Ieraksts #12
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

ieraksti google "ucoz" - 2x kā AV (atslēgvārds) manā labā https://www.google.lv/search?....refox-a :)

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Buks
Trešdiena, 08.05.2013, 4:29:59 | Ieraksts #13
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 402

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Buks raksta .. :

Korijs, Lieta arī tāda, ka mani apsteidz ekino.ucoz.org, kad veidoju savu lapu nezināju, ka pastāv jau tāda lapa :( tāpēc sanāca vienādi nosaukumi un googlē vazājos viņiem aiz muguras!

+ Šodien adsens manu vietni nobloķēja, jo iekšā esot filmas, kas liecina par autortiesību pārkāpumu!


baam.do.am

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU PROJEKTU REKLĀMA » www.ekino.ucoz.lv - ar jauno dizainu!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...