Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » PORTĀLA INFORMĀCIJA » Amatu pieteikumi » Pieteikšanās "moderatora" amatā (Izlasi..)
Pieteikšanās "moderatora" amatā
Ar4ssS
Otrdiena, 27.12.2011, 11:56:04 | Ieraksts #31
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

*Vārds, uzvārds (pirmais burts) - Artūrs Kužovņiks
*Dzimšanas dati (vecums) - 01.14.96 ( 15 )
*Pieredze uCoz sistēmā (cik ilgi aizraujaties ar uCoz utt.) - Nu jau ir samērā ilgi, un pateicoties UW. Protu pārveidot dizainus, veidot skriptus, saprotu kas un kā un kur jāliek. Protu salabot neejošus skriptus!
*Iepriekšējie un tagadējie labākie sasniegumi (Jūsu portāli) @ uCoz - Esmu moderējis dažos projektos, bet pašlaik mani uCoz izstrādājumi ir - http://filmnet.do.am, http://profromsky.do.am, http://tvdlatvia.ucoz.lv. Pašlaik moderēju http://movieplace.do.am. Agrāk moderēju Super-Star (vairs nepastāv) projektā, kurš bija mans pirmais prohekts, kur es jebkad esmu moderējis. Tanī pašā brīdī ar 3 meitenēm atvēru TVDLatvia projektu.
*Vēlamais darbības lauks forumā (piem. viss forums, uCoz, photoshop u.c. sadaļas) - uCoz, Kreatīvs, CS, Izklaide, jeb visā forumā.
*Motivācija pieteikumam - Man ir tieksme uz aktivitāti vēlos te ieviest vēl lielāku aktivitāti. Kā arī papildināt sadaļas, kuras nevaru - Foruma spēles. Kā arī protams vēlos uzraudzīt kārtību forumā.
*Jūsu piebildes.. ?, - Darīšu cik nu varēšu.

Ar4ssS


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Korijs
Trešdiena, 28.12.2011, 3:06:48 | Ieraksts #32
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Ar4ssS - gribu redzēt vēl pāris uCoz materiālus no Tevis, kas nav vienkārši paņemti no cita LV uCoz saita vai ir tiešām primitīvi, bet ievērojot kā vienmēr noteikumus, redzēšu kā ies, tad uzraksti man pēc 2dienām privāti, pateikšu galalēmumu!

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

0wn3r
Piektdiena, 10.02.2012, 1:00:57 | Ieraksts #33
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 160

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@0wn3r raksta .. :

*Vārds, uzvārds (pirmais burts) - Mareks R
*Dzimšanas dati (vecums) - 1990.01.15
*Pieredze uCoz sistēmā (cik ilgi aizraujaties ar uCoz utt.) - kādi 3gadi
*Iepriekšējie un tagadējie labākie sasniegumi (Jūsu portāli) @ uCoz - agrāk pa 1ls taisiju CS:S klanu web bet tagad izveidoju pats sev web DARK STAR
Kopumā esmu izveidojis ~50 web (neskaitot TEST lapas)

*Vēlamais darbības lauks forumā (piem. viss forums, uCoz, photoshop u.c. sadaļas) - Vairāk uCoz Materiālu sadaļā.
*Motivācija pieteikumam - Nu ja tikšu pie amata, tad vairāk veidošu visādus ucoz darbus uz ps u.c. tieši šim saitam!
*Jūsu piebildes.. ? - Sapratīšu arī ja nepieņemsat, jo saitā vēl esumu jauniņais!




Korijs
Piektdiena, 10.02.2012, 1:41:26 | Ieraksts #34
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

0wn3r - pieņemts!

Turpmāk kā moderators uCoz materiālus papildini sadaļās, kuras nav lietotāju materiāli.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Edža
Sestdiena, 11.02.2012, 0:47:07 | Ieraksts #35
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 280

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Edža raksta .. :

Mēģinu 2

*Vārds, uzvārds- Edgars V
*Dzimšanas dati 16
*Pieredze uCoz sistēmā 2-3 Gadi
*Iepriekšējie un tagadējie labākie sasniegumi Esmu taisījis uz PHP webus un arī uz Ucoz pagaidām šo portālu neizmantoju goodmovies.do.am var skatīties filmas bet pagaidām webs ir SLĒGTS !
*Vēlamais darbības lauks forumā Viss Forums gribas ievietot daudz ko jaunu ! Protams arī sodīt pārkāpējus.
*Motivācija pieteikumam Meiģināšu darīt savu darbu protams ja tikšu + Vel no PH kautko ievietošu !
*Jūsu piebildes.. ? Ja negribat ņemt uzreiz paņemat uz TEST būs aktivitāte un materiāli !


Paraksta nav

Korijs
Sestdiena, 11.02.2012, 2:28:34 | Ieraksts #36
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (Edža)
*Motivācija pieteikumam Meiģināšu darīt savu darbu protams ja tikšu + Vel no PH kautko ievietošu !
*Jūsu piebildes.. ? Ja negribat ņemt uzreiz paņemat uz TEST būs aktivitāte un materiāli !


no šiem vārdiem neredzu lielu jēgu pieteikumam, ja Tev vajag statusu, lai te kaut ko papildinātu.. Tāpat nevar? ja tā varētu kā lietotājs te uzlabot jaunu tēmu, ucoz materiālu aktivitāti, tad ok, padomātu, bet tagad..


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » PORTĀLA INFORMĀCIJA » Amatu pieteikumi » Pieteikšanās "moderatora" amatā (Izlasi..)
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...