Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // SPĒĻU INDUSTRIJA » INFORMĀCIJA PAR SPĒLĒM » Jaunumi » Counter-Strike: GO (CS: GO)
Counter-Strike: GO
Korijs
Sestdiena, 13.08.2011, 12:29:52 | Ieraksts #1
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Visi hārdkorie CS fani saausās! Half-Life, Counter-Strike, Left 4 Dead, Portal un Team Fortress franšīzu izstrādātājs un izdevējs Valve ir oficiāli paziņojis par Counter-Strike: Global Offensive izstrādi!

Spēli ir paredzēts izdot PlayStation Network, Xbox Live Arcade un Steam (PC un Mac) vidēs 2012. gada sākumā. CS:GO, pēc izstrādātāju vārdiem, turpinās tieši 12 gadus atpakaļ iesākto, kad plašākai publikai tika atrādīta CS pirmā beta versija.

CS:GO būs pieejamas jaunas kartes, spēles tēli un ieroči, kā arī atsvaidzināts tradicionālās Counter-Strike kartes kā, piemēram, de_dust. Līdz ar atjauninājumiem spēlē būs arī pieejami pavisam jauni režīmi, maču veidošanas sistēma, līderu tops un citas lietas.



“Counter-Strike industriju pārsteidza nesagatavotu, kad pusgatavais mods pēkšņi kļuva par visvairāk spēlēto PC spēli 1999. gadā,” stāsta Dougs Lombardi. “Pēdējo 12. gadu garumā CS ir bijusi viena no visvairāk spēlētākajām spēlēm pasaulē, bijusi lielāko turnīru galvenā spēle, kā arī, visasCounter-Strike spēles ir pārdotas vairāk kā 25 miljonu kopiju lielā tirāžā. CS:GO turpinās piedāvāt tās pašas CS geimpleja tradīcijas kā PC, tā jaunāko konsoļu un Mac sistēmu īpašniekiem.”

Spēli izstrādā, protams, pati Valve, sadarbībā ar Sietlā bāzēto Hidden Path Entertainment studiju. CS:GO ir plānots izdot 2012. gada sākumā. Pirmās spēlējamās versijas būs aplūkojamas šī gada PAX Prime un Eurogamer Expo 2011 izstādēs.

Sīkāk par Counter-Strike: Global Offensive – oficiālajā Steam lapā.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

ENIGMA
Sestdiena, 13.08.2011, 2:50:47 | Ieraksts #2
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 306

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@ENIGMA raksta .. :

Nu nez,man kka vecais toper milaks,un labak patikkad tiksu pie spelesanas tad jau redzes ;).

Paraksta nav

janis123
Sestdiena, 13.08.2011, 3:23:59 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 123

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@janis123 raksta .. :

hmm iznteresanti vaii ieroci bus lidzigi ka no Cod mw 2 vai mw 3 jo driz jau iznak Battlefield 3 un Mw 3 :d !

Ja un sito gaidu ar nepacietibu :D




Skel
Sestdiena, 13.08.2011, 3:57:28 | Ieraksts #4
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 283

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Skel raksta .. :

Gribās redzēt gala iznākumu, jācer, ka nebūs vajadzīgs ļoti spēcīgs pc lai viņu spēlētu. Nez kā izskatīsies tā maču veidošanas sistēma.



ENIGMA
Sestdiena, 13.08.2011, 4:29:14 | Ieraksts #5
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 306

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@ENIGMA raksta .. :

Quote (Skel)
ācer, ka nebūs vajadzīgs ļoti spēcīgs pc lai viņu spēlētu


Cik skatijos trailerus,grafika visam ir diezgan laba,un domaju kad bez speciga PC neiztikt.


Paraksta nav

Korijs
Sestdiena, 13.08.2011, 10:16:41 | Ieraksts #6
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

rekur būs video ieskats..



man jau tiešām nepatīk.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Marks
Sestdiena, 13.08.2011, 11:46:06 | Ieraksts #7
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

Vienkārši dramatiskij ta jau grafika norm, bet ja liz ta laika netikšu pie jauna pC man ir āmen baznīcā, man tagad pat ar veco gluko

http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Korijs
Svētdiena, 14.08.2011, 0:32:01 | Ieraksts #8
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (MarkusRiverside)
man tagad pat ar veco gluko


izmanto palīdzības sadaļu, varbūt es vai kāds cits varēs sniegt atbildes :)

ja nu vienīgi Tavi PC parametri ir zemāki kā man, par ko es šaubos..


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Ar4ssS
Trešdiena, 17.08.2011, 10:05:57 | Ieraksts #9
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Nu man gan patīk vecais CS 1.6. Bet šis man tā... Tur ir jauns izkats krustiņam, kas man patīk tieši šis tēmeklis. Kā arī grafika norm, priekš CS...

P.s tanī vdeo vecis ar botiem rauj. :D


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // SPĒĻU INDUSTRIJA » INFORMĀCIJA PAR SPĒLĒM » Jaunumi » Counter-Strike: GO (CS: GO)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...