Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // ATPŪTAS STŪRĪTIS » BRĪDIS IZKLAIDEI » Humors » Morāle
Morāle
Skorpions
Ceturtdiena, 27.10.2011, 1:50:13 | Ieraksts #1
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Sēž uz zara tārpiņš un skatās uz jaunu, tikko izplaukušu, sulīgu lapiņu. Domā pie sevis - tūlīt es turp aizrāpošu un to lapiņu apēdīšu, kā man būs labi, kā es paēdīšu.

Zariņu augstāk sēž strazdiņš un skatās uz tārpiņu, un domā - hmmm, kā man gribās to tārpiņu apēst. Bet paskatās uz lapiņu un noprot tārpiņa nodomus un domā pie sevis - paga, paga, es pagaidīšu, lai tārpiņš apēd to lapiņu un tad viņš būs vēl sulīgāks, vēl garšīgāks...

Sēž zem koka lapsa un skatās uz strazdiņu, bet tad pamana, ka tas skatās uz tārpiņu un saprot, ka strazdiņš apēdīs tārpiņu pēc tam, kad tas apēdīs lapiņu. Un tad lapsa nodomā - es pagaidīšu, kamēr tas strazdiņš apēdīs to tārpiņu un tad nobiedēšu; viņš būs tik apmierināts ar sevi, ka nobīsies un no pārbīļa nokritīs no koka un tad es viņu ātri un viegli apēdīšu....

Pāris kokus tālāk sēž vāvere, skatās uz visiem un smejas, smejas, smejas līdz nelabumam. Beigu beigās sasmejas tik ļoti, ka nokrīt no koka un iekrīt peļķe.

Morālē šim stāstam ir sekojoša - jo ilgāka priekšspēle, jo slapjāka vāvere!


Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // ATPŪTAS STŪRĪTIS » BRĪDIS IZKLAIDEI » Humors » Morāle
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...