Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU WEB MATERIĀLI » RIP Linecinema by Ar4ssS
RIP Linecinema by Ar4ssS
Ar4ssS
Trešdiena, 11.07.2012, 11:31:52 | Ieraksts #16
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Quote (MooNliGht)
Ar4ssS, Cenas ir atkarīgas no statistikas ,protams,ja statistika ir maza ,tad arī summa maza.Par cik statistika liela,tad arī summa tāda.

Un tikai nevajag teikt , ka tikai Deila un takera filmu prasīji,vairākas filmas prasīji,bet tas nav svarīgi cik filmas, svarīgi tas,ka tagad tik nožēlojami sevi noliec citu acīs.Un bloķē tevi tāpēc ,ka mūžīgi spamo forumā un komentāros ,lai tikai lieki pareklamētos.Zini,iesaku tev beigt ar muļķībām nodarboties un turpināt tālāk par savu sfēru darboties.Tavas filmas vairāk neviens netaisās ņemt,savādāk nomirsi un vēl iesi piketus taisīt pret linecinema.

P.s vari ņemt dizainu mums nav žēl


Nu vairāk gadījumus par filmām neatceros tikai Deilu!!!

Par to reklāmu toreiz Jums bija reklāma tikai pa kkādus summu laikam 1ls vai kā tur bija...

Vispār man vienalga lai paliek, dizainu man nevajag es to tikai noripoju. Un jap filmas neņems jo esmu nobloķējis 126 profilus, kuri iespējams zog filmas...


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

MooNliGht
Trešdiena, 11.07.2012, 11:33:53 | Ieraksts #17
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 5

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@MooNliGht raksta .. :

Jā un arī tavu vienu filmu vienkārši embedoja pat ar tavu Filmnet textu,tad ko čīksti,ka paņem tādu kodu,tev lieki reklamē saitu a tu čīksti komentārā,ka tava filma.Laikam to vien dari kā meklē saitus kurš'nu embedoja tavu filmu! Tā,ka nevajg te teikt ,ka tavuprāt tikai nosaukuma rediģēšana ir zagšana.

Jau skaidrs kāpēc tā linecinema nepatīk,jo ar tevi neviens negribēja sadarboties.Jau sākumā likies nenopietns cilvēks!


Paraksta nav

ppoint
Trešdiena, 11.07.2012, 11:39:48 | Ieraksts #18
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 73

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@ppoint raksta .. :

Vispar Ar4ssS pareizi darija ka ka noripoju dizainu

Paraksta nav

Ar4ssS
Trešdiena, 11.07.2012, 11:45:26 | Ieraksts #19
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

MooNliGht, es jau sen vairs nesadarbojos ar citiem. :D Vienīgi ar, kuru es sadarbojos un sadarbošos tas ir hamburgs!!! tev arī zināms cilvēks... Vai ne?

Un jap tu atsvaidiznāji atmiņu bija gadījums kad prasīju filmu un atceros mūsu apmaiņu tu man devi deilu un takeru a es Dūmu. ?

Bet nu tas lai paliek...

Vari nestraukties par savu dizainu... uCoz iesācējiem viņš būs sarežģīts! tāpēc šaubos, ka kāds izmantos un ripoju tikai tāpēc, ka gribējās iemācītis RIPOT, jo patiesībā taisos Ripot krievu portu vienu!


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

MooNliGht
Ceturtdiena, 12.07.2012, 0:13:33 | Ieraksts #20
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 5

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@MooNliGht raksta .. :

Ar4ssS, redzēju ,ka šodien latfilmas arī sūdzējies, par mums ,domā nredzējām?,priekš kam tas vajdzīgs.
Varētu padomāt,ka to vien dara kā zog no tevis filmas,nu skaties nenomirsti no 2 paņemtām.Starp citu tā sirdsmīļā monika,pilna māja u.c manis ielādēta,Un tieši tāpat nozagta un varu tā turpināt ,kas tavā saitā atrodas,ievilktas savā profilā.

Varbūt jā tagad tā nedari,bet neaizmirsi arī ko pats esi darījis un nevajag tagad tēlot upuri citu acīs,ka linecinema tas sliktais


Paraksta nav

Ar4ssS
Ceturtdiena, 12.07.2012, 0:20:45 | Ieraksts #21
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

MooNliGht, No tevīm sirdsmīļo moniku paņēmu jau ļ0ti, ļoti sen un tikai 2 sērijas, otras divas ir licis man filmu augšuplādētājs. Latfilmās ja redzēji Full house tad liku kopējot ko du no Jums viņi paši vnk pārzaga. Ja, kas iesaku Jums LC izveidot pārmaiņas, dizains nav Jums sakārtots utt. Salabojat taks saitu!!! Viss, es pašlaik šo tēmu piegriežu savādāk vēl Warnus mums te saliks... Bet nu es jau varu turpināt, bet dvj PM?

Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

MooNliGht
Ceturtdiena, 12.07.2012, 0:28:50 | Ieraksts #22
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 5

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@MooNliGht raksta .. :

Ar4ssS, tavs filmnet dizains protams, ir pats labākais :) varbūt mums nav viss perfekti,toties mēs dizainu paši veidojām,bez zagšanas un kopēšanas :) 10 saiti un viens un tas pats dizains,mums vismaz kautkas savādās,es neskau mēs labākie,bet vismaz nešpikojam.

Ja reiz tik skaļi esi uztaisījis troksni par mums,tad arī atbildi par vārdiem,nevis raksti,ka nu pietiks.Iemeti mums''filmu piepras;ijumoes'' šo linku,tad arī zini,ka mēs neklusēsim.Gribi karu? dabūsi karu. Gribi piekāpties,mēs arī netaisamies trokņot,Viss tavās rokas!


Paraksta nav

Ar4ssS
Ceturtdiena, 12.07.2012, 0:38:08 | Ieraksts #23
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

MooNliGht, Man arī tagad top dizains šis ir pagaidu variants... Karu nu varu pakarot nav jau gruti!!!

Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Robiits
Ceturtdiena, 12.07.2012, 2:02:44 | Ieraksts #24
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 752

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Robiits raksta .. :

Kļūdas ripā ir diez gan, bet neteikšu kā pareizi ko darīt, jo savādāk paskaties, kādu kņadu esi sacēlis.

Ja noderēja kāds materiāls spied + reputācijai!
Interesē kvalitatīvi uCoz pakalpojumi par lētu samaksu, jautā man sūtot PZ.




Ar4ssS
Ceturtdiena, 12.07.2012, 11:03:46 | Ieraksts #25
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Quote (Robiits)
Kļūdas ripā ir diez gan, bet neteikšu kā pareizi ko darīt, jo savādāk paskaties, kādu kņadu esi sacēlis.


Par kļūdām es nešaubos. :D U par kņadu? Nu uz to man kka vienalga. man jau nekā nav. :D


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Korijs
Sestdiena, 14.07.2012, 11:05:30 | Ieraksts #26
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Esmu jau kadu laiku UK, un ziniet.. te vispar Jusu saitos nerada filmas, jo cik noprotu, tad ir bloketa tada iespeja cina pret piratismu , un sava zina smiekligi teikt, ka kadam nozog filmu, ja filma ir zagta, bet Jus to panemat no saitiem kas to izplata un augsupieladejat ka savu? TAS FILMAS NAV JUSU. Ok, ja godigi, es saprotu, stundam lade filmas, atnak viens un kodinu parkope, bet vel ir neliels pluss Tev - filmnet reklama @ video, zinkarigs cilveks to pamanis, retais vel apciemos no ta linecinema Tavu saitu u.tml, ta ka poh..

dizains gan pretigs


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Ken_D
Sestdiena, 14.07.2012, 11:27:11 | Ieraksts #27
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 982

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ken_D raksta .. :

Ar4ssS, neteikšu ka tas bija gudri ripot dizainu uzreiz, kā ieraugi ka tev ko nozog. Tu iedomājies ka esi baigais atriebējs? Tā tas vis nebūs, gan pienāks reize, kad tev kāds atriebsies. Nebūs visu laiku tev tas labākais, pienāks reize, kad tu arī zaudēsi.

+, piekrītu visam, ko rakstija MooNliGht, izlasiju pilnīgi katru postu, nav vērts tā strīdēties, un uzsākt kņadu kādu 2-5 filmu dēļ.


Paraksta nav

Ar4ssS
Svētdiena, 15.07.2012, 12:33:20 | Ieraksts #28
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Korijs, filmas nav bloķētas pret pirātismu, filmām ir uzlikta opcija, ka filmu var skatīt tikai es(filmas augšuplādētājs) tagad tā arī ir, ja ir uzlikta šī ocija tad arī saitos nerāda filmu... Mani 1000 video jāpārliek visi lai redz visi filmas(līdz ar to var nozagt).

Duck, tāds nu es atriebīgs esmu. Ko tu man padarīsi. + Ja Tevi dēvētu no amerikāņu pīrāga skolā par to vienu tēlu tad nu Tu zinātu, kā būtu... Man jau skolā bieži daudzi atriebjas, bet nu tas tā...

Vispār es domāj utēmu var TC!!!

Kam vajadzēs dizainu novilks...

Quote (Korijs)
dizains gan pretigs


Tas ir maigi teikts, pagaidi kad tiec HTML kodā. :D


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Ken_D
Svētdiena, 15.07.2012, 3:42:22 | Ieraksts #29
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 982

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ken_D raksta .. :

Ar4ssS, man nepatīk tādi slimi cilvēki kā tu, kam tik atriebties. + vēl, es vainīgs ka tavā skolā tā notiek?

Paraksta nav

Batista
Svētdiena, 15.07.2012, 6:22:27 | Ieraksts #30
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 314

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Batista raksta .. :

Ar4ssS, palasot tagad postus tiešām sāk šķist ka tu nesi gluži pieskaitāms

Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // WEBLAPU PLATFORMAS » LIETOTĀJU WEB MATERIĀLI » RIP Linecinema by Ar4ssS
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...