Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » FilmNet'ā forums!!!
FilmNet'ā forums!!!
Ar4ssS
Piektdiena, 30.12.2011, 11:26:51 | Ieraksts #1
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Sveiki, tākā labu laiciņu Korijs man ir atļāvis ziņot šeit sava saita jaunumus tad lūk es to arī daru. :) FilmNetā šodien atvēru forumu - http://filmnet.do.am/forum/
Tur gan vēl nekā diža nav, bet ieteikumu sadaļā varam kko ieteikt? Kā arī, kas var Jums interesēt, forumā ir sadaļa, kur var reklamēt savu mājaslapu...

Ar4ssS

P.s Ja ir pretenzijas, tad Korijs man to ir atļāvis, jau vecajās tēmās. Ja nepieciešams iedošu linku uz to. :)

Pievienots (30.12.2011, 11:26 AM)
---------------------------------------------
Lūgums iesakiet, ko vēl te papildināt un ko ieviest?


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Korijs
Piektdiena, 30.12.2011, 1:45:43 | Ieraksts #2
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

uzreiz jau varu pateikt - aizvāc to, kas ir foruma augšā, pietiek jau ar lielo hederi, bet vēl tur ir pārbāzts ar filmu afišām, kuras ir savā ziņā nesmuki samestas un man vēl jādodas līdz lejai un jādomā, kad būs tas jaunais brīnums - forums.

kopumā tas forums izskatās kā eksperimenta variants - pavisam neizstrādāts vizuālajā ziņā, uzliec kādu citu/jaunu dizainu tieši forumam un neliec neko lieku klāt, kā arī piedomā kādas foruma sadaļas "iet" katrā kategorijā, radi to filmu portāla gaisotni!

p.s. miskaste, nevis mistkaste ..


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Ar4ssS
Piektdiena, 30.12.2011, 1:53:52 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Quote (Korijs)
uzreiz jau varu pateikt - aizvāc to, kas ir foruma augšā, pietiek jau ar lielo hederi, bet vēl tur ir pārbāzts ar filmu afišām, kuras ir savā ziņā nesmuki samestas un man vēl jādodas līdz lejai un jādomā, kad būs tas jaunais brīnums - forums.

kopumā tas forums izskatās kā eksperimenta variants - pavisam neizstrādāts vizuālajā ziņā, uzliec kādu citu/jaunu dizainu tieši forumam un neliec neko lieku klāt, kā arī piedomā kādas foruma sadaļas "iet" katrā kategorijā, radi to filmu portāla gaisotni!

p.s. miskaste, nevis mistkaste ..


Okē paldies...
A par foruma sadaļām, ko tieši tur ielikt?? itkā man viss ir?? kādas sadaļas utt?

Pievienots (30.12.2011, 1:53 PM)
---------------------------------------------
Palīdzat moš izdomātk o oriģinālu, ko varētu forumā ielikt??


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Korijs
Piektdiena, 30.12.2011, 2:09:22 | Ieraksts #4
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (Ar4ssS)
A par foruma sadaļām, ko tieši tur ielikt?? itkā man viss ir?? kādas sadaļas utt?


Tas saucas viss? nu šaubos, nav tagad ideju, jo man tas lauciņš saistībā ar filmām īsti nesaista, bet pagaidām tur ir samests kā zupas katlā.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Ar4ssS
Piektdiena, 30.12.2011, 2:14:29 | Ieraksts #5
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Quote (Korijs)
bet pagaidām tur ir samests kā zupas katlā.


Un ko tad likt tā lai nebūtu zupas katls?


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Korijs
Piektdiena, 30.12.2011, 9:37:02 | Ieraksts #6
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Neteikšu ko un kā, bet padomā pats:

Kategorija izklaide: Filmas - Ieteikumi - Off-topic - Izklaide - Spēles

Ja kategorija ir izklaide, tad kas ir sadaļa izklaide, kas ir pārējais? ko tur dara kaut kāds offtopiks, kurā es zem izklaides kategorijas varu rakstīt kaut vai par bērēm, lūk Tev būs izklaide. Kā arī, ja jau ir spēles, tad kādas - foruma vai kas? Tur zem tā vēl šo to vajag piemest, izmainīt un izmest.

To pašu kategoriju dažādi, kur ir tikai viena sadaļa - Tava reklāma, to tak var pielikt augšā pie portāla kopējās info foruma pirmajā kategorijā.

Vēlāk jau uzrodas kaut kāds uCoz, kam vispār nav sakara ar filmām, esot tikai vienai sadaļai - skripti, kurā tas pats menu dizains nav nekāds skripts.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Skorpions
Piektdiena, 30.12.2011, 11:03:15 | Ieraksts #7
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Korij, kāpēc tik skarbi? Tu gribi teikt,kad tavā UW nav nepilnības un viss ir ideālā kārtībā?
Atvaino, bet tev pašam te viss ir .. kā tu pats saki - vienā lielā zupas katlā! Grūti kaut ko atrast ja neesi patstāvīgs iemītnieks.
Neaizmirsti, kad jūzeram ir tikai 15 gadi. Pēc 2-3 gadu aktivitātes, iegūstot pieredzi un saprotot dzīvi, tu varēsi kost nagos!
Es saprotu - kāpēc tev nepatīk skriptu un uCoz sadaļas citos portos, izņemot tavā... bet nu... 98% no visām uCoz vietnēm uz to ir veidotas.
Un nav svarīgi, vai tur ir filmas, spēles, biznes vai kas cits, tur tāpat būs gabaliņš no ucoz.

Bet ja pa tēmu, tad sāc ar portāla lietas nepieciešamību:
- instrukciju par filmu pievienošanu;
- jautājumi par filmu neredzēšanu;
- reģistru;
- aptauju;
- tests uz modu un filmu pievienošanas amatiem;
-utt.

Forumam ir jāstrādā uz lietotāju un nevis lietotājam uz forumu!

Ir viens RU saits (atvainojiet, bet ne linku un nosaukumu nedošu), kurā tu patiesi tur jūties kā citā dimensijā.
Portālu veido Forum.ucoz.ru moderators... un veltīts tik savu tuvāko draugu un paziņu lokam. Reģistrējoties tajā, tu vari kļūt pa draugu tam lokam un reālajā dzīvē arī tusēt kopā ar tiem.
Fočkas no tusiem, padomi attiecībās, mīlas trīs-stūris, dzeja, receptes uz barbique, bērnu audzināšana, grēku nožēlošana bērnībā, un daudz kas cits... tur pat kamasutra ar 500 padomiem ir pieejama.... un padomi mitekļa izveidē...

Tur ir klasesbiedri, bērnudārza biedri, gultas biedri, un viss tas kas apvieno draudzību..... Portāls tā arī saucās - Savējie!
Viens no labākajiem forumiem, un portāliem kopumā ko esmu redzējis.
Tur ir biškucis no visa, kas veltīts tikai savējiem.lai satuvinātu savējos.

Kaut ko līdzīgu vēlāk arī Ligzdā taisīšu.. bet tas ir vēlāk...


Paraksta nav

Korijs
Sestdiena, 31.12.2011, 2:54:25 | Ieraksts #8
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (Skorpions)
Korij, kāpēc tik skarbi? Tu gribi teikt,kad tavā UW nav nepilnības un viss ir ideālā kārtībā?


kāpēc uzreiz skarbi? ja neielieku smaidiņu vai sazin vēl ko, tas nenozīmē, ka skarbi, nu ok, varu jau savādāk raksturot to pašu zupas katlu, bet te nekāda salīdzinājuma ar mani, bet par to, ka ir šeit - droši ieteikt var jebkurš.

btw, ja runājam par skarbumu, tad paskaties atpakaļ ko pats viņam par viņa publicēto materiālu teici, lūk skarbums :)


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

homerss
Sestdiena, 31.12.2011, 3:33:30 | Ieraksts #9
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 115

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@homerss raksta .. :

ja dazreiz ir skorpions skarbs :d



Ar4ssS
Sestdiena, 31.12.2011, 5:58:25 | Ieraksts #10
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

Korijs, Skorpions, Paldies par ieteikumiem... To ņemšu vērā.
es gan pēc svētkiem plānoju izmaiņas forumā - kā arī girub ielikt video sadaļu bet kur būs tikai un vienīgi filmu traileri...


Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

Skorpions
Sestdiena, 31.12.2011, 7:06:28 | Ieraksts #11
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Quote
ja dazreiz ir skorpions skarbs :d


Tak dariet man to prieku, un atstādiniet!
Ne mana cūka - ne mana druva...
Man no UW adminēšanas ir tik pat tālu, kā no Mitgārdas līdz Marsam!!!


Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » FilmNet'ā forums!!!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...