Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Atdodu uc-portaller
Atdodu uc-portaller
Vika
Pirmdiena, 03.06.2013, 11:30:26 | Ieraksts #1
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 301

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Vika raksta .. :

Vēlos atdot mājaslapu http://uc-portaller.ucoz.lv/
Ja kādam interese-Rakstiet man iekš http://kinoplus.ucoz.lv/index/8-1 PM es tad jums iedošu CP paroli ,lietotājvārdu u.t.t
Ja tev kautkas nepatīk Lūgums bez bezsakara komentāriem!!!!!!!!!


http://kinoplus.ucoz.lv

Ken_D
Otrdiena, 04.06.2013, 0:05:38 | Ieraksts #2
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 982

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ken_D raksta .. :

Quote (Vika)
1.Paliks mans baneris kas tagad stāv
2.Atdošu tam cilvēkam kuram ir pieredze nevis kādam kas neko nejēdz un nemazāk pa 15 gadiem!
3.tev bus jasasveicinās http://kinoplus.ucoz.lv/forum/21 !
4.Tev būs japareklame http://kinoplus.ucoz.lv/ Mājaslapu..OK?!+Links uz reklāmu lai parliecinātos!

Sasveicinies, nekas sevišķš, uzrakstīs sasveicināšaos, domā plaiks saitā?
Ne mazāk kā 15 gadi, man ir 14, es neko nesaprotu? Labi, tas tā. c:
Paliks banneris, kas tagad stāv - Atdosi, tak noņems. Domā, ka baigi turēs tev to baneri? Tāpat kā reklāmu, vienreiz noreklamēs, pēc tam reklāmu izņems.

Portāla nosaukums - uc-portaller - es tādu neatcerētos, diezgan grūts nosaukums. Un, ir diezgan daudz ucoz portālu, jau katrs otrais ir ar ucoz skriptim, gandrīz katrs, cik skatos. Lietotāji arī maz - 8. Bet, vēlu veiksmi! c:


Paraksta nav

Vika
Otrdiena, 04.06.2013, 0:26:11 | Ieraksts #3
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 301

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Vika raksta .. :

Quote (Ken_D)
Sasveicinies, nekas sevišķš, uzrakstīs sasveicināšaos, domā plaiks saitā?
Ne mazāk kā 15 gadi, man ir 14, es neko nesaprotu? Labi, tas tā. c:
Paliks banneris, kas tagad stāv - Atdosi, tak noņems. Domā, ka baigi turēs tev to baneri? Tāpat kā reklāmu, vienreiz noreklamēs, pēc tam reklāmu izņems.

Portāla nosaukums - uc-portaller - es tādu neatcerētos, diezgan grūts nosaukums. Un, ir diezgan daudz ucoz portālu, jau katrs otrais ir ar ucoz skriptim, gandrīz katrs, cik skatos. Lietotāji arī maz - 8. Bet, vēlu veiksmi! c:


Kurš vēlas tas irī paņems !Lai turpina!
Lab,vienīgais pa gadiem tev taisnība!


http://kinoplus.ucoz.lv

Antikrists
Otrdiena, 04.06.2013, 2:49:07 | Ieraksts #4
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

Vika, cik tu tos saitus jau esi atdevis jo nav laika ar viņiem darboties? Man vienu atdevi , lai gan tur pat tolkam dizains nebija uzlikts kuru vēlāk pats uzliku jo ja pareiz atceros ar nebija laika darboties ar saitā satura ievietošanu un taml.Lai gan pašam tagad vairs to nevajag :D . Jo CS nesaista mani.Laikam pēc mēneša šeit varēs manīt , ka vēl kādu atdosi.Es jau neko nesaku varbūt kadam arī noderēs bet kads tev no ta labums vienu pēc otra izveidot un atdot tad labāk palīdzi kādam kas jau ir izveidojis :)


.
.


LeHTML
Otrdiena, 04.06.2013, 6:00:08 | Ieraksts #5
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 269

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@LeHTML raksta .. :

Teiksim tā, Tu sazodz skriptus (zagt šajā gadījumā nozīmē pārpublicēt bez avota norādīšanas) no HTML un UW, aprakstu vienkārši pārkopē un viss. Savu roku pat nepieliec. Plus vēl saraksti, ka visi ievietotie materiāli pieder Tev (lapas īpašniekam).
Dizains- nav īsti iztulkots, stāv vēl krievu uzraksti.


Neesi skops! Piespied reputācijai!

Antikrists
Otrdiena, 04.06.2013, 6:14:27 | Ieraksts #6
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

HTML, ak tu mūžīgais cīnītajs par materialu izcelsmi :D Strunts par tiem uzrakstiem viņus var iztulkot :)


.
.


Vika
Otrdiena, 04.06.2013, 10:56:19 | Ieraksts #7
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 301

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Vika raksta .. :

Quote (HTML)
Teiksim tā, Tu sazodz skriptus (zagt šajā gadījumā nozīmē pārpublicēt bez avota norādīšanas) no HTML un UW, aprakstu vienkārši pārkopē un viss. Savu roku pat nepieliec. Plus vēl saraksti, ka visi ievietotie materiāli pieder Tev (lapas īpašniekam).
Dizains- nav īsti iztulkots, stāv vēl krievu uzraksti.


Īstais ierunājas,paskaties kas tev ir sazagds!
Quote (Antikrists)
Vika, cik tu tos saitus jau esi atdevis jo nav laika ar viņiem darboties? Man vienu atdevi , lai gan tur pat tolkam dizains nebija uzlikts kuru vēlāk pats uzliku jo ja pareiz atceros ar nebija laika darboties ar saitā satura ievietošanu un taml.Lai gan pašam tagad vairs to nevajag :D . Jo CS nesaista mani.Laikam pēc mēneša šeit varēs manīt , ka vēl kādu atdosi.Es jau neko nesaku varbūt kadam arī noderēs bet kads tev no ta labums vienu pēc otra izveidot un atdot tad labāk palīdzi kādam kas jau ir izveidojis :)


Lasīt makāt? BEZ KOMENTāRIEM!
JA KāDAM VAJADZēS VIņS ARī PAņEMS BEZ JŪSU KOMENTāRIEM,LAU IR KADS IR TAS WEB KāDA JUMS TUR DARīšANA!


http://kinoplus.ucoz.lv

Korijs
Trešdiena, 05.06.2013, 0:41:54 | Ieraksts #8
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

sazinaties interesenti @pm, ja reiz nav te vieta komentāriem un tie paši sāk radīt asākas diskusijas, kas šeit ir viennozīmīgi liekas, tāpēc tēma slēgta.

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Atdodu uc-portaller
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...