Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Pēdēja cena.
Pēdēja cena.
emciits
Ceturtdiena, 22.08.2013, 7:10:19 | Ieraksts #1
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 577

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@emciits raksta .. :

Pēdējā cena, 10ls = http://filmass.do.am pārskaitījums uz SWEDBANK!
Nauda ienāk mana konta , portāls Jūsu ar visiem datiem!

Jūs droši vien aplūkojot ieraudzīsiet kādu defektu,tas tāpēc ka man nav laika! + Apmeklējumu var dabūt lielāku, vajag aktīvāk likt filmas un labot, bet tam man nav laika! Un ja ir kādi jautājumi jautājat, apmeklējums ir 180 - 250!


Palīdzība no manis!

Batista
Ceturtdiena, 22.08.2013, 9:18:25 | Ieraksts #2
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 314

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Batista raksta .. :

Nedomāju ka webs ir 10 ls vērts. Ieliec normālu statistiku nevis tik un tik apmeklētāji.

Paraksta nav

emciits
Ceturtdiena, 22.08.2013, 9:39:26 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 577

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@emciits raksta .. :

Negribi neperc, teicu, ka daudz kas jalabo jo pedēja laika maz laika! Tik liela cena, jo tur esmu ieguldijis diezagn laika, lai ari te liekas kas ta tur, bet ir ka esmu pie vinja stradajis 24h : )

Palīdzība no manis!

mrhaha
Ceturtdiena, 22.08.2013, 9:59:15 | Ieraksts #4
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 279

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@mrhaha raksta .. :

Ar tādu apmeklējumu skaitu man vajadzētu 3 mēnešus lai adsensē 10ls nopelnītu! Un wel dizains nepārāk! Bet zinu pats esmu centies pārdot webus pa 5-10ls kuros daudz darba ielikts, bet neviens neņem!



firefox1122
Ceturtdiena, 22.08.2013, 11:55:09 | Ieraksts #5
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 66

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@firefox1122 raksta .. :

Da Tu ko 10ls par reklāmu ? :D kur dienā ir 200 apmeklētāju plus mīnus .. :D no tiem labi ja dienā uzspiež 5 cilvēki labākajā gadījumā uz reklāmas . Labi uzspiež 5 cilvēki , no tiem 5iem .. 1 nejauši uzspieda , jo lapa ir nesakārtota , 2ais jo viņam bija garlaicīgi , 3ais vienkārsi nekā nesaprata un labi teiksim 2 cilvēki kam tiešām interesēja tā lapa ko reklamēja.

Pasaki , sanāk 60 cilvēki mēnesi no Tavas lapas atnāktu man :D smieklīgi par 60 cilvēkiem prastīt 10 ls

Es ar savām lapām pa vienu dienu varu apmeklējumu jebkurai mājaslapai uzdzīt 2000 + / -

bet nu muļķi jau vienmēr atradīsies , kas arī iegādāsies reklāmu. :D


Paraksta nav

Batista
Piektdiena, 23.08.2013, 0:08:12 | Ieraksts #6
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 314

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Batista raksta .. :

firefox1122, kur te kāds par reklāmu runā?

Paraksta nav

emciits
Piektdiena, 23.08.2013, 0:18:31 | Ieraksts #7
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 577

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@emciits raksta .. :

Wtf, you are fucking kidding me? Tu lasīt iemācies, kur iet runa par reklāmu? :D

Palīdzība no manis!

Antikrists
Piektdiena, 23.08.2013, 3:54:36 | Ieraksts #8
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

firefox1122, Tu esi vnk dirsējs par savam s... iespējām uzdzīt apmeklējumus un taml.Jā uzdzīt gan jau vari no draugiem lv apmeklētajus uz jebkādu saitu ,bet lielīties tik spēj. Jo tu .... pat atbildēt nespēj kad pats saki - rakstat izskaidrošu un taml. A vot tavi saiti ar ko labāki par iesācēju viņiem vismaz nav ar reklāmām parbāzts un paši nelielas kā tu šeit ko vari , kādi saiti bijuši tev zb lasīt tavus tekstus cik tu "kruts".Tev tavas s ... reklāmas saitos ir tas kas tev tur sakārtots.Plus tu kkāds izklaides speciālists esi , ka tavos saitos nekad nav nevienam bijis garlaicīgi visi tur tev staigāja jautri vai. Nu jā gan jau izklaides pasākumus rīkoji vai taml.Tadi augstprātīgi tipiņi kā tu brīnos kur rodas.B... reklāmu guru atradies tev laikam vispār nav ko citu dzīvē padižoties tik kā ar to , ko spēj apmeklējumu ziņā , tadi webi un taml.Normāli cilvēki nedižojas , bet pamāca citus vai iesaka kko nevis kā tu katru reizi.


.
.


mrhaha
Piektdiena, 23.08.2013, 1:38:39 | Ieraksts #9
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 279

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@mrhaha raksta .. :

firefox1122, Ja tas bīja domāts uz mani!
Quote (mrhaha)
Ar tādu apmeklējumu skaitu man vajadzētu 3 mēnešus lai adsensē 10ls nopelnītu!


Tad runa iet par 10ls pa 3 mēnešiem, pats ar 300-400 apmeklējumiem 3 mēnešos nopelniju nieka 40eiro!

Tagad labāk iet, jo izdodas sasniegt pat 2000+/- apmeklētājus pa dienu! Dienā ar adsense tad sanāk kādi 5eiro! Bet negrasos apstāties! :D





firefox1122
Piektdiena, 23.08.2013, 2:28:14 | Ieraksts #10
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 66

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@firefox1122 raksta .. :

Antikrists, a ko Tu sastresojies , jo es nestāstu ka es to daru :D Čalīt , neviens normāls cilvēks , teiksim "biznesmenis" , Tev arī nekad neatklās noslēpumus un nepalīdzēs tādā pašā nišā , jo viņam nav vajadzīgi konkurenti .
Palielīties varu arī ar to , ka vairs nenodarbojos ar šo visu un tagad jau esmu ticis līdz savam uzņēmumam. varu arī padižoties pa daudz ko ko esmu sasniedzis paša spēkiem un neprasot nevienam palīdzību , bet izmantojis savas smadzenes un uzkrājis informāciju :D:D ;) ha :D , bet Tu te sēdi savos s**os un gudri sprēgā man pretī un prasi lai palīdz , ja pats neraksies visam cauri , tad arī nekā neiemācīsies tikai prasot palīdzību , jo Tev gatavu iedo , kas jau ir izgājis no aprites , vislaik vajag jaunas un jaunas idejas.

labi , piedodiet , atvainojiet , neizlasīju kārtīgi tēmu un rakstīju , bet nu cilvēki mēdz būt neuzmanīgi . :)


Paraksta nav

mrhaha
Piektdiena, 23.08.2013, 2:48:04 | Ieraksts #11
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 279

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@mrhaha raksta .. :

firefox1122, Daļēji tev pilnīgi piekrītu, pats ar ucoz darbojos jau no 13 gadiem! Sākumā neko nesapratu un pats vissu apguvu un nevienam neko nejautāju, bet tikai rakos pa forumiem! Tagad ir 18 un ir uzradusies iespēja arī nopelnīt kko šajā nišā, bet sapratu ka tam ir nepieciešanmi apmeklētāji(daudz) un atkal bija jarokas, jādomā, kā lai uzdzen apmeklējumus, sākumā gāja gruti, bet tagad jau aiziet tā lieta, un ja kāds kko prasa kā tas izdodas tad protams neko negribas teikt, jo pašam ir jāizprot tā fīča kas un kā!

Simmt punkti ka tūlīt uzradīsies kāds super uw admins un slegs šo tēmu, bļaujot ka atkal iet vaļā beztēma, tieši tāpēc uw vairs neapmeklēju tik bieži, jo te vairs nav interesanti, nevar pabeigt normāli iesāktas tēmas, nu ja aiziet beztēma tad arī iemet pie beztēmām, nevis uz reizi SLĒGTS!




Antikrists
Piektdiena, 23.08.2013, 4:21:56 | Ieraksts #12
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

firefox1122, tev neviens nesaka , ka vajag ko atklāt pilnībā kā to un to dari , bet lielos vilcienos kā to un to nevis katru reizi , ka to un to vari un griežaties pie manis kā bija vienā par tieši tām reklāmām kā nopelnīt un taml rakstijis . Loģiski , ka neviens neatklās noslēpumus tādā un tādā nišā kurā gadu gadiem pakapeniski ir sasniedzis to un to , lai arī tagad nedarbojas vairs visā tajā aktīvi.Nu nevajag sākt te muldēt , ka gatavu visi lai iedot ir viena atšķīrība es piemēram tā kā mrhaha teica jau snak 5 gadu darbojas šajā visā ir lasijis to un to pats daudz visam gajis cauri ,bet bez padomiem domāju tapat nav izticis pirmsākumos. Gan jau pats esi kuro gadu ņēmies ar šo visu tākā nesalīdzini savas zināšanas ar citu .... .


.
.


mrhaha
Piektdiena, 23.08.2013, 4:28:35 | Ieraksts #13
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 279

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@mrhaha raksta .. :

Antikrists, Bez padomiem protams ka neiztiku! Bet padomus saņēmu tikai tad kad uw parādijās, pirmstam pa krievu forumiem vien ņēmos, lai gan krieviski neko nerubiju! :D

Tagad pat vēl brīžiem sanāk tā ka kkas ir jāprasa uw biedriem!




emciits
Piektdiena, 23.08.2013, 4:38:22 | Ieraksts #14
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 577

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@emciits raksta .. :

Kas Jūs tiešām, padeb#li? Es Teicu gribi pērc gribi neperc, man agligi ne#iss, kas tu esi vai kas neesi, un man neinterese, ko vajag, ! KAds vinjs ir tads, bus nepatik, tad, piepi#s jebalu, un staigā tālāk!

Palīdzība no manis!

Antikrists
Piektdiena, 23.08.2013, 4:39:52 | Ieraksts #15
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

mrhaha, nju jā saprotams , bet nesakatoties uz to esi atsaucīgāks kā viena citā topikā pierādijas kur firefox bija ar ko rakstijis ieteici šo to un daru tā :)


.
.


uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Pēdēja cena.
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...