Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Spēļu veidošana
Spēļu veidošana
KaryMan
Ceturtdiena, 24.10.2013, 4:49:48 | Ieraksts #1
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 39

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@KaryMan raksta .. :

Tātad, sveiki UW biedri, heiteri, un citi cilvēki, lielākā daļa mani protams šeit nezin, un tā, bet es biju uz laiku pazudis , nu, uz dažam dienām, tas tādēļ, ka savācu vairākus cilvēkus, kas būš ar mani komandā.
Ko mēs darīsim.. - Mēs dabujām vajadzīgās programmas (lielu naudu tur nevajag, jo to jebkurš tagad var dabūt) un mēs nolēmām izveidot pašiem savu single-player un multi-player fps spēli.
Programma, ar ko tas tiks taisīa, ir tā pati, uz kuras tika bāzēta Crysis 3. Tikai tādēļ, lai izskatītos kā realitātē!
Profesionāla kodēšana, skriptošana nebūs nepieciešama spēlēs, jo tagad pieejamas programmas, kuras aizvieto to visu! Tādēl, tas vien atvieglos darbu!
Spēle nebūs milzīga, to uzreiz varu pateikt!

Rakstu šeit, jo nepieciešami ieteikumi.
Ir vēlme spēli taisīt latviešu valodā, visas skaņas, plakāti, viss latviešu valodā.
Tādēļ, pamats būs tāds pats, kā visās fps spēlēs. (Battlefield, call of duty) Komanda, karš, šaudies, un tā.
Tādēļ, man vajadzīgi jūsu ieteikumi, ko labprāt varētu ielikt spēlē. T.i. levelos, Piemērs, ko jūs gribētu redzēt spēlē, kad tā būs pieejama lejupielādei bezmaksas?
Droši, sakat visu, jo tā ir pirmā pati, un cerēsim, ka ne pēdējā.
Droši, sakiet.

Konkrētu laiku, kad spēle būs pieejama nevarēšu pateikt, jo jāskatās būš, kā ar laikiem būs, komandu, un atbildību pret darbu!
Bet savi divi mēneši stabili būs nepieciešami, lai izveidotu!
Kā arī pamata platformas būš uz (Datora).


Paraksta nav

Batista
Ceturtdiena, 24.10.2013, 5:02:11 | Ieraksts #2
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 314

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Batista raksta .. :

Kamēr neredzēšu tikmēŗ neticēšu ka bāzēts uz Crysis 3. Šie visi gatavie risunājumi ir galīg garām, protams kko var tur izveidot, bet nu neko labu.

Paraksta nav

KaryMan
Ceturtdiena, 24.10.2013, 5:04:20 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 39

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@KaryMan raksta .. :

Batista, Crysis 3 ir bāzēts uz CryEngine, un CryEngine ir pieejams. Ja māki lietot CryEngine SDK, ir, kas zīmē tekstūres, modelē, tad nekas grūts nav! :)
Tikai ir vajadzīģs laiks, un izdoma, lai visu saliktu kopā, un būtu vēlme, un apņemšanās to darīt, jo savā ziņa tas ir grūti, bet ne pārāk! :)


Paraksta nav

Korijs
Ceturtdiena, 24.10.2013, 5:26:43 | Ieraksts #4
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

bet kā piemēram, saprast - atradām programmas, nolēmām izveidot? kā ar priekšzināšanām?
lai nesāk izklausīties pēc tukšu pīlišu pūšanas u.tml, jo tomēr Tu prasi pārāk vispārīgas idejas - KO JŪS VĒLE'TOS REDZĒT? nē, nu es tagad arī pateikšu - karēvis ar pliku dibeni.. definē, puis, lai man arī rodas pārliecība, ka kaut kas ir Tavos spēkos, ne tikai vēlies svešas idejas grābt. Parasti jau šādi censoņas paši IR PIETIEKAMI RADOŠI, jautājumi par ieteikumiem rodas izstrādes procesā vai pārbaudot šo to tehniski un vizuāli. Es nenoniecinu, patiesībā mani tas viss interesē, bet nu šādi pasniegts, ka gribētu daudz, daudz vairāk ko uzzināt pirms izteiktos uz Tavu aicinājumu ko ieteikt.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

KaryMan
Ceturtdiena, 24.10.2013, 5:50:59 | Ieraksts #5
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 39

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@KaryMan raksta .. :

Korij, saprast tā, ka ir pieejamas programmatūras, kas ļauj izstrādāt spēli, spēles gaitu "levelus".
Mēs esam pieci (Es, un vel četri) un katrs zin ko dara.
Ar CryEngine ir vienkārši, tikai tad, ja zini angļu valodu, un zini visus skaitļus, ko, un kur jāliek, pārējais darbs ir zīmēt, pievienot, salikt kopā.
Par tām idejām.. Nu, protams, viss ir iespējams, bet tas arī nāk ar laiku, lai nostabilizētu visas zināšanas uz A+.
Idejas jautāju, jo es gribu dzirdēt, ko cilvēki vēlas redzēt, un man līdz ar to ir nosprausts mērķis, ka TAS IR VAJADZĪGS. Un censtos izdarī visu, kas spēkos.
Pāša idejas es realizēšu, un zināsu, kā un kas jādara, bet lai uzzinātu kko jaunu, iegūtu, nostiprinātos, nepieciešamas citu idejas, lai tiktu pilnveidotos pilnībā.
Process jau viss sākas, šobrī tiek veidots pirmais "levels" un tas ir tikai modelis, tā teikt "mappings" zeme, grīda, pa kuru tiks veiktas kustības.
Tapēc arījautāju pēc idejām, lai zinātu ko ielikt "levelos, mappingā" , un attiecīgus tēlus, modeļus!


Paraksta nav

H[o_0]LiGaN
Ceturtdiena, 24.10.2013, 6:47:01 | Ieraksts #6
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

Es gribu redzēt citplanetiešus un vēl uztaisat tā lai varētu apzagt karavānus un vēl gribētos lai tur būtu daudz, ļoti daudz sprāstošo helekopteru un lai vikingi karotu ar ziloņiem!!!
P.S. Ja vajadzīgs programētajs varat man rakstīt. uwlikeit Interesanti redzēt uz ko ir spējīgs Latviešu indie FPS. ))




KaryMan
Pirmdiena, 28.10.2013, 1:21:51 | Ieraksts #7
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 39

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@KaryMan raksta .. :

Ir pieejams neliels, mazbildīšu ieskats -
http://failiem.lv/u/cgezluh


Paraksta nav

Korijs
Pirmdiena, 28.10.2013, 9:48:28 | Ieraksts #8
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

forši, tik vizuāli izskatās teiksim.. pārāk "džungļaini" un grafika arī dīvaina ..

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

KaryMan
Pirmdiena, 28.10.2013, 11:20:01 | Ieraksts #9
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 39

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@KaryMan raksta .. :

Es negribu neko spilot, un izpausties, bet .. tas ir pirmais levela mappings, kurš sākas džungļos, n beigas kad izies misiju jau tālāk neteikšu!
Korij, nesaki viss! Ar šo Engine viss in-game izskatās tāpat kā reaali gandrīz , jo pieci tūkstoši rezolūija tekstūrām, un settingots uz ultra!
Vienkārši ar snap tool varbūt izskatās miglains viss, bet ja vajag, varu savādak mēģināt nobildēt, dzidrināti kautkā!
Jeb vienkāršāk - grafika ir tāda pati kā Crysis 3!


Paraksta nav

Ken_D
Otrdiena, 29.10.2013, 2:43:35 | Ieraksts #10
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 982

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ken_D raksta .. :

Spēle izskatās, ka varētu būt interesanta. Pa cik pārdosiet šo spēli?

Un kādi dzelži šādai spēlei būs vajadzīgi?
__
Ram - 6 gb
Video - Intel® HD Graphics 4000 (1 GB)
Intel® Core™ i5-3210M CPU @ 2.50GHz

Iekš www.systemrequirementslab.com crysis 3 uzrāda šādi:
(līdz optimal pietrūkst tikai ram, 8 gb vajag..) ;d


Paraksta nav

KaryMan
Otrdiena, 29.10.2013, 12:11:30 | Ieraksts #11
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 39

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@KaryMan raksta .. :

Par cik ir zināmas visas tekstūru rezolūcijas, renderēts uz ultra (bet pieejamas būs arī sakot no LOW līdz ultra, un iespēja optimālā grafikas maiņa) [t.i. izslēgt ēnas, un visu pārejo]
neuztraucies, viss ies tev.
Bet system requirements tajā lapa tur viņš rāda, vai spēle uz low ietu. Bet tāpat, viss ies.

Rekur, pateikšu, kas galvenais būs vajadzīgs
Prieks minimālajām grafikām 2 gb ram
nvidias 600/700 sērijas kartes (uz intel arī bet tad jābūt normālai intel kartei) vismaz 512 mb
un dual core 2 duo vai jaunāki procesori sakot no 2,5 ghz.
un uz maksimālajiem settingiem vajag to pašu, tikai labaku! :D
°°

Un kā jau minēju pašā pirmajā rakstā, ka spēle no manis būs par velti, jo e sgribu redzēt, vai cilvēki vispār viņu lejupielādēs, un kādas būs atsauksmes, Ja būs diezga normālas, tad jau domāsim par nākošo spēli, un tad palaišanu gan latvijas anārzemju tirgū!


Paraksta nav

Ken_D
Otrdiena, 29.10.2013, 7:01:59 | Ieraksts #12
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 982

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ken_D raksta .. :

Nu tad gaidīšu, spēle izskatās diezgan intersanta. Ceru, ka varēs ripināties arī ar kādu mašīnu, lidaparātu, kā jau kara spēle. :)

Paraksta nav

KaryMan
Piektdiena, 01.11.2013, 10:40:20 | Ieraksts #13
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 39

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@KaryMan raksta .. :

Varēs, varēs! :)
Gan ar mašīnu, helikopteri, laivu, tanku, un ganaju vēl kautko izdomāsim! :)


Paraksta nav

ThePRODroid
Piektdiena, 01.11.2013, 11:06:08 | Ieraksts #14
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 22

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@ThePRODroid raksta .. :

Gribētos, lai ir, kad uzkāpj uz rupuča, viņš uzsprāgst, kā mīna un spēlētājam tiek noņemtas dzīvības.
Tad vēl, kad spēlētājs ir ūdenī (peld), tad lai rādās tādi burbulīši (kā Minecraft) un kad burbulīši beidzas, tad sāk ņemties nost dzīvības.


Paraksta nav

Ken_D
Sestdiena, 02.11.2013, 0:23:02 | Ieraksts #15
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 982

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ken_D raksta .. :

Quote ThePRODroid ()
Gribētos, lai ir, kad uzkāpj uz rupuča, viņš uzsprāgst, kā mīna un spēlētājam tiek noņemtas dzīvības.

Tizli. Man patīk spēles, kas ir pēc iespējas ticamākas realitātei. :)


Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Spēļu veidošana
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...