Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Kur labāk
Kur labāk
H[o_0]LiGaN
Svētdiena, 06.04.2014, 6:26:58 | Ieraksts #16
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

Antikrists,




H[o_0]LiGaN
Svētdiena, 06.04.2014, 6:28:05 | Ieraksts #17
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

dubultposts



Antikrists
Svētdiena, 06.04.2014, 6:32:24 | Ieraksts #18
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

H[o_0]LiGaN, tad ja jau esi tik zinoš SEO un taml lietās (neapstrīdu zināšanas tavas ucoz , php un taml) tad kapēc tev nav kkāds mega webs pēc daudzu grāmatu izlasīšānas ?

Un dīvaini , kapēc daudz salīdzinoši weiksmīgam lapām uz wordpres netā var uzdurties vai nu ar lat vai eng saturu , bet ļoti reti blogspot kuru ka tu saki google mīl un yandex ar guļ vienā gultiņā? Kāpēc ja jau tik labs ir blogspot to izmanto maz cilvēku

Pievienots (06.04.2014, 4:32:24)
---------------------------------------------

Lūk man ar viena bilde sorry ka nav piramīda ar tekstiem kam nav tiešā sakara par tēmu.

Es neapstrīdu zināšanas , kā tādas kas katram ir lielakas vai mazākas tādā un tādā ziņā , bet nu slavēt blogspot kā labāku ir teikt , ka valstī ir ekanomiskā situiācija paielīdzināma Vacijai un taml. Tas , ka kkur kas uz papīra teikt nenozīmē , ka tā ir realitate arī pēc 2 , 5 , vai 7 gadi



.
.


H[o_0]LiGaN
Svētdiena, 06.04.2014, 6:40:19 | Ieraksts #19
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

Quote Antikrists ()
kapēc tev nav kkāds mega webs pēc daudzu grāmatu izlasīšānas ?

Man nav naudas. :3 Starta kapitālām vajag ne mazāk par 100 000 eiro, lai būtu tiešām "mega lapele no nulles" ar, vismaz, 50 000 apmeklētājiem, pirmajā mēnesī, pie tam, vienam pašam to izdarīt, nonsens, vajag komandu, kura ir spējiga domāt vienlaicīgi par nākotni un par notikušo momentu.

Un es neteicu, ka ar bloggeri var veidot labas lapas, tomēr, kā starpnieks viņš ir ideāls attīstībai. P.S. Neesmu pamanijis kādu tiešām lietderīgu lapeli uz WP, bet uz bloggera gan bieži atrodu vajadzīgo info (parasti t.i. informācija par zobeņiem un aukstajiem ieročiem).




H[o_0]LiGaN
Svētdiena, 06.04.2014, 6:42:42 | Ieraksts #20
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

Quote Antikrists ()
nav tiešā sakara par tēmu

Velējos, lai tu paskaties, kur viens no izcilākajiem zinātniekiem ir novietojis cilvēkus, kuri strīdu laikā pāriet uz personībā.
Quote Antikrists ()
Ehh ko nu skaidroties ar cilvēku kas jaunībā kkad izmantoja - wordpress un blogspot.




H[o_0]LiGaN
Svētdiena, 06.04.2014, 6:49:29 | Ieraksts #21
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

Quote Antikrists ()
Es neapstrīdu zināšanas , kā tādas kas katram ir lielakas vai mazākas tādā un tādā ziņā , bet nu slavēt blogspot kā labāku ir teikt , ka valstī ir ekanomiskā situiācija paielīdzināma Vacijai un taml. Tas , ka kkur kas uz papīra teikt nenozīmē , ka tā ir realitate arī pēc 2 , 5 , vai 7 gadi

Es grāmātās izlasiju, ka google ienīst copypaste un arī pats par to pārliecinājos, jo visai informācījāi bez pārbaudīšanas tic tikai Ukraiņi (joks par otro Krimas konfliktu). bloggeris ir labāks, tāpēc, ka tajā linki indeksējās ātrāk un labāk, tāpēc WP ir bezspējīgs, jo tas dzinējs spēj tikai pievienot rakstus, un veidot no bloga internetbankas sistēmu (piemēram) ir visstulbākā laika tērēšana, tāpēc WP ir tikai blogs. Bet priekš kam ir vajadzīgs blogs? uz tā neko nevar nopelnīt, ja vien tu neesi Ļermontova reinkornacija, tāpēc blogu lieto tikai noteikta produkta reklamēšanai! Un te parādās jautājumi. Priekš kam reklamēt? Lai meklētāji atrod resursu. Kāds ir populārākais meklētajs? Google. Kas ir tuvāk googlam? Blogger.




Antikrists
Svētdiena, 06.04.2014, 7:10:31 | Ieraksts #22
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

Nu un es šo bildi gribēju , lai tu vnk apskati man par prieku.

Quote H[o_0
LiGaN;24267]Man nav naudas. :3 Starta kapitālām vajag ne mazāk par 100 000 eiro, lai būtu tiešām "mega lapele no nulles" ar, vismaz, 50 000 apmeklētājiem, pirmajā mēnesī, pie tam, vienam pašam to izdarīt, nonsens, vajag komandu, kura ir spējiga domāt vienlaicīgi par nākotni un par notikušo momentu.


Kāpēc tad tādu mega web ? Ar tām zināšanām tad var izveidot minimāliem finansialiem ieguldijumiem kurus ar uzviju var atpelnīt pats darbojoties.
Nevajag te uzreiz spokiem , draugiem vai kam lidzīgus web veidot

nu blogspot kā reklāmas vietne spaisa tirgotājiem un debilajiem pircējiem gan jau der citam gan ne.

Un citam bez ieročiem ?

Pievienots (06.04.2014, 5:04:59)
---------------------------------------------
Quote H[o_0
LiGaN;24268]Es grāmātās izlasiju, ka google ienīst copypaste un arī pats par to pārliecinājos, jo visai informācījāi bez pārbaudīšanas tic tikai Ukraiņi (joks par otro Krimas konfliktu). bloggeris ir labāks, tāpēc, ka tajā linki indeksējās ātrāk un labāk, tāpēc WP ir bezspējīgs, jo tas dzinējs spēj tikai pievienot rakstus, un veidot no bloga internetbankas sistēmu (piemēram) ir visstulbākā laika tērēšana, tāpēc WP ir tikai blogs. Bet priekš kam ir vajadzīgs blogs? uz tā neko nevar nopelnīt, ja vien tu neesi Ļermontova reinkornacija, tāpēc blogu lieto tikai noteikta produkta reklamēšanai! Un te parādās jautājumi. Priekš kam reklamēt? Lai meklētāji atrod resursu. Kāds ir populārākais meklētajs? Google. Kas ir tuvāk googlam? Blogger.


Es grāmatās izlasiju un arī google , ka sekss nav kaitīgs , bet ir labs.

Igaunis - Vinnijs Pūks ar Petočoku iet pa ielu. Petočoks jautā:
- Vinnij, kur mēs ejam?
- Cūku sist.
- Bet ja cūka aizmuks?
- Es tev gan aizmukšu!

Un blogspot tad kas ir nav blogs ? Tad jau pec tava teikta ja jau googlei blogspot tuvāks ir tad reāli citus var sūtit nahuj.Sanak tā kas mūsu mēs attīstam paŗejo kad gribam un ko gribam jo tas tak nav blogspot

Mazais blogspot lielais google




.
.


H[o_0]LiGaN
Svētdiena, 06.04.2014, 7:41:07 | Ieraksts #23
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

Antikrists, pēc tava domu gājiena "nahuj kolu, ja ir spraits?" "Kāpēc vispār jāturpina programētaju amatus, ja ir jau daži populāri dzinēji bezmaksas uzrakstīti..." Pareizi sapratu?

Un tas, ka tu par seksu esi tikai grāmātās lasijis ir bēdīgi. :(




Antikrists
Svētdiena, 06.04.2014, 7:49:06 | Ieraksts #24
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

H[o_0]LiGaN, nesaku , ka nav vajadzīgi programmētāji !! Runa iet par izvēli !!! Tu jau te liec uzsvaru Uz google un blogspot romānu.

Quote Antikrists ()
Es grāmatās izlasiju un arī google , ka sekss nav kaitīgs , bet ir labs.


Es apstiprinājumu guvu nevis esmu tikai lasijis :D




.
.


JackDaniel
Svētdiena, 06.04.2014, 8:22:10 | Ieraksts #25
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 637

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@JackDaniel raksta .. :

H[o_0]LiGaN, Nav jēgas ar viņu strīdēties :D,viņš takš "gudrākais" ,visu "labāk" saprot un zinās

Paraksta nav

Antikrists
Svētdiena, 06.04.2014, 9:03:19 | Ieraksts #26
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

JackDaniel, redz kas ierunajās :D Palasi ko rakstu nevis muldi. Es nesaku , ka esmu gudrākais vnk isaku domu ja ir ko salīdzināt reāli nevis balstoties uz filozofiskiem apcerējumiem vai taml tad vai tu klusētu ? Un tu tad kas bļā ģēnijs esi ? Es te nerunaju par prasmēm cik kurš ir kādā jomā spējīgs.Es tā šķiet neapstrīdēju to , ka Hooligan ir programmētājs un cik var noprast jau var webiem sen nodarbojas un var izveidot web no nulles iespējams uz jebkā .Neteicu , ka es dafiga protu un zinu.Kas man ja es nepiekrītu kkādai domai vai taml būtu jāklusē un jāpiekrīt klusējot

nevis jāizsakās ko es domāju.TĀKĀ AIZVER SAVU PĀKSTI JACK Kam tad ir domāts šis topiks vai ne , lai izteiktos.Kur tu redzēji ka es ko citu apstrīdējis būtu kā tik to , ka pēc savas saskarsmes ar šiem diviem pieredzes nesaprotu kā var Hooligan efektivaks but blogspot viņa skatijumā. Un tas ari viss.



.
.


mrhaha
Svētdiena, 06.04.2014, 10:11:55 | Ieraksts #27
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 279

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@mrhaha raksta .. :

H[o_0]LiGaN,
Quote H[o_0]LiGaN ()
Starta kapitālām vajag ne mazāk par 100 000 eiro


Wtf ar kuru galu domā? 100 000 jevras! Sajucis esi?! :D

Es ar 8ls starta kapitālu domēnam 3mēnešu laikā webam dabuju 50k apmeklējumus mēnesī, ja nemaldos lielākais bija 80k mēnesī!(neatceros vnk jo webs jau sen pārdots) Webs man piederēja 7mēnešus un šo mēnešu laikā nopelnīju 500+eiro, neskaitot citus papildus ieņēmumus kas nebija no google!

Protams liela loma bija dr.lv kur ar lapu palīdzību varēju tik īsa laika posmā tādus apmeklējumus dabūt!

Bet ar 100 000 eiro tu, nez spoki.lv nopirkt varētu(ja nemaldos kkur dzirdēju ka par tādu summu arī tvnets nopirka)
Vispār zini cik tas ir 100 000? :D

Pievienots (06.04.2014, 8:11:55)
---------------------------------------------
Antikrists, Skaties ka banu nedabūn, man Ken_D par vārdu lo*s ulika warn :D




Antikrists
Svētdiena, 06.04.2014, 10:20:59 | Ieraksts #28
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

mrhaha, tā tad būs tautas runas brīvības apspiešana :D Gan jau wārnu dabūšu :D

Nesaprotu kāpēc vienmēr tēmas slēgtas tiek ciet , wārnoti un taml kad visi iekarst un parādas aktivitāte un diskutē visi kā šeit tgad būtība ne no vienas puses bez tādiem neapgāžamiem pierādijumiem kam ir vai nav taisnība :D



.
.


Vika
Pirmdiena, 07.04.2014, 0:08:10 | Ieraksts #29
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 301

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Vika raksta .. :

mrhaha, a kur tu pasūti domenu? vai ir kāds lētais? domāju arī beidzod iegātāties :P

http://kinoplus.ucoz.lv

H[o_0]LiGaN
Pirmdiena, 07.04.2014, 8:34:51 | Ieraksts #30
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

Quote mrhaha ()
Es ar 8ls starta kapitālu domēnam 3mēnešu laikā webam dabuju 50k apmeklējumus mēnesī, ja nemaldos lielākais bija 80k mēnesī!(neatceros vnk jo webs jau sen pārdots) Webs man piederēja 7mēnešus un šo mēnešu laikā nopelnīju 500+eiro, neskaitot citus papildus ieņēmumus kas nebija no google!


runa iet par to, ka katru dienu ienāk 50k apmeklētāji jau pēc mēneša darbības, nevis, ka pa mēnesi sakrājās 50k. Runa iet par to, ka apmeklētāji nāk paši par sevi nevis no meklētājiem. Un lai cilvēki mūsu demokratiskājā valstī zinātu par tavu lapu vajag viņiem par to stāstīt nepārtraukti mēneša laikā un ieinteresēt tos visur, kur tik var. Pēc tam jau mazāk var. Tāpāt izplatījās putnu gripa, kura īstenībā nepastāvējā. uwwink




uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // BRĪVĀS SARUNAS » Par ne tēmu » Kur labāk
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...