Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » Ieteikumi / Problēmas / Sūdzības » Dzīvais piemērs
Dzīvais piemērs
wuxmachine
Pirmdiena, 09.04.2012, 4:30:09 | Ieraksts #16
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 930

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@wuxmachine raksta .. :

Quote (Korijs)
visi balso par, par, tikai nez kāpēc ik pa laikam parādās tie dzīvie piemēri, nē, nu neņemiet ļaunā, ka es tur uzbrēcu dažreiz, ka jau apnīk, vienkārši dažreiz tas paliek pārāk uzkrītoši, it sevišķi, ja cilvēks šo to pats zina par & ap ucoz, zina te notiekošo puslīdz un kā notiek, bet jau 2 tēmas ar - dzīvais piemērs - mana-adrese.. tad kā tur sanāk - man jāiet tur un jārok tie kodi vai tomēr pagaidam, kad ko konkrētu papraa vai palūdz to adresi izsniegt? te jau tieši nepiekritīšu, ka jaunie ko tādu dara, bet gan vecie 'buki'..

edit: te uzsveru no sevis konkrētāk tēmas ar lūgumiem pēc palīdzības sasaistot tēmu par dzīvo piemēru


Par cik tas uzsvars bija vērsts vairāk uz mani un palīdzības tēmām ar dzīvo piemēru, tad, pēc manām domām, ja palīdzības sniedzējs var ieiet tajā lapā un apskatīt to, kas viņam nepieciešams, lai varētu saprotamāk un ātrāk atbildēt uz problēmu, tad kādēļ ne. Protams, ja, piemēram, es zinu, kur tam visam jābūt u.tml., tad es noteikti to dzīvo piemēru šeit neievietošu.
Un jā, ja reiz kādam viņš traucē/kaitina, tad atvainojos, no manis dzīvie piemēri nebūs.


BAM BAM BAM

Skorpions
Pirmdiena, 09.04.2012, 5:50:36 | Ieraksts #17
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 1

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Skorpions raksta .. :

Quote (wuxmachine)
Par cik tas uzsvars bija vērsts vairāk uz mani un palīdzības tēmām ar dzīvo piemēru, tad, pēc manām domām, ja palīdzības sniedzējs var ieiet tajā lapā un apskatīt to, kas viņam nepieciešams, lai varētu saprotamāk un ātrāk atbildēt uz problēmu, tad kādēļ ne. Protams, ja, piemēram, es zinu, kur tam visam jābūt u.tml., tad es noteikti to dzīvo piemēru šeit neievietošu.
Un jā, ja reiz kādam viņš traucē/kaitina, tad atvainojos, no manis dzīvie piemēri nebūs.


Kurš ir teicis, kad tēma ir izveidota tevis dēļ? Kāpēc tu pats sevi nemīli uwgetboored
Šeit netiek apspriesta kāda konkrēta personība, bet gan pati lieta kā tāda. Un, ja kāds atklāti pateiks to, kad kāds UW lietotājs kādam nepatīk, tad tas teicējs varēs atvadīties no UW un meklēt citu resursu kur bļaut savu neapmierinātību.

Man personīgi, vairāk kaitina tie reputācijas dindētāji... ja palīdzēju, tad iedot repu...
Pa repu (krieviski rācenis, viņu slengā deguns) var arī uzšaut uwhappy

Šitie dīcēji gan man besī ārā! Uzcepis - pats nezin ko, un nu davai spaidi to repu...da vot nespaidīšu! Bet par dzīvo piemēru es nesūdzos. Reizēm apmeklējot dzīvo piemēru, tu paņem nevis pašu piemēru bet gan kādu citu fīču kas tai portā atrodas.


Paraksta nav

wuxmachine
Pirmdiena, 09.04.2012, 11:20:43 | Ieraksts #18
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 930

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@wuxmachine raksta .. :

Quote (Skorpions)
Šeit netiek apspriesta kāda konkrēta personība, bet gan pati lieta kā tāda. Un, ja kāds atklāti pateiks to, kad kāds UW lietotājs kādam nepatīk, tad tas teicējs varēs atvadīties no UW un meklēt citu resursu kur bļaut savu neapmierinātību.


Tas korija teksts vienk. liecināja, ka tas ir vērsts uz mani. ;D 2 palīdzības tēmas, vecie buki, kas bija mans variants pavisam nesen. :)


BAM BAM BAM

Korijs
Pirmdiena, 09.04.2012, 12:24:51 | Ieraksts #19
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (wuxmachine)
Tas korija teksts vienk. liecināja, ka tas ir vērsts uz mani. ;D 2 palīdzības tēmas, vecie buki, kas bija mans variants pavisam nesen. :)


viens piemērs no visa kopskata, kas ir svaigākais, tāpēc tā, nevis kaut kāds slēpts naids, piemērs!


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Ar4ssS
Sestdiena, 14.04.2012, 2:05:11 | Ieraksts #20
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ar4ssS raksta .. :

esmu pret pats gan tos lieku un tie bieži noder

Foruma noteikumi | Pamācībsi | Skriptii

wuxmachine
Sestdiena, 14.04.2012, 2:22:21 | Ieraksts #21
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 930

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@wuxmachine raksta .. :

Quote (Ar4ssS)
esmu pret pats gan tos lieku un tie bieži noder


Tieši Tu ieliedz dzīvo piemēru, bet pēc kāda laika tas vairs nav tur apskatāms un skaitās kā reklāma.


BAM BAM BAM

Korijs
Sestdiena, 14.04.2012, 2:30:30 | Ieraksts #22
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Īpaši nepārlasot jūsu komentārus, bet tomēr izlemšu, lai ir šādi:

Dzīvais piemērs..

Lieki viņu bez vajadzības neliekam, ja reiz var noskrīnot - ielikt parauga bildi
Ja ir specifiska darbība, kuru nevar redzēt tikai bildē, tad bilde + dzīvais piemērs..

BILDES HOSTĒJAM DROŠTICAMOS BILŽU HOSTINGA PORTĀLOS, VĒLAMS PIEVIENOT ATTĒLU PIELIKUMĀ!

slēgts!


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » Ieteikumi / Problēmas / Sūdzības » Dzīvais piemērs
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...