Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » Ieteikumi / Problēmas / Sūdzības » Ieteikumi attīstībai!? (iesaki ..)
Ieteikumi attīstībai!?
Korijs
Svētdiena, 17.07.2011, 11:26:05 | Ieraksts #1
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :



Sveicināti!
Uz doto brīdi vēlētos šajā izveidotajā kopējo ieteikumu tēmā saita attīstībai dzirdēt ieteikumus no visu UW lietotāju puses, kuriem ir idejas, kuriem nav slinkums tās izteikt un izdomāt ko oriģinālu & iespejamu (ko iespējams izdarīt), lai uzlabotu saita darbību, iespējas u.tml.

Katra laba ideja palielinās Jūsu reputāciju par +2 (nelielam stimulam)..

Gribētos dzirdēt tiešus ieteikumus ar risinājumu vai ieteikumus ar risinājumu @ pm (man privāti), ja ideja ir tiešām vērtīga un nevēlaties to izpaust visiem publiski.

Protams, katra Jūsu ideja tiks apdomāta, apspriesta, un tikai laika gaitā sāksies to realizācija.

Ieteikumi un jautājumi - rakstam šeit..

Paldies jau iepriekš!


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

H[o_0]LiGaN
Svētdiena, 17.07.2011, 11:39:34 | Ieraksts #2
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 827

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@H[o_0]LiGaN raksta .. :

nu ok. Pirmkārt. Miničata background OMG! uzliekat vismaz melno vai tumši zilu krāsu bet lai tā līnija atkārtotos. Fui! Unn arī nez kapēc, bet forumā ir divi mini čati. Viens augšā, otr ajax logā. Pie logotipa derētu bišku piestrādāt. Smuks ir, bet tas ka web ir par ucoz nenozīmē ka jaņēm par pamatu ucoz logo. ;) noņēmat tos atribūtus forumā, ka avatar izskatās 150x200 kādu tu nebūtu uploadojis. Piemēram mans avatar izskatās tīri nesmuks. Jābut šitādam.




Korijs
Svētdiena, 17.07.2011, 12:33:20 | Ieraksts #3
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (H|o_0|LiGaN)
nu ok. Pirmkārt. Miničata background OMG! uzliekat vismaz melno vai tumši zilu krāsu bet lai tā līnija atkārtotos. Fui! Unn arī nez kapēc, bet forumā ir divi mini čati. Viens augšā, otr ajax logā. Pie logotipa derētu bišku piestrādāt. Smuks ir, bet tas ka web ir par ucoz nenozīmē ka jaņēm par pamatu ucoz logo. ;) noņēmat tos atribūtus forumā, ka avatar izskatās 150x200 kādu tu nebūtu uploadojis. Piemēram mans avatar izskatās tīri nesmuks. Jābut šitādam.


1. čata background domā šo - http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/.s/t/827/18.gif
tas, ka sadaļās vairākās daļās fonā? Tas jā, ir neizdevies, tikai to vēl nezinu kā salabot, jo automātiski tāds "uzmetās".

2. foruma čats lejā, to laikam būs jāņem nost, jo izmēri mainīti un neliels "kubs" viens palicis

3. avatar forumā - netiks mainīts, patestēju kā ir/būtu ar 150 platumu bez augstuma paremetriem - nepatīkams skats - vienam liels, vienam mazs & kopskats sabojājas; kurš gribēs pielāgot avatar parametriem, ko esmu noteicis, tas to izdarīs.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

DestinatioN
Svētdiena, 17.07.2011, 2:42:36 | Ieraksts #4
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 31

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@DestinatioN raksta .. :

Ir jāizveido smukāks dizains,šis jau ir diezgan old!
Tas čats pofig! un ja maina background ta bilde nau tiaki čatam!




raimis1997
Svētdiena, 17.07.2011, 3:41:31 | Ieraksts #5
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 62

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@raimis1997 raksta .. :

Pilnībā piekrītu par dizainu! Šeit ir vajadzīgs jauns dizains... (:

Noderēja materiāls?! Pieliec + pie reputācijas! =)

Korijs
Svētdiena, 17.07.2011, 4:57:23 | Ieraksts #6
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (DestinatioN)
Ir jāizveido smukāks dizains,šis jau ir diezgan old!

Quote (SuperStarLV)
Pilnībā piekrītu par dizainu! Šeit ir vajadzīgs jauns dizains... (:


it kā jā, it kā nē, bet tad jautājums - kādu jūs gribētu? tādu kā katram otrajam ar visiem spīdīgajiem menu CSS stilizējumā + kaut kādus shadow efektus u.tml?

hmm, es it kā kā galveno gribētu uzsvērt informāciju pašā portālā, kas Jums pieejama, ne tikai dizaina kopskatu, jo, ja uzliks jaunu, tad jaunais ar laiku atkal būs "old", bet nu labi - viss tiks apdomāts.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

raimis1997
Svētdiena, 17.07.2011, 5:33:58 | Ieraksts #7
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 62

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@raimis1997 raksta .. :

Korijs, Vai tad dizainus pats nevari pārveidot??? Es palieku pie tā, ka te vajag jaunu dizainu.! :)

Noderēja materiāls?! Pieliec + pie reputācijas! =)

Korijs
Svētdiena, 17.07.2011, 9:26:18 | Ieraksts #8
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Quote (SuperStarLV)
Vai tad dizainus pats nevari pārveidot???


visu var, es tikai izteicu savas domas; arī šis ir pārveidots.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Korijs
Ceturtdiena, 28.07.2011, 1:48:31 | Ieraksts #9
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

[Nice]Turpinam izteikties[/Nice]

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Cloud
Trešdiena, 15.08.2012, 2:40:50 | Ieraksts #10
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 44

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Cloud raksta .. :

Sveiki visiem ! Es jums ieteiktu uzlikt jaunu web dizainu, jo sitas ir ljoti vecs, un nau smuks :( Ka ari samainit grupas icons

Paraksta nav

Marks
Trešdiena, 15.08.2012, 1:42:32 | Ieraksts #11
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

Cloud, Dizains visticamak netiks, mainits. ja nu vienigi tās ikonas.

http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Sweet
Trešdiena, 15.08.2012, 2:09:01 | Ieraksts #12
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 189

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Sweet raksta .. :

Dizainam nav ne vainas. Tāpat visi jau pie tā ir pieraduši....
Vairāk prasītos pēc paša foruma sakārtotības. Pašreizējā situācijā, te neko nevar atrast.
Ja esi vecs UW lietotājs, tad tu - daudz maz zini - kur ko meklēt. Meklē pēc sen dzirdētām frāzēm (ķipa bija tāds skripts) vai arī meklē caur pašu lietotāju (ja atceries - kurš to tur ielika).
Bet jauniem lietotajiem te ir liela putra. Viss ir sabāzts vienā garā lentē... kas foruma skripti, kas CSS, un vēl nezin kas.
Lietojot UW, es vairāk izmantoju šo linku http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/0-0-1-34 nekā šo: http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum.
Tā vismaz var sekot līdzi jaunumiem. Un lai arī UW lietoju sen, tik un tā man rodas problēmas ar viena vai otra materiāla atrašanu šeit. Zinu kad bija - bet kā saucās.... un kas ielika... a velns viņu zin!

Es ieteiktu UW forumu sadalīt pēc ucoz moduļiem:
- file (visi skripti kas domāti modulim LOAD
- Forums (viss forumam)
- Personal page (viss kas ar to saistīts
- utt.

Te ir vesela kaudze moderātoru. Būs viņiem nodarbe tos sakārtot. Korijam tik jāizveido sadaļas....

Tad vismaz tos skriptus un materiālus ir vieglāk pārraudzīt un atrast to, ko tu meklē. Pretējā gadījumā, man ir jāziedo diezgan daudz laika, lai ko atrastu. Vieglāk ir aizbraukt uz kādu Slāvu portālu, kur tas ir, nekā tērētu laiku šeit.

Dēļ UW putras, es savā portālā esmu izveidojis foruma sadaļu, kur daļu no šeit esošajiem materiāliem (pašus interesantākos) metu tur. Sadaļa ir pieejama tikai man, bet tā man ir vieglāk atrast, ja kaut kad tas ievajadzēsies.

Tas ir ieteikums no manis.


Paraksta nav

Spanky
Trešdiena, 15.08.2012, 2:27:56 | Ieraksts #13
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 374

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Spanky raksta .. :

Quote (Sweet)
Te ir vesela kaudze moderātoru. Būs viņiem nodarbe tos sakārtot. Korijam tik jāizveido sadaļas....

Moderatoru jau te ir... bet mēs pārvietot tēmas nevaram... Pat slēgt tās savā lauciņā nevar! Vienīgais, kas ir tikai moderatoram jāpapildina portāls ar materiāliem... un viss... ā nu un + aizrādījumus varam pievienot... ;D

Runājot par dizainu, tad kko citu vajadzētu. Kautvai šo pašu dizainu atkal bik pārveidot! ;)


Apmeklē - http://labz.id.lv/

Sweet
Trešdiena, 15.08.2012, 2:31:04 | Ieraksts #14
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 189

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Sweet raksta .. :

Quote (Spanky)
Moderatoru jau te ir... bet mēs pārvietot tēmas nevaram...


Tad kāda jēga ir būt par moderātoru? Wārnas barot!
Moderators nav wārnotājs. Viņa uzdevums ar to nebeidzās.


Paraksta nav

Robiits
Trešdiena, 15.08.2012, 2:52:53 | Ieraksts #15
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 752

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Robiits raksta .. :

Quote (Sweet)
Tad kāda jēga ir būt par moderātoru? Wārnas barot!
Moderators nav wārnotājs. Viņa uzdevums ar to nebeidzās.

Par moderatoru iespējām jau vienreiz tika runāts un Korijs rakstīja, ka nedos iespēju labot, dzēst tēmas. Bet nu iemesls ir tāds, ka ne visiem var uzticēties, internetā pastāv visādi kaitnieki. Domāju, ka moderatoru iespējas varētu papildināt, bet tad noteikti moderatoru pieņemšanai būtu jāizpilda daudz vairāk prasību nekā tagad, jo ne kuram, katram var uzticēties.
Quote (Sweet)

Es ieteiktu UW forumu sadalīt pēc ucoz moduļiem:
- file (visi skripti kas domāti modulim LOAD
- Forums (viss forumam)
- Personal page (viss kas ar to saistīts
- utt.


Šī ir laba doma, jo jaunajiem lietotājiem patiešām būs vieglāk visu atrast.

Kā jau zināms, tad Korijs pašlaik atrodas UK, bet uz septembrī būs atpakaļ un tad viņš arī solīja lielas pārmaiņas @UW, tāpēc gaidām, atlicis pavisam nedaudz un iespējams, arī šie ieteikumi tiks realizēti.


Ja noderēja kāds materiāls spied + reputācijai!
Interesē kvalitatīvi uCoz pakalpojumi par lētu samaksu, jautā man sūtot PZ.




uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » Ieteikumi / Problēmas / Sūdzības » Ieteikumi attīstībai!? (iesaki ..)
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...