Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » PORTĀLA INFORMĀCIJA » Amatu pieteikumi » PERSONĀLA UZŅEMŠANA 2014 (pieteikšanās)
PERSONĀLA UZŅEMŠANA 2014
Korijs
Ceturtdiena, 03.07.2014, 2:39:10 | Ieraksts #1
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Sveiciens visiem uCozwebmeistars lietotājiem!
Kā jau zināms, tad labu laiku no manis diži lielas aktivitātes šeit nav - dažādas problēmas ikdienā, darbs, studijas, hobiju u.c. interešu maiņa, toties joprojām ir cilvēki, kas te nāk un es to novērtēju, tik nedaudz bēdīgi, ka nav cilvēku, kas būtu gatavi ko darīt kā vien teikt "vadība neko nedara", bet kāpēc tā? es vēlētos piedāvāt līdzdarboties tieši Jums pie vadības ruļļiem!

Respektīvi savulaik ir bijuši dažādi "sarkanie", "zaļie" @UW - kad un kā nu kurš nonācis pie savas grupas/statusa, bet es vienmēr dodu izaugsmes iespējas jeb paaugstinājumus. Lai nu kā, šeit noteikti noderētu cilvēki, kuri šo projektu uztvertu kā savu - saimniekotu šeit, ja tā var teikt! Nevienam es to negrasos pārdot vai atdot, bet ir nepieciešami jauni vadītāji! :)

Pieteikuma forma jaunajiem un vecajiem censoņām:

[Info]- Vārds, uzvārds (pirmais burts),
- Dzimšanas gads (vecums),
- Pieredze ar uCoz sistēmu,
- Moderēšanas pieredze,
- Motivācija pieteikumam,
- Cik ilgi jau šeit uzturaties @UW ?[/Info]

Pieteikšanās ir uz nenoteiktu grupu - moderators / galvenais administrators, to izlemšu es pēc Jūsu pieteikumiem.

Atgādināšu, ka mērķis nav Jūs pieskatīt ar pātagu - kurš ko dara, kurš nē, bet gan atrast cilvēkus, kuri šeit saimniekotu kā savā projektā!


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

DalVeR
Ceturtdiena, 03.07.2014, 4:33:47 | Ieraksts #2
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 251

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@DalVeR raksta .. :

- Vārds, uzvārds (pirmais burts), - Artūrs H.
- Dzimšanas gads (vecums), - 1995. gads 19 gadi
- Pieredze ar uCoz sistēmu, - vairak pa 2 gadiem
- Moderēšanas pieredze, - 2 gadi
- Motivācija pieteikumam, - palidzesu padarit aktīvāku UW
- Cik ilgi jau šeit uzturaties @UW ? - vairak pa 2 gadiem


Neesi skops iedo +1 reputāciju



Korijs
Svētdiena, 06.07.2014, 4:38:57 | Ieraksts #3
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

DalVeR, pieņemts kā foruma moderators uz pārbaudes laiku!
Darbojies un lai veicas portāla uzraudzībā ;)


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Kumars8813
Pirmdiena, 07.07.2014, 1:14:40 | Ieraksts #4
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 10

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Kumars8813 raksta .. :

- Vārds, uzvārds (pirmais burts), Brendons S
- Dzimšanas gads (vecums), 16
- Pieredze ar uCoz sistēmu, Ja skaita ar visiem partraukumiem tad aptuveni 2.5 gadi.
- Moderēšanas pieredze, 3 - 4 gadi + adminesanas pieredze.
- Motivācija pieteikumam, Domaju ka palidzesu padarit aktivaku UW.
- Cik ilgi jau šeit uzturaties @UW ? Diezgan maz.


Paraksta nav

JackDaniel
Pirmdiena, 07.07.2014, 2:17:21 | Ieraksts #5
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 637

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@JackDaniel raksta .. :

Korij,kā man ir ar to teikšan?:D

Paraksta nav

Ken_D
Otrdiena, 08.07.2014, 12:50:08 | Ieraksts #6
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 982

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ken_D raksta .. :

Kumars8813, uzturēšanās UW - diezgan maz. Postu nav, + lai tos dabūtu, krāj spamojot katrā tēmā - Paldies.
Domāju, ka tev šeit, starp mums, vajadzētu pavadīt vairāk laika un pievienot pašam savas tēmas, nevis tikai spamot kaut ko nevajadzīgu.
Bet, galu galā, Korijam ir pēdējais vārds. :)


Paraksta nav

Korijs
Otrdiena, 08.07.2014, 1:32:44 | Ieraksts #7
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

JackDaniel, Tev visu laiku ir teikšana, ja reiz esi sarkans.. kamēr ilgstoši neesmu bijis aktīvs, tikmēr cerēju, ka sarkanie un moderi parūpēsies par šo rūpalu - UW portālu, jo nav jau tā, ka ja es te nesēžu, tad cits neko nevar darīt, tik pieteikumus šajā tēmā atstājiet manā ziņā :)

Ken_D, jā, bet par pieteikumiem attiecībā uz Tevi, Tu droši vari pretendēt uz sarkanā amatu, par cik te ilgstoši ņemies aktīvi :)

Kumars8813, atteikts, par ātru pagaidām.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Marks
Piektdiena, 11.07.2014, 8:11:03 | Ieraksts #8
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

Labs ir joka pēc iz'mēģināšu. Par cik man ir pieredzīte arī savos projektos. :D

- Mārcis K.

- 1991.10.29

- man liekas tie bija pat gandrīz veseli 5 gadi kopsumā, ja pareizi atceros. Mby 4

- @ UW jau esu bijis admin

- Nezinu ko lai raksta lai tu noticētu. Bet es varētu izlīdzēt ar kautvai mazu foruma update kopumā. :). Šur tur pielabotu dizaina bugus. Nu to ka man iet CSS tu jau zini, tur nau ko gari runāt.

- esmu jau kopš 2011-ā gada


http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Korijs
Sestdiena, 19.07.2014, 1:14:53 | Ieraksts #9
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

Marks, labi, iedošu Tev kārtējo iespēju, kamēr atkal "neaizvērsies" un nesāksi trakot u.tml.

Sāksim, protams ar moderatora amatu, lai veicas.


Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

LeHTML
Ceturtdiena, 24.07.2014, 8:01:07 | Ieraksts #10
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 269

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@LeHTML raksta .. :

- Vārds, uzvārds (pirmais burts), Gustavs Rācenājs
- Dzimšanas gads (vecums), 2001, 13
- Pieredze ar uCoz sistēmu, Diezgan liela. Pašam savulaik ir bijuši divi projekti uz uCoz, bet tad laika trūkuma dēļ nācās visu pamest. Tagad mani vars nemoka vecā ikdiena, varu atkal sākt darboties ar Web lapu izstrādi un iedziļināties tajā.
- Moderēšanas pieredze, Esmu jau šeit bijis moderators labu laiciņu atpakaļ, taču dēļ, kā jau minēju laika trīkuma dēļ nācās visu pamest.
- Motivācija pieteikumam, Pieteikties vēlos, jo tā pat tagad ikdienā (vasarā) nav īpaši ko darīt (nenozīmē, ka 24/7 sēžu pie PC), pievienoties esošajam kolektīvam, jo kā skatos tiek meklēti jauni. Ja ne mani, tad kādu citu, bet pieņemt vajag. Aktivitāte liela, bet uzraugu pietiekami. Bet ne visiem ir laiks te sēdēt 24/7, lai visu laiku uzrudzītu, tāpēc vajag tā, "uz maiņām"....
Atradīsies kāds, kas jautās- Iepriekš visu Tu pameti.. Kur garantija, ka atkal nepametīsi?
Man bija problēmas ģimenē un skolā, tāpēc dēļ tā viss sākās... Tā kā visas lietas jau ir nokārtotas, sanāk laiks gandrīz visam.
Pierādījums tam, ka esmu bijis moderators jau iepriekš: http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/76-3857-20859-16-1370176150
- Cik ilgi jau šeit uzturaties @UW ? UJ, pēc pāris mēnešiem būs 2 gadi.


Neesi skops! Piespied reputācijai!

JackDaniel
Ceturtdiena, 24.07.2014, 9:42:08 | Ieraksts #11
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 637

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@JackDaniel raksta .. :

Kur garantija,ka atkal problēmas nesākas?:D uwhaha
Labi tas tā :D jociš :D


Paraksta nav

LeHTML
Ceturtdiena, 24.07.2014, 10:24:08 | Ieraksts #12
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 269

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@LeHTML raksta .. :

Quote JackDaniel ()
Kur garantija,ka atkal problēmas nesākas?:D uwhaha

Bet es taču skaidri izteicos.
Tā kā visas lietas jau ir nokārtotas

Nav vairs neviena, kas taisītu viņas.


Neesi skops! Piespied reputācijai!

Korijs
Sestdiena, 26.07.2014, 7:04:58 | Ieraksts #13
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

LeHTML, vai TIEŠĀM moderatora statusa noņemšanai bija iemesls neaktivitāte vai kas cits tomēr?

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

V1ENS
Sestdiena, 26.07.2014, 10:56:14 | Ieraksts #14
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 8

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@V1ENS raksta .. :

Skaidra lieta, ka nekas, nekad nenotiks bez sevis pierādīšanas, bet, ja tā labi atceras, tad esmu šeit, savlaik pavadījis ļoti daudz laika, gan arī moderējis. Šis man nav īstais profils, jo iepriekšējais tika banots par muļķīgu reklāmu, ko piespamoju forumā. Esmu nācis atpakaļ pie uCoz mājaslapu sistēmas, šoreiz ar lielāku zināšanu klāstu un gribasspēku. Nekur vēl nepiesakos, bet vienkārši vēlējos pieprasīt atbildi uz vienu jautājumu - Vai ir iespējams iegūt šo amatu truli nespamojot un vienkārši pievienojot materiālus, kas noder ikvienam jaunajam saitu builderim? uwniceone

Paraksta nav

Ken_D
Sestdiena, 26.07.2014, 11:14:06 | Ieraksts #15
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 982

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Ken_D raksta .. :

V1ENS, materiālus jau tu šā vai tā vari pievienot bez moderatora statusa, priekš tā ir atsevišķš forums: http://ucozwebmeistars.ucoz.lv/forum/24

Paraksta nav

uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // PORTĀLA INFORMĀCIJA » PORTĀLA INFORMĀCIJA » Amatu pieteikumi » PERSONĀLA UZŅEMŠANA 2014 (pieteikšanās)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...