Grupa: Viesis

UWM FORUMS · PORTFOLIO · VIETŅU TOP
JAUNĀKAIS FORUMĀ · BIEDRU SARAKSTS · INFO MEKLĒTĀJS · IZSEKOTĀS TĒMAS · NOBALSO


Ierakstus pievienot var tikai reģistrējies lietotājs!
  UWM AKTUĀLI: DISKUSIJA: Reputācijas restarts - DISKUSIJA: Steam spēļu izloze - NODERĪGI: "CW sistēma" uCoz modulī
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // ATPŪTAS STŪRĪTIS » BLOGERU STŪRIS » Privātie blogi » [SPAMS] Mārcis Blogo
[SPAMS] Mārcis Blogo
Marks
Pirmdiena, 10.11.2014, 8:13:22 | Ieraksts #1
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :



Sveiki UW biedri. Vēlos pastāstīt jums par vienu lietu.
Par tādu, ka esmu atvēris savu blogu.

Tiesa gan ar sudomēnu, bet šādai lietai to nevajag. :)
Galvenais ka lapa kustās uz priekšu.

Mājaslapā tiek veidots pašveidots CMS kuru man sagatavoja LuckyBeer.
Protams par samaksu nevis free.

Mājaslapas adrese: marcis-blogo.scf.lv - Join and read my stuff. :)


http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Korijs
Otrdiena, 11.11.2014, 12:42:26 | Ieraksts #2
FORUMA DIKTATORS
Foruma ieraksti: 5047

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Korijs raksta .. :

tā jau feini, bet pats gan nebūšu ieinteresēts Tavos prieka vai bēdu stāstos, toties palūkošos ko ar programmām būsi jaunu saveidojis :) lai gan Tu būtu ZELTS, ja visam jaunizveidotajam paralēli taisītu pamācības, domāju tad apmeklējumu skaits būtu x10!

Proti uzvesties, pateikt paldies un paaugstināt reputāciju tiem, kuri ir to nopelnījuši, palīdzēt tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, papildināt forumu ar lietderīgām tēmām, līdz ar ko Tu šeit būsi respektabls biedrs! Pretēji tam, ja izteikts stulbums, nekaunība un neadekvāta uzvedība spraucas pāri katrai smadzeņu rievai, ja tāda ir - lūgtum, tiksi nahrenizēts! - Biedrs mācās no biedra / UWM

Marks
Otrdiena, 11.11.2014, 1:32:36 | Ieraksts #3
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

Nu varam mēģināt arī tutsus likt. :) Tā nav problēma. :D

http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Iportāls
Otrdiena, 11.11.2014, 3:07:03 | Ieraksts #4
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 58

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Iportāls raksta .. :

Ja interesē apmeklējums, tad varam šo to sarunāt, nav problēmu, to jau esmu tev teicis arī agrāk.. :)

Mājas lapa skatāma. uwhappy


Paraksta nav

Antikrists
Otrdiena, 11.11.2014, 3:10:04 | Ieraksts #5
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

Piekritu - web tiri labs :)

Iportāls, Gan jau sarunat par smuku summiņu , ka tu man teici :)

Te tak neviens paris desmitus vai simtus eiro neizgāzīs. :)



.
.


Iportāls
Trešdiena, 12.11.2014, 5:23:34 | Ieraksts #6
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 58

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Iportāls raksta .. :

Antikrists, ja palīdz man, tad es nežēloju un palīdzu arī citiem. Par tādu sadarbību takā Tu vēlējies,diemžēl mazāk nevar prasīt.

Paraksta nav

Marks
Trešdiena, 12.11.2014, 7:34:46 | Ieraksts #7
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

Iportāls, kāds tad būtu tavs piedāvājums apmeklētāju piesaistīšanai??

http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Antikrists
Trešdiena, 12.11.2014, 10:12:27 | Ieraksts #8
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

Iportāls, nu bet tu pat negribēji tā , ka mans web ar saturu uz ko var novirzit cilvekus no tavam lapām draugos kuri klikotu uz reklāmām kas būtu manā web , bet nauda visa tev bet man labums no tā ka kādis cilvēks apmeklē manu web.

Tev tas nešķita izdevīgi un pats teici tad jau labāk pats savu web atver , lai gan tad tev sanāktu saturu pievienot un plus pārejais.

Lai gan piemēram ar tavu lapu palīdzību būtu abiem labi kaut vai kā piemēru ņemot filmu Hērakls ko noskatīt ar LAT SUB noskatītu daudzi.

A tu man saki , lai es pelnu un tad makasaju :D Interesanti ka tad es tev to simtus eur varu maksat ja man nav tadu iespeju cilvēkus novirzīt , bet ir saturs kura daļa kas daudziem interesētu nav nekur citur atrodams.

Tu pat lapas partneros negribeji nu un ka tev mazakas lapas par 10 000 nav bet vai tad gabals nokristu , ka ieteiktu ar ik pa laikam kadu manu lapas saturu. Es ar ar visam lapam ar preti varu ieteikt ar ar tiem pašiem pari 10 000 sekotajiem.

Vnk pārāk galvā visiem lielo lapu ipašniekiem IR sakāpis pat šādā ziņā. čomojas senu senie lapu ipašnieki veidojot jauna un tjipa palidzes ikvienam tik par astranomiskam summam kā laikam Arvis Kaņeps piedāvāja te laikam zem nika firefox (vai līdzīga) laikam par 1500 Ls vai Eur piedāvāja 1000 sekotājus.Varbūt kļūdos par viņu varbūt cits , bet bija viens ar lielajām lapam kam ar kopumā laikam pāri 100 000 sekotāju. Nu bļa kas es miljonars . Tad jau jāņem kredīts vai japārdod māja , lai var 10 000 sekotājus salsīt XD XD XD.Saprotu kadam firmam un uzņemumiem , bet nu parejiem ... ehh ko te runat :).Man jau patīk ka visi uzliek arī lapa izveidota tad un tad un ir pagājis tik mēnesis , bet jau ir 15 000 un diez vai kāds ar tīnu mīlas mokām saturu tajā ir maksājis mega naudas .Isāk sakot murgs :). Domāju draugiem lv administrācija par maz lielo lapu īpašniekus kontrolē kāmēr citiem ir jāčakarējas :)

Par tevi neko nesaku vnk to variantu neizprotu par abpusejo labumu kur pašam saturs nav japievieno tik pelni.Cik noprotu ar to cillvēku apjomiem labi pelna caur draugiem lapam visi , bet vajag saturu tapat.Tgad jau visiem ir video un bildes.Bet tomēr kino un cits saturs ir krietni mazāk , bet ne mazak aktuāls.

Apnicis čakarēties jau ir pārdotu visus kas ir webus , lapas draugos un taml , bet protams ar ne par 5 eur jo atšķirībā no citiem kam nav problēma jaunam web mega daudz cilv sūknēt no draugiem es esmu izticis bez tā un nāk noteikti cilv katru dienu , bet lai to panaktu ir nācies daudz h pavadīt pie pc kaut vai ta pati viena lapa ar 5000 sekotajiem ir daudz laika prasijusi lai salsitu bildes smiekligas un taml iztiekot praktiski bez lielu lapu ieteikšanas un pārejā.



.
.


Iportāls
Trešdiena, 12.11.2014, 11:36:25 | Ieraksts #9
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 58

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Iportāls raksta .. :

Es taču Tev jau skaidri paskaidroju, ka es tev varu sniegt apmeklējumu par attiecīgo samaksu, man neinteresē ko Tu nopelnīsi ar tām reklāmām, ko Tu izvietosi savā mājas lapā, mana niša ir piedāvāt reklāmu, apmeklējumu mājas lapām, nevis kaut ko citu! Jā protams, esmu atvērts visdažādākajām sadarbības iespējām, ja ir ko piedāvāt, tad lūdzu, cilvēki piedāvājam, tavu variantu mēs jau izskatījām!
Tu saki, ka draugiem.lv administratoriem nav laika pārbaudīt lielās lapas? -Tiešī otrādāk , tie uzpasē daudz aktīvāk lielās lapas (sekotāju ziņā) nekā mazās lapas. Šeit nav runa par grūti ieteikt kādu filmu, ierakstu, utt. draugiem.lv lapās bezmaksas, bet gan par naudu, reāli naudu! -Tu domā, ka es pats uzturu savas 6 lapas? -protams, ka nē, es maksāju speciāli cilvēkiem, lai tie veido saturu, veic ierakstus manās lapās, un tu vēl saki, ka man grūti ieteikt kādu rakstu/filmu bezmaksas.

Es ar draugiem.lv lapām strādāju gadiem, nevis dienas, ar katru mēnesi piesaistīt sekotājus paliek aizvien grūtāk, takā Antikrists , nevajag pārmest, ka man nepiesaistīja šī sadarbība!


Paraksta nav

Antikrists
Ceturtdiena, 13.11.2014, 0:14:45 | Ieraksts #10
FORUMA APSARGS
Foruma ieraksti: 606

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Antikrists raksta .. :

Iportāls, kā jau teicu toreiz runāt bezjēdzīgi ar tevi par šo.Nu citam šāds piedāvājums nešķistu slikts jo atkarīgs būtu no viņa piesaistīto cilvēku skaita.Nu tu pat nebiji ar mieru , ka es piemēram kādā tava lapā darbojos un pretī par to kkāda satura un taml ieteikšana. Nu jā saprotu labāk jau ir pašām kādam par to maksāt nevis izmantot iepēju šādi kā tiko teicu.Nu jā izskatijām , bet tavus piedāvajumus izskatas var atļauties tie kas paši nopelna ar vweb kā miniomums ap 700 eur.

Jā proatsm lielam lapam ir grūtak sekotājus piesaistīt nekā 1000 sekotaju lapai. To var redzet ka daudzi mokas bez partneriem jo nav kas iesaka.
Lasot sekotajus gadu lai saniegtu tos pat 5000 . Ak jus nabadziņi lielo lapu ipašnieki.Nē , nē es neko necenšos sarunāt vairs.Zb man jau tēma šī ar vsiem runājot.Nepārbauda gan jo kur tā aug tas lapas un tiem pašiem, pirmsakumu lapu ipašniekiewm kuras viena pec otras jauna ātri vien pārdota tiek ar tiem 15 000 , 20 000 tk.Nu nevajag te man stastit ka viens otram iesakat lielo lapu ipašnieki satur par maksu un cepat janas lapas atri par maksu viens otram.
Un tiko teicu , ka jā tā butu bezmaksaa jaa iteikšana ka toreiz runājam , bet darbotos par to tavā kādā lapā es tu neko man par nemaksajot.Nu saprotu šad sadrbiba ar nav izdeviga cik noprotu daudz naudas tev ir un poh vari visus algot ari šo torezi izsmēlēm variantu :).

Es neparmetu ! Es neizprotu vnk !!!!! Saprotu katrs grib pelnit , bet ir jāskatas ari dažreiz uz to savadak nevis nauda , nauda , nauda Jā saruna ir izsmelta , bet vnk šeit nevareju attureties un neizteikties.

======

Atbildot uz zemāk teikto

Ko tu tur muldi par 15 vai 20 tk sekotaju savakšanu es tev teicu ka man piemeram 5000 sekotajiem gads pagajis ir a tadam ka tev nedelja . Tak nevajag te man liet, ka jums gruti lielo lapu ipšniekiem kam nu sekotaji neparklajas itnemaz.Un ja nepardodat :D :D :D Tik nez kapēc tas tā notiek gan jau vnk no malas kā ipshnieka lapai maiņa.

Tu tak nesaproti ko piedavāju :D :D Neteicu ka es nosaku cenu :D Tapt tu notecejs butu :D Ehh ko tur runat :D



.
.


Iportāls
Ceturtdiena, 13.11.2014, 10:32:55 | Ieraksts #11
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 58

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Iportāls raksta .. :

Man lapās tiek pievienots kvalitatīvs saturs,katra lapa ir ar savu novirzienu, joki, bildes, mīlestības tekstiņi, kreativitāte, utt, nav tā, ka vienā lapā var mest visu pēc kārtas. Man ir cilvēki , kuri ar mani strādā jau krietnu laiku, kā saka savus zem tanka nemet, es naudiņu iegūstu par pakalpojumu, jo zinu, ka no tā daļu atdošu lapu attīstīšanā. Diemžēl nesaista man tavs piedāvājums, kā jau minēju, man neinteresē, kā Tu pelni, man interesē, nodrošināt klientu ar unikālajiem lietotājiem, tas nav no klienta atkarīgs, cik man maksā, bet gan no manis. Kur tu esi redzējis, ka kāds piedāvātu pakalpojumu tādu, kā Tu vēlies?
Partneri ir partneri, tie nāk un aiziet, ir arī tie kuri paliek, un jau ilgāku laiku ar mani sadarbojas..
Lai piesaistītu sekotājus, neizmantoju partneru lapas, tas ir tīri, lai iegūtu apmeklējumu savai mājas lapai, jo reāli kāda jēga ieteikt caur partneru lapām savas lapas, ja sekotāji atkārtosies,pārklāsies?
Tev tie piecpadsmit , divdesmit tūkstoši ir tā vnk cipars, bet pamēģini lapai iegūt tādu daudzumu sekotāju, un tad uzraksti atkārtoti, vai tas ir kā divus pirkstus apmīz* vai nav.. Neviena lapa netiek nedz pārdota, nedz pirkta, jo tas ir kategoriski aizliegts iekš draugiem.lv lapu lietošanas noteikumiem.

Kas tad dzīvē ir svarīgākais? - ģimene, veselība, nauda, vai ne tā?!

Veiksmīgu dienu!


Paraksta nav

Marks
Ceturtdiena, 13.11.2014, 1:26:38 | Ieraksts #12
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

Nu jūs jau bišķīt aizrāvāties. Pieklappēšu tēmu ciet lai varat pa pm šo risināt.
P.S. Korijs kapēc nevaru aizslēgt??


http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Iportāls
Ceturtdiena, 13.11.2014, 1:34:27 | Ieraksts #13
PRASTS BIEDRS
Foruma ieraksti: 58

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:
Lietotājs nav saņēmis apbalvojumus
@Iportāls raksta .. :

Quote Marks ()
Iportāls, kāds tad būtu tavs piedāvājums apmeklētāju piesaistīšanai??

Piedāvāju piesaistīt apmeklētājus, pretī saņemot palīdzību ucoz websaita noformēšanā.


Paraksta nav

Marks
Svētdiena, 23.11.2014, 3:22:05 | Ieraksts #14
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

Update: jauna www adrese ar A klasses domēnu
marcis-blogo.lv


http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


Marks
Sestdiena, 13.12.2014, 1:09:13 | Ieraksts #15
VECĀ MIESA
Foruma ieraksti: 1472

UWM Reputācija:

uWEBMEISTARS ordeņi:

1. līmenis

2. līmenis

3. līmenis


Jaunākie apbalvojumi:


@Marks raksta .. :

http://marcis-blogo.lv/blog
ienākam un ievērtējam jauno Like sistēmu bloga ierakstiem. Kā arī jau laiciņu pieejamo Download sadaļu. :)


http://myvinyldecal.shop/

Connect with me on discord: Marcis Kols


uWM // FORUMS » uWEBMEISTARS // ATPŪTAS STŪRĪTIS » BLOGERU STŪRIS » Privātie blogi » [SPAMS] Mārcis Blogo
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

UWM apmeklēja:

RESPEKTABLĀKIE PORTĀLA FORUMA KLAVIATŪRISTI :
Foruma viszinis
Korijs
UWM karma: 380
Foruma atkarīgais
wuxmachine
UWM karma: 157
Foruma atkarīgais
Robiits
UWM karma: 87
Foruma šamanis
0wn3r
UWM karma: 80
Foruma atkarīgais
H[o_0]LiGaN
UWM karma: 78
Foruma atkarīgais
Spanky
UWM karma: 76
Foruma viszinis
Ar4ssS
UWM karma: 74
Foruma atkarīgais
Profth3tic
UWM karma: 55
Foruma atkarīgais
emciits
UWM karma: 52
Foruma atkarīgais
JackDaniel
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Antikrists
UWM karma: 51
Foruma atkarīgais
Ken_D
UWM karma: 50
Ielāde...